5 nizozemských klubů, které se vyplatí trénovat ve football manageru 2021

16.04.2021
5 nizozemských klubů, které se vyplatí trénovat ve football manageru 2021
5 nizozemských klubů, které se vyplatí trénovat ve football manageru 2021

Přinášíme Vám seznam týmů z Nizozemska, které byste měli určitě považovat za svůj další cíl ve své kariéře ve hře Football Manager 2021.

Nizozemsko je historicky skvělou úrodnou půdou, ze které pocházejí světoví hráči, jakými jsou například jména jako: Dennise Bergkamp, nebo Johan Cruijff. Velká 3 klubů Ajax, PSV a Feyenoord ovládala a dále ovládá nejvyšší holandskou soutěž Eredivisie, když dokázali získat titul 34krát, 24krát respektive 15krát.

Tento článek Vám doporučí některé kluby k trénování, mimo právě trojici již zmiňovaných největších a nezesporu nejslavnějších klubů v Nizozemsku.

FC Groningen

Loni v létě se FC Groningen angažoval legendární křídlo Arjena Robbena. 36letá ikona se tak vrátila do svého klubu, kde s fotbalem začínal a stal se logicky kapitánem klubu. I přes svůj pokročilý věk, má stále vynikající technické a mentální vlastnosti a bude pro tým Groningenu vůdčí osobností.

Arjena Robben
Arjena Robben

Robben není samozřejmě jediným hráčem, který prošel skvělými mládežnickými zařízeními FC Groningenu. V současném kádru jsou třeba velmi nadějní talentovaní hráči: Thomas Poll a Daniel Van Kaam. Klub by si přál skončit v horní polovině tabulky a k naplnění těchto ambicí dostanete rozpočet přibližně 2,7 milionu liber.

Utrecht

Nádherné středověké město Utrecht se nachází přibližně 48 km od Amsterdamu a je domovem klubu FC Utrecht. Klub nikdy nedokázal soutěž vyhrát. 1x se klubu podařilo skončit na 2 příčce, je to už ovšem v daleké historii (1954). Utrecht je v Eredivisii trvalým účstníkem a očekává se, že v této sezóně skončí jako "nejlepší ze zbytku". Tento plán by měl být dosažitelný, vedení klubu má ambice skončit v horní polovině ligové tabulky.

Kádr obsahuje několik dobrých hráčů. Hvězdou klubu je určitě rychlonohé křídlo Gyrano Kerk, zatímco Simon Gustafson je užitečným tvůrcem hry a Tommy St Jago je zajímavým talentem v zadních obranných řadách, když se do "A" týmu prosadil přes vynikající mládežnickou akademii Utrechtu. Využijte proto, tato zařízení pro mládež ve svůj prospěch k vybudování takového týmu, který bude nakonec výzvou pro celou ligovou soutěž.

FC Twente

Twente je jediným týmem mimo velkou trojici, který dokázal vyhrát Eredivisie v posledních 50 letech. Podařilo se to totiž překvapivě v roce 2010 Steveovi McClarenovi, který dokázal právě Enschede, dostat až na vrchol. Časy byly pro klub ovšem v posledním desetiletí mnohem těžší a FC Twente musel bojovat o návrat v roce 2018.

FC Twente
FC Twente

Nyní zpět v Eredivisie má vedení klubu ambice a chce, aby klub bojoval a dokázal se vyhnout sestupu v první sezóně a následně ve druhé sezóně se stal už týmem horní poloviny ligové tabulky. K dosažení těchto cílů budete mít na přestupy přes 3 miliony liber. FC Twente má poměrně velmi mladý tým, ačkoli mnoho z těchto hráčů je v klubu na hostování. Joel Drummel je určitě velmi dobrým gólmanem, Wout Drama je lídrem ve středu pole a bosenský mezinárodní obránce Dario Dumic je silný v zadních liniích týmu.

ADO Den Haag

ADO Den Haag má velmi zajímavý tým se zajímavými hráči. Prvním z nich, je Ravel Morrison, kterého Sir Alex Ferguson označil za nejlepšího 16 letého hráče, kterého, kdy vůbec viděl. Měl však docela "cestovatelskou" kariéru, která ho přivedla k tomu, že uz hrál v 6 různách zemích, aniž by někdě skutečně dokázal ukázat svůj talent. dokážete ho zkusit přimět střílet góly za Den Haag právě Vy?

Ravel Morrison
Ravel Morrison

V klubu je také bývalý talent Ajaxu Ricardo Krishna, který je jedním z nejlepších hráčů klubu. Krishna je velmi kreativním útočníkem, kolem kterého byste měli budovat svůj tým. Vyhnout se sestupovým bitvám by neměl být takový velký problém s hráči, které budete mít k ruce, společně s velmmi dobrými tréninkovými zařízeními a skvělými mládežnickými zařízeními.

RKC

RKC jsou vážnými kandidáty na sestup, protože se předpokládá, že skončí na samém chvostu ligové tabulky, poté, co v roce 2019 postupili zpět do Eredivisie. Dostat RKC na výše v ligové tabulce, bude určitě těžší, ale velmi zajímavou výzvou.

Káde není zorvna nejlepší, ale vede ho nizozemský ostřílený hráč Ola John. Mezitím bude mezi tyčemi v plné pohotvosti připravený řecký brankář Kostas Lamprou. RKC mají jen velmi malý mzdový rozpočet a jen omezený přestupový rozpočet. Navzdory těmto omezením však vedení klubu RKC Waalwijk chce, abyste hráli atraktivní fotbal. Dokáže je Vaše Tiki Taka udržet? Co říkáte?

Zdroj: FMscout

Hezký zbytek pátečního dne Vám přeje: F-mko.cz. Najdete nás také na sociálních sítích, tak nás určitě sledujte.

Děkujeme za přečtění a nezapomeňte se podívat do e-shopu na nové prudukty. Dnes jsme Vám naplnily třeba ve Francii v klubové sekci, kádr PSG, nebo prvních pár produktů španělského giganta FC Barcelona.

Lěvnější ceny v ČR momentálně nenajdete. Nově při každé objednávce s hodnotou nad 2000 CZK, máte dopravu ZDARMA. Děkujeme za přečtění a Váš čas. Tým F-mko.cz

Hodnocení obchodu na Zboží.cz