5 nejlepších týmů Sky Bet Championship, kterých byste se měli ujmout ve Football Manageru 2023 | F-mko.cz

22.02.2023
5 nejlepších týmů Sky Bet Championship, kterých byste se měli ujmout ve Football Manageru 2023 | F-mko.cz
5 nejlepších týmů Sky Bet Championship, kterých byste se měli ujmout ve Football Manageru 2023 | F-mko.cz

V tomto článku najdete TOP 5 týmů, které byste měli řídit v anglické Championships ve hře Football Manager 2023.

Prozkoumejte příležitosti a výzvy, které na vás čekají v Sky Bet Championship s těmito pěti nejlepšími týmy, které můžete spravovat ve Football Manageru 2023.

Anglická fotbalová liga Championship, známá také jako Sky Bet Championship, je jednou z nejvíce soutěživých a nejtěžších lig v Evropě. Liga je plná klubů s bohatou historií, vášnivých fanoušků a zajímavých hráčů. Soutěž je tvrdá a kluby bojují o postup do Premier League. V tomto článku se podíváme na pět nejlepších týmů, které můžete řídit ve hře Football Manager 2023, a probereme jejich silné a slabé stránky a potenciál k úspěchu. Ať už jste začínající, nebo zkušení manažeři, tyto týmy nabízejí skvělou příležitost otestovat své schopnosti a dosáhnout tak vaší slávy.

1. Sheffield United

Sheffield United_Football MAnager 2023-F-mko.cz
Sheffield United_Football MAnager 2023-F-mko.cz

Před několika sezónami byl Sheffield United překvapením Premier League a skončil na velmi slušném 9. místě. Následující rok však sestoupil. Nyní, ve své druhé sezóně po návratu do Championship, budou Blades opět usilovat o velký úspěch. Klub má dobrou strukturu a jeho kádr by měl být připraven bojovat o postup.

Letos v létě získal Sheffield United za 3 miliony liber zázračného hráče Anela Ahmedhodziče. Ten by měl zajistit pevnost obrany. Talentovaný je i záložník Sander Berge a Tommy Doyle, který je zapůjčen na hostování z Manchesteru City. Vpředu je Daniel Jebbison, který má budoucnost.

2. West Bromwich Albion

West Bromwich Albion-Football-Manager-2023-F-mko.cz
West Bromwich Albion-Football-Manager-2023-F-mko.cz

West Brom je jedním z týmů, které v Championship působí jako "jojo", protože čtyřikrát postoupil do Premier League a čtyřikrát z ní také sestoupil. Ambicí Albionu bude vrátit se do Premier League a hlavně se v ní i udržet.

West Bromwich má velmi dobrý tým, a může tak usilovat o postup. V loňském roce Albion utratil velké peníze za Daryla Dikea, ale ten bohužel vynechal polovinu sezony kvůli zranění podkolenní šlachy, což značně oslabilo jejich šance. Doufejme, že letošní rok bude pro Američana lepší. V létě pokračovaly nové příchody. Příchody Johna Swifta z Readingu a Toma Rogiče, který byl získán z Celtiku, by měly zajistit kreativitu ve středu pole. Grady Diangana je zajímavý křídelní hráč, který by si mohl opět zahrát v Premier League.

Dokážete tedy právě Vy dovést Baggies zpět do jejich vysněné soutěže?

3. Blackpool

Blackpool-Football-Manager-2023-F-mko.cz
Blackpool-Football-Manager-2023-F-mko.cz

Blackpool je ve Football Manageru 2023 velmi zajímavým týmem. V loňském roce skončili Seasiders v polovině tabulky a letos se budou pokračovat v postupném progresu, aby se poprvé od roku 2011 mohli vrátit do Premier League.

Aby Blackpool dosáhl svých cílů, je jeho tým zajímavý. Marvin Ekpiteta je vynikajícím obráncem, který se rychle adaptoval ve vyšších ligách; ještě před čtyřmi sezónami totiž hrál v National League  za South za East Thurrock United. Jeho síla a fyzická zdatnost z něj dělají oporu zadních řad The Seasiders. Blackpool má také několik zajímavých hráčů na hostování: Ian Poveda (Leeds), Rhys Williams (Liverpool) a talentovaný útočný záložník Charlie Patino. Dostat Blackpool do play-off nebude snadný úkol, ale určitě to bude zábava.

4. Sunderland

Sunderland-Football-Manager-2023-F-mko.cz
Sunderland-Football-Manager-2023-F-mko.cz

Sunderland loni konečně dokázal postoupit z League One. Nyní se Black Cats vymanili z divočiny a v Championship to pořádně rozjedou.

Letní přestupy naznačují, že vedení Sunderlandu má velké ambice. Z Manchesteru United si na hostování vypůjčilo Amada Dialla. Jeho rychlost, kreativita a talent by měly být na The Stadium of Light velmi ceněná. Sunderland utratil 3,5 milionu liber za 21letého Jacka Clarkea z Tottenhamu. Clarkovi se předpovídá velmi zářná budoucnost; Black Cats udělali dobře, že si ho po úspěšném zapůjčení dokázali udržet.

Velcí rivalové Sunderlandu, Newcastle United, se opět stávají velkou silou anglického fotbalu. Vaším úkolem je předstihnout Newcastle a nakonec přivést titul z Premier League na Wearside.

5. Middlesbrough

Middlesbrough-Football-Manager-2023-F-mko.cz
Middlesbrough-Football-Manager-2023-F-mko.cz

Pokud zůstaneme na severovýchodě, Middlesbrough je další zábavnou možností, kterou si můžete v Championship zvolit. V roce 1997 se Middlesbrough dostalo až do finále FA Cupu i Ligového poháru s hráči jako Juninho a Ravanelli (vzpomínáte ještě na tyto ikony?). Od té doby se však věci změnily. V loňském roce "Boru" o jedno místo unikl postup do play-off a v této sezóně to bude chtít jistě napravit.

Boro má několik dobrých hráčů. Obránce Dael Fry se v posledních sezonách stal oporou Middlesbrough. Zak Steffen je zapůjčen na hostování z Manchesteru City a Chuba Akpom je vepředu.

Od radosti světových superhvězd, které rozzářily Riverside, uběhla už dlouhá doba. Dokážete tam tuto radost vrátit Vy?

Pár slov na závěr

Závěrem lze říci, že Sky Bet Championship je ligou plnou příležitostí pro manažery ve Football Manageru 2023. Každý z týmů, kterým jsme se v tomto příspěvku věnovali, nabízí jedinečné výzvy a potenciál k úspěchu. Sheffield United, West Bromwich Albion, Blackpool, Sunderland a Middlesbrough mají své vlastní silné stránky, slabiny a aspirace. Ať už chcete vést tým zpět do Premier League, dovést klub ze středu tabulky do play-off, nebo vybudovat tým od nuly, tyto týmy poskytují skvělou platformu pro otestování vašich manažerských schopností. Díky kombinaci talentovaných hráčů, dobře strukturovaných klubů a vášnivých fanoušků je Championship ligou, která hráčům Football Manageru poskytuje nekonečnou zábavu a vzrušení.

Zdroj: fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz