4 sestoupivší kluby k převzetí a řízení ve Football Manageru 2024 | F-mko.cz

28.12.2023
4 sestoupivší kluby k převzetí a řízení ve Football Manageru 2024 | F-mko.cz
4 sestoupivší kluby k převzetí a řízení ve Football Manageru 2024 | F-mko.cz

Pěkný den, máme ideální období na začátek nové hry. Zde máte návrh na 4 kluby, které loni sestoupily. Můžete se je tedy pokusit "vytáhnout" zpět ve Football Manageru 2024.

Všichni rádi přemýšlíme o výzvě za koho zas začít. Ať už se jedná o záchranu, výzvu pro nováčky nebo jednu z velkého množství výzev, které na vás v této skvělé hře čekají, není nouze o nápady, ze kterých si můžete vybrat. Jednou z nejoblíbenějších je vzít si klub, který nedávno sestoupil a přestavět ho pro okamžitý návrat.

Vzhledem k tomu, že po celém světě každou sezónu sestoupí velké množství klubů, vždy se najde nějaký příběh a velký klub, který se chce vrátit zpět na výsluní. V tomto článku se podíváme na to, které sestupující kluby by bylo nejzábavnější převzít ve hře Football Manager 2024 a vybudovat z nich kluby, jakými bývaly.

Leeds United

Leeds-United-Football-Manager-2024-CZ-F-mko-cz
Leeds-United-Football-Manager-2024-CZ-F-mko-cz

Poslední učinkování Leedsu, jednoho z nejznámějších anglických fotbalových klubů v Premier League bylo mnohem kratší, než by se u klubu jeho formátu dalo očekávat. Díky fenomenální a hlasité podpoře je Leeds United pravděpodobně jedním z největších klubů v Anglii a má důvod znovu bojovat o návrat do nejvyšší soutěže.

Sestup by mohl být pro Leeds téměř "požehnáním", pokud to správně uchopíte Mají řadu velmi talentovaných zázračných talentů. Můžeme zmínit například hráče Wilfrieda Gnonta, Illana Mesliera, nebo Archieho Graye. Všichni zmínění, ale nejen oni potřebují fotbal v prvním týmu, aby mohli pokračovat ve svém fotbalovém vývoji.

Žádný z nich však není připraven na to, aby mohl týden co týden nastupovat za tým v Premier League. V Championship ovšem není důvod, aby Gray a Gnonto nebyli základním stavebním kamenem týmu. Navíc Meslier by měl být vcelku pohodlně nejlepším brankářem mimo nejvyšší soutěž. Tím, že z těchto mladíků vytěžíte maximum a ořežete "přebytek kádru", který nebyl dost dobrý pro Premier League, můžete jednoduše Leeds United po vítězství v Championship připravit na to, aby se lépe prosadil v nejvyšší soutěži.

Malaga

Malaga-Football-Manager-2024-CZ-F-mko-cz
Malaga-Football-Manager-2024-CZ-F-mko-cz

Velmi oblíbený tým u komunity hráčů Football Manageru, který v minulé sezóně sestoupil až do třetí nejvyšší španělské fotbalové soutěže. Po letech v nichž klub prošel finančními potížemi se zdá, že kdysi zářivé časy Manuela Pellegriniho a dosažené čtvrtfinále Ligy mistrů jsou ještě daleko. S přibývajícími vzpomínkami je vaším úkolem vrátit La Rosaledě tyto staré dobré časy.

Luca Sangalli bude mít zásadní význam pro cokoli, čehož s tímto klubem v krátkodobém horizontu dosáhnete, ale to, co z něj dělá skutečně atraktivní destinaci, je to, co je "pod kapotou". Tento klub má skvělé tréninkové a mládežnické zázemí, dobrou přípravu a nábor mládeže a také finanční stabilitu, na které může v příštích letech stavět. Se správným trenérem by z vašich řad mohly v krátké době vyrůst pořádné talenty a můžete tak přebudovat k obrazu svému i celý klub.

Schalke 04

Schalke-04-Football-Manager-2024-CZ-F-mko-cz
Schalke-04-Football-Manager-2024-CZ-F-mko-cz

Upřímně řečeno, 2. bundesliga je v současnosti pravděpodobně nejzajímavější ligou na světě. Je zde několik obrovských klubů, které díky špatnému hospodaření, finanční nezodpovědnosti a nepřizpůsobení se moderní hře v posledních letech z německé nejvyšší soutěže vypadly. Dva nejnovější přírůstky na tomto seznamu jsou Hertha Berlín a Schalke. Oba dva zmíněné kluby jsou obě neuvěřitelně zajímavé a ideální pro vaši novou hru ve Football Manageru 2024.

Pro tento seznam jsme upřednostnily Schalke. Schalke se již několik sezón pohybuje mezi dvěma nejlepšími německými ligami a v reálu se momentálně nachází na 14. místě 2. Bundesligy. Pokud se vám podaří přinést do Veltins Areny stabilitu, ocitnete se v čele jednoho z největších "spících gigantů" v Německu.

Navzdory nedávným problémům, má Schalke stále všechny aspekty fotbalového velkoklubu. Vynikající zázemí od shora dolů, fantastický stadion a jednu z největších fanouškovských základen v Německu. Jejich první tým sice může působit trochu nevyrovnaně, ale není důvod, aby se tento tým trápil tak, jak se momentálně trápí ve druhé německé fotbalové lize.

Dundee United

Dundee-United-Football-Manager-2024-CZ-F-mko-cz
Dundee-United-Football-Manager-2024-CZ-F-mko-cz

Dundee United je v posledních letech pro fanoušky nepříjemným překvapením. Sezona 2022-23 začala s novým manažerem a evropským dobrodružstvím poprvé od roku 2014. Jack Ross však vydržel na lavičce pouze pár zápasů, United byli v Evropě pokořeni AZ Alkmarem a celou sezónu se následně propadali ligovou tabulkou. Nakonec tento klub skončil na dně a sestoupil tak do skotské Championship. Aby toho nebylo málo, jejich úhlavní rivalové Dundee FC Championship vyhráli a United vystřídají v nejvyšší Premiership.

United mají ve skotském fotbale pořádný rodokmen. Jako jeden z posledních klubů mimo Old Firm dokázali totiž získat titul. Mají za sebou úspěchy i ve Skotském poháru a díky svým výkonům v 80. letech byli jedním z nejúspěšnějších skotských týmů v Evropě. Ačkoli jejich kádr není v nejlepší formě, neměli by mít v Championship žádné problémy a právě tehdy začne vaše skutečná výzva. Dokážete tento historický klub vrátit až na vrchol skotské kopané?

Obecně závěrem

Začít hru ve Football Manageru 2024 se sestupujícím klubem je jednou z nejlepších výzev, které na vás v této hře čekají. Záchranu začínáte s cílem něco dokázat a dalším vaším úkolem je zvrátit neúspěchy posledních let. Doufáme, že si příští záchranu se sestupujícím klubem užijete a že vás tento článek inspiroval k výběru některého z těchto zábavných klubů.

Zdroj: www.footballmanager.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz, také náš druhý čistě fotbalový e-shop https://www.eshop-fmko.cz/

Hodnocení obchodu na Zboží.cz