Aktuálně informace pro všechny 18.03.2022 | F-mko.cz

18.03.2022
Aktuálně informace pro všechny 18.03.2022 | F-mko.cz
Aktuálně informace pro všechny 18.03.2022 | F-mko.cz

Pěkný páteční den všem přejeme, přinášíme Vám 2 důležité informace, které Vám chceme sdělit.

Pěkný pátek Vážení, dnes Vám chceme sdělit 2 zásadní věci. Tou první bude informace pro všechny ty, kteří nejsou našima členy a ptají se, kdy bude čeština pro Football Manager 2022 veřejná.

Tou druhou pikantní bude, že Vám po dnešním zdražení Football Manageru 2022 v našem e-shopu prozradíme za kolik hru nakupujeme a kolik máme z každé prodané kopie zisk a troufneme si říci, že minimálně 90% z Vás vyvedeme z Vašich mylných představ:)

1) Kdy bude zpřístupněna čeština pro Football Manager 2022 pro všechny (tedy i pro nečleny)?

Jedna z nejčastějších otázek. Už Vám můžeme odpovědět. Všichni ostatní si můžete zapsat datum 01.09.2022, Do září si tedy Football Manager 2022 v češtině budou užívat pouze naši členové, nebo Ti, kteří se pokusí si hru přeložit. Dlouho jsme nad datum přemýšleli a za tímto rozhodnutím si stojíme, je to fér.

2) Za kolik nakupujeme Football Manager 2022, kolik máme z prodané kopie a zdražení.

Jak jsme Vám psali včera, tak náš dodavatel opět zdražil. Ostatně zdražuje se všude a vše, takže pro nás to zas takové překvapení není. Tak a nyní většinu z Vás vyvedeme z mylných představ. My hru nepřeprodáváme (nejsme totiž sebevrazi:).

Co to znamená?

Pokud chcete v České a Slovenské Republice prodávat nějaký digitální produkt musíte uzavřít smlouvu o prodeji s distributorem pro daný stát. My samozřejmě smlouvu pro území ČR a SVK máme a nyní se budete hodně divit. My moc dobře víme za kolik se na černých, respektive "šedých" trzích dají kopii Football Manageru koupit:)

Tudíž nyní se vše dozvíte a budete překvapeni. My Football Manager 2022 do včerejšího dne nakupovali za cenu 1499 czk od oficiální distributora pro ČR a SVK. Takže si jednoduše můžete spočítat že 300 czk byl zisk z pradné kopie hry. Zisk je ovšem samozřejmě menší, neboť z každé transakce se platí poplatky provozovateli platebních bran a další věci.

Nákup od oficiálního distrubutora pro jednotlivé státy nejsou nejlevnější a neexitují alespoň v našem případě, ani žádné množstevní slevy, to je překvápko co:)

Toto jsme Vám chtěli dnes sdělit a uvést věci na pravou míru, protože většina z Vás si myslel něco jiného. Nyní znáte pravdu a to mnoho z Vás určitě nečekalo že:)

Můžeme Vám prozradit, že do dnešního dne letošní ročník již dávno překonal v prodejích ten loňský.

Pěkný zbytek dne, víkend a opatrujte se.

S přáním hezkého dne www.f-mko.cz

www.f-mko.cz
www.f-mko.cz
Hodnocení obchodu na Zboží.cz