5 Nejlepších volných hráčů v aktualizované databázi Football Manageru 2021

03.05.2021
Nejlepší volní hráči v aktualizované databázi Football Manageru 2021
Nejlepší volní hráči v aktualizované databázi Football Manageru 2021

Toto je náš výběr hráčů, které považujeme za nejlepší volné hráče, které můžete do svého klubu ve Football Manageru 2021 získat, samozřejmě po nejnovější aktualizaci databáze.

Volní hráči hrají zásadní roli ve hře Football Manager 2021. Nejsou vázáni smlouvou s jakýmkoliv klubem, takže je můžete získat bez poplatku za přestup, takže z Vašeho přestupového rozpočtu nebude odečteno logicky nic.

Tady je seznam 5 nejlepších volných hráčů ve FM21 po nejnovější aktualizaci databáze z našeho pohledu. Jsou to opravdu prvotřídní hráči, kteří nyní nehrají za žádný fotbalový klub a mohli by být právě pro Vás výhodnými nákupy, aby vyplnili některé důležité mezery ve vašem týmu.

Diego Costa - Útočník

Diego Costa
Diego Costa

Nejpřekvapivější jméno na seznamu, Costa, nedávno ukončil své působení v Atleticu Madrid a je tedy k dispozici zdarma. Costa ve svých nejlepších letech patřil k nejlepším útočníkům na světě. Na svém kontě má několik osobních i týmových ocenění. Dokonce byl jmenován do několika týmů roku. Za svou bohatou kariéru dokázal získat ligové tituly v Anglii (Premier League), Španělsku (La Ligu), Evropskou ligu a Superpohár. Možná je malinko na ústupu, ale jeho statistiky jsou stále opravdu dobré a stále ho můžeme řadit mezi nejlepšími útočníky v celé hře. Je také vynikajícím týmovým hráčem a bude vynikajícím doplňkem každého týmu ve FM2021 bez ohledu na to, jak silný, už tým je.

Ezequiel Garay - Střední obránce

Ezequiel Garay
Ezequiel Garay

33 letý hráč je v současné době volným hráčem poté, co na vlastní žádost odešel z Valencie po zranění křížového vazu, začátkem roku 2020. Garay je "tovaryš", který hrál v několika ligách, napříč několika kluby a během svého působení dokázal získat několik týmových i osobních ocenění. Jedná se o silného středního obránce, který je ve vzduchu mimořádně schopný. Není tedy vůbec žádným tajemstvím, že bude úžasným doplňkem téměř jakéhokoliv týmu. S trochou štěstí a dobrým vedením, můžete snadno z Garaye získat minimálně ještě 2 dobré sezóny a rozhodně je po zimní aktualizaci jedním z nejlepších volných hráčů.

Daniel Sturridge - Útočník

Daniel Sturridge
Daniel Sturridge

Ve svých pouhých 30 letech má za sebou Sturridge rozhodně několik dobrých sezón. Poté, co byl vyšetřován a byla mu následně pozastavena činnost, kvůli sázení byl nakonec uvolněn Trabzonsporem, Sturridge je tedy nyní k dispozici zdarma jako volný hráč. Sturridge má za sebou skvostnou kariéru a ve svých dobách byl vždy "plodným" střelcem. Přestože, že má ve hře slušné statistiky, může Sturridge naplnit většinu týmů a přispět tak svými rozhodujícími vstřelenými brankami, kterou Vám pomůžou.

Alex Teixeira - Utočný záložník/útočník

Alex Teixeira
Alex Teixeira

Jeden z nejlepších hráčů na seznamu, Teixeiru nedávno uvolnilo mužstvo Jiangsu Suningovi v čínské lize. O hráče se zajímalo několik velkých špičkových klubů, včetně třeba Liverpoolu, ale Texeira je přesto stále volným hráčem. Stačí nám jeden pohled na jeho statistiky a uvidíme kvalitu, kterou představuje. Může být pro Vás pravidelným hráčem do základní sestavy ve většině klubů ve fotbalovém manažerovi 2021. Stále má před sebou dobrých pár let aktivní kariéry a bude úžasným přírůstkem do Vašeho klubu.

Daniel Subasic - Brankář

Daniel Subasic
Daniel Subasic

Ve svých 35 letech nemusí být Subasic mladým, nebo atraktivním zbožím pro mnoho z Vás ve FM21, ale i přesto stále zůstává jedním z nejkomplexnějších brankářů ve hře. Poté, co prožil úžasných 8 sezón v Monaku, byl Subasič propuštěn v roce 2020 a od té doby je stále bez angažmá. Každý hráč FM, který hledá spolehlivého záložního hráče, s přísným rozpočtem, může určitě zkusit angažovat Subasic , který Vám v klubu odvede více, než spolehlivou práci.

Zdroj: Fmscout.com

Pěkný zbytek pondělního dne, Vám přeje F-mko.cz. Nezpomínejte se "juknout" do našeho nového e-shopu https://www.eshop-fmko.cz/, kde máte kompletně naplněné kategorie s reprezentacemi a také Anglickou Premier League (vše v sekci fanshop).

Hodnocení obchodu na Zboží.cz