5 nejlepších anglických mladých talentů v FM21 | Po aktualizaci

16.05.2021
5 nejlepších anglických mladých talentů v FM21 | Po aktualizaci
5 nejlepších anglických mladých talentů v FM21 | Po aktualizaci

Dnes Vám ještě přinášíme seznam 5 nejlepších anglických talentů, kteří mají po aktualizaci databáze ve Football Manageru 2021 nejvyšší potenciál.

Hráčům musí být nejvýše 21 let (do konce letošníko roku samozřejmě), aby se po aktualizaci databáze dostali na seznam nejlepších anglických talentů v FM21. Jedná se o seznam těch absolutně nejlepších talentů z Anglie v FM 2021.

Trent Alexander Arnold

Trent Alexander Arnold
Trent Alexander Arnold
 • Věk: 21
 • Aktuální hodnota: 55 mil. GBP
 • Aktuální klub: Liverpool

Arnold je považován za jedno z nejlépe útočících křídel na celém světě, je prvním hráčem na tomto seznamu. Arnold se vypracoval z mládežnické akademie Liverpoolu a během této cesty prošel několik mládežnickými celky. Arnoldova krátká kariéra je již vyznamenána získanými několika individuálními vyznamenáními, mezi ty největší patří určitě vítězství v Lize Mistrů s Liverpoolem.

Je také nejmladším hráčem, který hrál v po sobě jdoucích finále Ligy Mistrů. Arnold je také současným anglickým reprezentačním hráčem. Tato hra zjevně odráží jeho statistiky a potenciál i v reálném životě a hodnotí ho extrémně vysoce. Patří k nejlepším hráčům v celé hře. Je velmi technickým hráčem, který se v budoucnu může ještě velmi zlepšit. Je také dobrý v zahrávání "standartek" a bude nepochybně přínosem pro každý tým, ke kterému se připojí.

Jadon Sancho

Jadon Sancho
Jadon Sancho
 • Věk: 20
 • Aktuální hodnota: 40,5 mil. GBP
 • Aktuální klub: Borussia Dortmund

Druhým jménem na seznamu je jeden z nejpopulárnějších talentů v FM21, Jadon Sancho. Sancho, který byl považován za jednoho z nejtalentovanějších hráčů své generace, byl původně součástí mládežnického týmu Manchesteru City, než se následně "přestěhoval" do německé Borussie Dortmund, aby hledal lepší hráčskou příležitost.

Sanchova prozatimní krátká fotbalová kariéra obsahuje již také několik vyznamenání. Dokázal vyhrát Mistrovství světa hráčů do 17 let, nebo německý DFL superpohár. Byl jmenován též do týmu roku v bundesligové sezóně 2018-2019 a na Mistrovství světa hráčů do 17 let . V současné době je také stálým členem anglického seniorského týmu. Jadon Sancho je extrémně rychlým a hbitým útočníkem, který dík svým schopnostem dokáže zamotat hlavu i těm nejlepším obráncům. Je také technicky silným hráčem. Jako každý hráč na seznamu, bude i on absolutním přínosem pro jakýkoliv tým. Každý z manažerů by ho chtěl mít ve svém týmu, nejen v fotbalové simulaci Football Manager, ale i v reálu.

Mason Greenwood

Mason Greenwood
Mason Greenwood
 • Věk: 18
 • Aktuální hodnota: 30 mil. GBP
 • Aktuální klub: Manchester United

Třetím zázračným talentem na seznamu je hráč Manchesteru United, Mason Greenwood. Greenwood je nejmladším střelcem Manchesteru United v evropských soutěžích. Je také prvním teenagerem, který v United nastřílel 5 evropských gólů, během jedné sezóny. Jeho "průlomovou" sezónou byla sezóna 2019-2020, kdy byl naprosto neomylný, kdykoli dostal příležitost, tak ji dokázal využít a pomohl celku Manchesteru United zajistit si klíčové místo pro Ligu Mistrů.

Greenwood také již "nakoukl" do anglického seniorského reprezentačního týmu a očekává se, že bude v budoucnu jeho klíčovým hráčem. Jeho výchozí atributy ve hře jsou již nyní působivé. Greenwood je rychlý, dobrý při vedení balónu, ale jeho největším pozitivem je schopnost střílet góly. Je klasickým zakončovatelem a pohodlně umí oběma nohama. Může se z něj stát jeden z nejlepších útočníků v Football Manageru 2021 a bude skvělým přírůstkem v každém týmu.

Curtis Jones

Curtis Jones
Curtis Jones
 • Věk: 19
 • Aktuální hodnota: 14,25 mil. GBP
 • Aktuální klub: Liverpool

Čtvrtým hráčem na seznamu je Liverpoolský Curtis Jones. Jones je považován za jednoho z největších talentů anglického fotbalu a vysloužil si už i pochvalu od několika prominentních odborníků a manažerů. V současnosti je v kádru Liverpoolu poměrně pravidelným hráčem a je také nejmladším hráčem, který skóroval v derby Merseyside od dob Robbieho Fowlera. Je také nejmladším hráčem od dob Sterlinga, který skóroval v po sobě jdoucích hrách za "REDS". Je také nejmladším kapitánem v historii Liverpoolu, který vedl svůj klub v FA Cupu proti Shrewsbury.

Curtis jones začíná s dobře stanovenými a slušnými schopnostmi a je dost dobrý na to, aby byl hráčem pro několik nejlepších klubů v Premier League. Již nyní se z něj stává úžasný talent a s přibývajícím časem a nabranými zkušenostmi, může být pozitivně ovlivněn. Jeho všestrannost je dalším bonusem a usnadňuje jeho zapojení do většiny taktických formací.

Jude Soonsup-Bell

Jude Soonsup-Bell
Jude Soonsup-Bell
 • Věk: 16
 • Aktuální hodnota: 155 000 GBP
 • Aktuální klub: Chelsea

Pátým a posledním hráčem na seznamu je hráč Chelsea, Jude Soonsup-Bell. Bell he zatím určitě docela neznámým jménem mimo Premier League, Soonsup-Bell ovšem již nyní "zamotává" hlavy předních fotbalových manažerů svými úžasnými a vyrovnanými výkony. Stal se prvním hráčem po 59 letech, který dokázal vstřelit 4 góly v jediném utkání FA Youth Cupu a také dokázal skórovat při svém premiérovém startu PL2 proti Manchesteru United.

Na Svém kontě, má také působivých vstřelených 16 branek ve 12 zápasech za akademii a je považován za elitního útočníka. Jeho atributy očividně získaly obrovskou podporu ve hře a v současné době, má tak extrémně vysoký potenciál stát se špičkovým útočníkem, nejen v anglickém fotbale.

Zdroj: Fmscout.com

Pěkný zbytek neděle a úspěšný vstup do nového týdne Vám přeje F-mko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz