7 Nejpodceňovanějších týmů, které můžete ve Football Manageru 2023 řídit | F-mko.cz

02.06.2023
7 Nejpodceňovanějších týmů, které můžete ve Football Manageru 2023 řídit | F-mko.cz
7 Nejpodceňovanějších týmů, které můžete ve Football Manageru 2023 řídit | F-mko.cz

V tomto dnešním článku vám dáme tip na řízení, jak už napověděl článek, tedy nejpodceňovanějších týmů ve Football Manageru 2023.

Football Manager 2023 nabízí celou řadu zajímavých týmů, které můžete řídit, ale některé z nejpřínosnějších výzev spočívají právě v těch podceňovaných. Tyto kluby vám nabídnou jedinečné scénáře, poutavé příběhy a vzrušení z neočekávaného. Pojďme se nyní tedy podívat na TOp 7 nejpodceňovanějších klubů ve Football Manageru 2023.

1) Brighton: Brighton - outsider v boji o sestup do nižší soutěže

Brighton-outsider-v-boji-o-sestup-do-nizsi-souteze-fmko-cz
Brighton-outsider-v-boji-o-sestup-do-nizsi-souteze-fmko-cz

Brighton and Hove Albion je týmem, s nímž AI manažeři často bojují a který obvykle končí v sestupových vodách. Brighton je však tým bohatý na mladé talenty a disponuje "zdravým" přestupovým rozpočtem, který vám umožní pořídit si potřebné posily. S hráči jako jsou například Alexis MacAllister a Tariq Lamptey máte solidní základ.

Vynikající tréninkové zázemí klubu vám také zajistí, že budete moci efektivně rozvíjet v týmu právě mladé hráče. Převzetí kormidla u Brightonu vám nabízí jedinečnou šanci vyvést tento "podceňovaný" tým z pravidelných sestupových bojů a zajistit mu tak stabilní pozici v Premier League.

2) Burton Albion: Příležitost zazářit

Burton-Albion-Prilezitost-zazarit-Fmko-cz
Burton-Albion-Prilezitost-zazarit-Fmko-cz

Burton Albion možná není první klubem, který vás napadne při vybírání svého týmu v FM 2023, ale přesto vám nabídne jedinečnou a uspokojivou výzvu.

Jako manažer budete muset pracovat s omezeným přestupovým rozpočtem, budete muset velmi chytře podepisovat a uzavírat smlouvy a též se budete muset zaměřit na rozvoj mládeže.

Jejich tým sice postrádá "hvězdnou sílu", ale se správnou taktikou z něj můžete vytvořit velmi soudržný celek. Podaří se vám katapultovat Burton Albion z nižších lig do Championship, nebo dokonce do až Premier League?

3) Valencie: Čeká vás výzva

Valencie: Čeká vás výzva
Valencie: Čeká vás výzva

CF Valencie představuje ve FM 2023 náročný scénář. Kdysi jeden z nejlepších španělských týmů se nyní potýká s finančními problémy a velmi "napjatým" rozpočtem.

V kýádru však máte několik "klenotů", jako jsou například Hugo Guillamon, kolem kterých můžete svůj tým postavit. Budete muset vyrovnat účetnictví, vypořádat se s finančními omezeními klubu a chytře podepsat smlouvy, abyste tento klub přivedli zpět na vrchol La Ligy. Vést tým Valencie nebude tedy žádná "hračka" a prověří to vaše manažerské schopnosti na maximum, ale odměna bude o to sladší.

4) Parma: Vzestup Fénixe

Parma-Vzestup-Fenixe-fmko-cz
Parma-Vzestup-Fenixe-fmko-cz

Příběh Parmy je příběhem padlého obra. Kdysi špičkový tým Serie A a Evropy si prošel finančními problémy a následným sestupem až do Serie D.

Nyní, po svém návratu do Serie B, však Parma čeká na manažera, který by ji dovedl zpět na vrchol. Začínáte se slušným kádrem (tedy na poměry Serie B), ale budete muset dobře skautovat a rozvíjet mladé hráče, abyste vybudovali konkurenci schopný tým pro Serii A. Bude to dlouhodobý projekt, který prověří vaši trpělivost, ale dovést Parmu zpět k bývalé slávě bude zadostiučiněním.

5) Kaiserslautern: Obnovení bývalé slávy

5) Kaiserslautern: Obnovení bývalé slávy
5) Kaiserslautern: Obnovení bývalé slávy

Kaiserslautern je dalším klubem s bohatou historií, který nyní "živoří" v nižších ligách. Jako manažer budete muset využít svých schopností a dovést klub zpět do Bundesligy.

Nebudete to vůbec snadný úkol, protože klub má finanční problémy a omezení, ale pokud se zaměříte na rozvoj mládeže a společně s "chytrými podpisy" můžete z Kaiserslauternu opět udělat obávaného protivníka. Tato záchrana tohoto klubu bude skutečnou zkouškou vašich manažerských schopností, protože vaším cílem určitě bude navrátit Kaiserslauternu jeho bývalou slávu.

6) Deportivo La Coruňa: Z třetí ligy na vrchol

Deportivo-La-Coruna-Z-treti-ligy-na-vrchol-fmko-cz
Deportivo-La-Coruna-Z-treti-ligy-na-vrchol-fmko-cz

Deportivo La Coruňa, kdysi špičkový španělský tým a účastník Ligy mistrů, nyní působí ve třetí španělské lize. Vaším úkolem jako manažera bude dovést je zpět klub až do La Ligy a obnovit tak jeho status mezi španělskou elitou. Na poměry této soutěže máte k dispozici poměrně silný tým, ale budete muset pečlivě hospodařit s klubovými financemi a chytře podepisovat smlouvy, abyste si zajistili postup. Jedná se o dlouhodobý projekt, který vyžaduje trpělivost a správné rozhodování, ale odměna za návrat Deportiva do La Ligy bude stát za vynaložené úsilí.

7) Derby County: Domácí dynastie

Derby-County-Domaci-dynastie-fmko-cz
Derby-County-Domaci-dynastie-fmko-cz

Derby County je ve FM 2023 továrnou na talenty. Jejich klubová akademie patří k nejlepším v Anglii a pravidelně produkuje špičkové mladé talenty. Jako manažer můžete vybudovat domácí dynastii, zaměřit se na rozvoj mládeže a co nejlépe využít vynikajícího klubového zázemí.

Zároveň se však budete muset vypořádat s finančními problémy klubu a konkurenčním charakterem League One a Championship. Pokud se vám podaří dovést Derby zpátky do Premier League a vybudovat si pozici velmoci s týmem plným absolventů akademie, bude to skutečně obrovský a uspokojivý úspěch.

Závěr

FM 2023 nabízí spoustu podceňovaných týmů, které mohou být jedinečnou a přínosnou výzvou, od lesku Premier League až po drsný fotbal v nižších soutěžích. Proč se tedy neodtrhnout od obvyklých gigantů a nepřijmout výzvu s jedním z těchto podceňovaných týmů? Sláva z toho, že dovedete podceňovaný tým k úspěchu, může být tím nejuspokojivějším úspěchem ve vaší kariéře při hraní Football Manageru.

Zdroj: fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz