5 národních týmů, které byste měli řídit ve Football Manageru 2021

01.05.2021
5 národních týmů, které byste měli řídit ve Football Manageru 2021
5 národních týmů, které byste měli řídit ve Football Manageru 2021

Pokud hledáte nový začátek a opět si říkáte, staré známé, "za koho to tentokráte rozjedu", tak co takhle nějaký nároďák? Těchto 5 národních týmu určitě stojí za zmínku ve Football Manageru 2021.

Vedení národního týmu se zcela liší od řízení běžného klubového týmu; je to méně intenzivní, ale je zde jeden rozdíl a to pokusit se vyhrát nějakou tu hlavní trofej pro váš celý národ. To může být pocit, kterého určitě nedosáhnete s klubovým týmem.

Za národní týmy odehrajete logicky mnohem méně zápasů, také se samozřejmě nemusíte se starat o přestupy a rozvoj mládeže. Vaším důležitým úkolem je sledovat formu hráčů, abyste se ujistil(a), že kdokoli, kdo bude povolán, bude samozřejmě ve skvělé kondici a formě, aby následně předvedl vynikající výkony.

Tento článek vám dává návrhy na řízení pěti národních týmů, které byste určitě měli zvážit při výběru národního týmu, pokud se tedy hodláte ponořit do vedení "nároďáků".

Ukrajina

Ukrajina
Ukrajina

Ukrajinský národní tým má ve svém týmu skvělé hráče, směsici mladých talentovaných nadějí a "veteránů" světové úrovně, ale úspěchy národního týmu nebyly v posledních letech nejlepší. Žluto-modří se dokázali kvalifikovat na mistrovství světa pouze jednou a třikrát na mistrovství Evropy. V oficiálním žebříčku FIFA se umístily na 23. místě, ale s Oleksandrem Zinchenkem, Viktorem Tsyhankovem a Andriyem Luninem byste mohli být černým koněm v další významné soutěži.

Nigérie

Nigérie
Nigérie

Nigérie má skvělý národní tým se skvělými mladými hráči. Super Eagles startují na Africkém poháru národů, ale můžete se také samozřejmě kvalifikovat na mistrovství světa. Jejich zatím nejvyšším úspěchem na mistrovství světa, je postup mezi 16. nejlepších, to dokázali už 3x. Stát se mistry světa s Nigérií bude tedy vašim konečným cílem, ale můžete se také zaměřit na Africký pohár národů, který od roku 2013, Nigérie nedokázala vyhrát.

USA

USA
USA

Vedení národního týmu USA je náročným úkolem. Na tým USA je vždy kladen obrovský tlak, aby se kvalifikoval na Mistrovství světa, nebo vyhrál šampionát CONCACAF. Není určitě pochyb o tom, že se americký národní tým vyvíjí a více a více amerických hráčů hraje v nejlepších ligách, což jim dává větší šanci na úspěch, ale současně, to také zvyšuje očekávání. USA naposledy získali trofej v roce 2017, kdy vyhráli mistrovství CONCACAF.

Chorvatsko

Chorvatsko
Chorvatsko

Chorvatský národní tým je jedním z největších překvapení posledních let. Vatreni zvítězili na mistrovství světa v roce 2018 a v současné době jsou v žebříčku FIFA zařazeni jako 7. nejlepší národní tým. Mnoho hráčů světové úrovně FM21 je na soupisce Chorvatska a v průběhu dalších let bude dorůstat mnoho mladých nadějných hráčů. Vašim cílem s Chorvatskem bude vítězství na mistrovství světa nebo mistrovství Evropy a získání pozice nejlepšího národního týmu na světě. Bude to sice těžká výzva, ale o to sladší to může nakonec být. Na závěr podotkneme, že Chorvatsko má pouze 4 miliony obyvatel, tedy 2,5 méně než Česká Republika.

Dánsko

Dánsko
Dánsko

Dánsko je rozhodně národním týmem, který byste měli vyzkoušet. Dánský nároďák má skvělý tým s elitními hráči, jakými jsou například Christian Eriksen, Andreas Christensen a Kasper Schmeichel, ale bohužel v posledních letech ve velkých soutěžích nijak nezaujali. Nebude to s Dánskem jednoduché soutěžit s nejlepšími evropskými národními týmy, ale dostat se do posledních fází hlavní soutěže bude pro Dánsko velkým úspěchem.

Zdroj: Fmscout.com

Pěkný zbytek sobotního dne, Vám přeje F-mko.cz. A Brzo, velmi brzo, jedno obrovské překvápko od nás.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz