Důležité informace pro všechny s platností od 01.11.2021 | F-mko.cz

22.09.2021

Přejeme pěkný den všem přejeme,

    Jak bylo slíbeno včera, přinášíme Vám veškeré důležité informace ohledně nás a Vás. Pěkně Vám popíšeme co vše se bude měnit a další informace do budoucna.

Nejdůležitější věcí co se z Vašeho pohledu mění, jsou obchodní podmínky. Dáváme Vám o tom vědět dostatečně dopředu, abyste měli dostatek času se rozhodnout, jestli s nimi souhlasíte nebo ne. Mění se pro Vás důležitá věc: Přibývá bod 2.7.

Jak je v bodě 2.7 psáno, Vaše nová členská konta budou platná vždy na období, které bude začínat platbou členského příspěvku a končit nejbližšího 31. října (období kratší než jeden měsíc bude automaticky prodlouženo do 31. října dalšího roku). V následujících dnech Vám všem registrovaným bude zaslán informační e-mail od nás ohledně nových podmínek a možnost se k nim případně vyjádřit.

Členský příspěvek nemusí hradit ti, kteří si u nás zakoupili, nebo zakoupí Football Manager 2022. Uživatelé, kteří si u nás již předobjednali Football Manager 2022 mají automaticky nárok na registraci zdarma. Mají tedy automaticky členské konto aktivní do 31.10.2022.

Všichni ostatní (včetně aktuálně registrovaných), kteří budou chtít využívat naše další služby (updaty, slevy v eshopu, češtinu a další) se musí registrovat, tzn, buď koupit hru u nás, nebo zaplatit členský poplatek ve výši 500 CZK, jak je uvedeno v obchodních podmínkách a na webovém portálu.

Bohužel jsme museli jít touto cestou. Přesto věříme, že to chápete.

Poukaz můžete koupit klasickým bankovním převodem a nově též zaplatit kartou v v našem eshopu, zde:

Členské příspěvky jsou využívány na provoz a správu našeho portálu. Dále jsou využívány pro práci na češtině pro Football Manager 2022.

Naše podpora pro předchozí ročníky herní série Football Manageru nadále zůstává pro členy aktivní. 

Stejně tak, bude odměněn největší podporovatel za letošní rok, který obdrží Football Manager 2022 od nás zdarma, jak uvádíme celý rok.

Na závěr ještě musíme zmínit, že aktuální soutěž tipovačka s F-kem samozřejmě bude řádně dokončena a ceny (slevy) budete samozřejmě moci využít.

Celé obchodní podmínky si můžete proštudovat zde: https://www.f-mko.cz/obchodni-podminky/

Hodnocení obchodu na Zboží.cz