6 týmů z Championships, které byste mělit řídit ve Football Manageru 2023 | F-mko.cz

30.12.2022
6 týmů z Chamiponships, které byste mělit řídit ve Football Manageru 2023 | F-mko.cz
6 týmů z Chamiponships, které byste mělit řídit ve Football Manageru 2023 | F-mko.cz

V tomto článku najdete doporučení, koho byste měli řídit v anglické Championships ve hře Football Manager 2023.

Anglická druhá nejvyšší fotbalová soutěž - Championship je fascinující fotbalovou soutěží, protože v ní působí nedávno sestoupivší týmy z nejvyšší anglické soutěže - Premier League,  a také samozřejmě "menší" týmy s omezenějším rozpočtem. V Championship se rozhodně najde tým, se kterým by mohli všichni manažeři začít novou hru, pokud zrovna dumáte s kým začít.

Pojďme se nyní podívat tedy na oněch zmíněných 6 klubů, za které byste to měli rozehrát.

1. Burnley

Burnley-Football-Manager-2023-F-mko.cz
Burnley-Football-Manager-2023-F-mko.cz

Po dlouhém období, kdy byl tým Burnley pod vedením Seana Dycheho stálicí Premier League, v minulé sezóně sestoupil. S odchodem Dycheho odešla i řada hvězdných hráčů jako Tarkowski, Mee, Collins, McNeil a Cornet. Navzdory odchodům jsou "Clarets" stále jedním z favoritů na odraz od dna. Mužstvo má stále dostatek zkušeností z Premier League a mělo by být pro Vás prioritou přivést tento tým zpět do Premier League.

2. Blackburn Rovers

Blackburn-Football-Manager-2023-F-mko.cz
Blackburn-Football-Manager-2023-F-mko.cz

Dalším zajímavým týmem je Blackburn Rovers, soupeř Burnley. V roce 1995 Blackburn dokázal Premier League pod vedením Alana Shearera dokonce vyhrát. V současnosti je hvězdou Blackburnu střelec Ben Brereton Diaz, který bude v Ewood Parku klíčem k úspěchu. Chilskému útočníkovi narozenému ve Stoke sekundují Bradley Dack a mladé křídlo Tyrhys Dolan. Dostat Rovers zpět do zaslíbené soutěže je tedy rozhodně možné.

3. Rotherham

Rotherham-Football-Manager-2023-F-mko.cz
Rotherham-Football-Manager-2023-F-mko.cz

Rotherham se stěhuje z Lancashiru do Yorkshiru a vrací se do Championship. V posledních několika sezónách se "The Millers" pohybovali mezi League One a Championship. Rotherham proto v lize hledá stabilitu. Aby se klub udržel nahoře, bude muset góly dávat Chiedozie Ogbene a Conor Washington.

4. Watford

Watford-Football-Manager-2023-F-mko.cz
Watford-Football-Manager-2023-F-mko.cz

Watford, který nedávno sestoupil, se bude chtít vrátit určitě zpět. Aby tohoto cíle dosáhli, mají "The Hornets" mnohonárodnostní tým s několika opravdu dobrými talenty, jakými jsou například Ismail Sarr a Joao Pedro. Nejtěžší na vedení Watfordu bude vypořádat se s očekáváním vedení klubu. Od roku 2012, kdy rodina Pozzů převzala klub, se v jeho čele vystřídalo jen těžko uvěřitelných 18 manažerů. Žádný manažer za tu dobu nevydržel ve funkci celé dvě sezony. Budete tedy právě Vy, kdo se stane prvním dlouholetým manažerem Watfordu za poslední dobu?

5. Millwall

Millwall-Football-Manager-2023-F-mko.cz
Millwall-Football-Manager-2023-F-mko.cz

"Nikdo nás nemá rád, je nám to jedno!" zní slavný chorál, který zpívají věrní fanoušci Millwallu. Millwall je jedním z klubů Championship, které ještě nikdy nehrál v Premier League. Pokud se vám podaří tedy Millwall do ní konečně dostat a porazit v ní svého rivala West Ham, stanete se zajisté klubovou legendou. V minulé sezóně Millwall jen těsně nepostoupil do play-off. Pokud chtějí "Lvi" vylepšit loňský těsný výsledek, budou spoléhat na hráče jako Zian Flemming a Charlie Cresswell.

6. Bristol City

Bristol-City-Football-Manager-2023-F-mko.cz
Bristol-City-Football-Manager-2023-F-mko.cz

Největším anglickým městem, které nikdy nemělo Premier League, je Bristol. Bristol City strávil ve druhé nejvyšší anglické fotbalové soutěži hodně času, ale jen jednou byl blízko postupu (v roce 2008 prohrál ve finále play-off s Hull City). Tým "Robins" je dobrým mixem zkušeností a mládí, zmíním hráče jako Nakhi Well, Andy King, Alex Scott a Tommy Conway. Dokážete tedy přenést lesk a slávu Premier League do West Country?

Zdroj: fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz