4 skandinávské týmy, které se vyplatí trénovat ve football manageru 2021

05.05.2021
4 skandinávské týmy, které se vyplatí trénovat ve football manageru 2021
4 skandinávské týmy, které se vyplatí trénovat ve football manageru 2021

Skandinávské ligy byly pro většinu hráčů Football Manager po dlouhou dobu skrytým pokladem, ale mnoho lidí už začalo zkoumat Skandinávii a potenciál, který tam roste a je hráčům nabízen.

Zahájení nové hry s některým ze skandinávských týmů, je rozhodně dobrodružstvím, do kterého se rádi určitě dostanete ve FM21. Při řízení týmu ve Skandinávii byste měli být schopni prozkoumat různé talenty, které Skandinávie nabízí. Rovněž samozřejmě má Skandinávie skvělou historii, kterou některé z týmů bezesporu mají.

Výzvu, kterou musí většina manažerů ve Skandinávii překonat, je finanční aspekt, takže spoléhání se na mládežnickou akademii, bude něčím, co bude vyžadovat větší zaměření a pro manažery, kteří rádi rozvíjejí mladé talenty, bude Skandinávie ideálním místem.

V tomto článku Vám představíme 4 týmy, které byste měli ve Skandinávii řídit v naší oblíbené fotbalové hře Football Manager 2021.

Malmö FF

Malmö FF
Malmö FF

S 24 ligovými tituly není pochyb o tom, že Malmö FF je jedním z nejlepších a nejúspěšnějších týmů ve Skandinávii. Řízení týmu Malmö FF nebude ve Skandinávii tak obtížné, ale skutečná výzva přijde v kontinentálních soutěžích. Naposledy zažilo Malmö FF slávu na pohárové scéně v sezóně 1978/79, kdy hrálo finále evropského poháru proti Nottinghamu Forest. Malmö FF je známé svou akademií, špičkoví hráči jako Zlatan Ibrahimović a Pontus Jansson jsou výčtem jen několika jmen, která taro akademie vychovala.

Rosenborg BK

Rosenborg BK
Rosenborg BK

Rosenborg BK skončil v loňské sezóně na 4. místě v Eliteserien. Rosenborg BK má skvělé mládežnické zařízení s mnoha mladými hráči, kteří mají vysoký potenciál, takže budoucnost bude vypadat jasně, pokud se rozhodnete je tedy řídit. Rosenborg BK se již mnohokrát kvalifikoval do Ligy mistrů s výjimkami občasné kvalifikace do Evropské ligy, takže kontinentální soutěže, nejsou pro norský klub ničím neznámým.

Breiðablik UBK

Breiðablik UBK
Breiðablik UBK

Po úspěšné loňské sezóně, kdy Breiðablik UBK skončil na 2. místě, bude letos určitě usilovat o získání titulu a s mnoha mladými talenty, které mají k dispozici bude Breiðablik UBK, určitě vzrušující výzvou v FM21. Jejich zařízení, bude něčím, co bude třeba zvážit, a s pouhou kapacitou stadiónu 3000 míst bude modernizace stadionu nezbytná pro zvýšení klubových výnosů.

Kuopion Palloseura

Kuopion Palloseura
Kuopion Palloseura

Zisk ligového titulu v sezóně 2019, klub poprvé v celé jeho historii přivedl až do předkola kvalifikace Ligy mistrů, ale prohra s norským klubem Molde v předkole, je vrátila opět rychle zpět na zem. Začít s Kuopionem Palloseura nebude snadné, budete muset nejprve navázat na dominanci v domácí ligové soutěži a následně se pokusit o reparát a postoupit do evropské soutěže.

Zdroj: Fmscout.com

Děkujeme za přečtění a nezapomeňte se podívat do e-shopu na nové prudukty. Neváhejte se také registrovat a vytvořit si své účty v našem novém e-shopu. Budou se Vám hodit, protože tam máte nastavené slevy od nás od F-mka:)

Hodnocení obchodu na Zboží.cz