FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 3 | F-mko.cz

23.09.2021
FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 3 | F-mko.cz
FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 3 | F-mko.cz

Pěkný den, pokračujeme v našich předchozích článcích a podíváme se na seznam dalších 10 potenciálních zázračných talentů pro Football Manager 2022, které by mohly být přidanou hodnotou pro Vaše mančafty.

1. Adam Karabec

Adam Karabec
Adam Karabec

Karabec je mladý český záložník, který hraje v české nejvyšší soutěži za Spartu Praha. Karabec byl jmenován listem Guardian na seznam talentů pro rok 2020. Karabec je mládežnickým reprezentantem České Republiky a ve FM21 má slušné atributy. Očekává se, že získá dobré posílení atributů i v dalším ročníku. Může být hráčem, na kterého si ve hře bude třeba dávat pozor.

2. Ander Barrenetxea

Barrenetxea je mladý španělský křídelní hráč, který hraje za Real Sociedad ve španělské La Lize. Jedná se o mládežnického reprezentanta Španělska. Barrenetxea reprezentoval Španělsko na několika juniorských úrovních. Je prvním hráčem od dob Antoina Griezmanna, který hrál za Real Sociedad napřímo, aniž by předtím nastupoval za španělský reprezentační "B tým". Byl také součástí španělského kádru na mistrovství Evropy hráčů do 19 let v roce 2019, kde Španělský tým později celý turnaj vyhrál. Barrenetxea je již ve Španělsku oblíbeným hráčem a očekává se, že jeho atributy budou vylepšené a může být opravdu zajímavým hráčem pro Vás a Váš klub.

Ander Barrenetxea
Ander Barrenetxea

3. Andre Amaro

Andre Amaro je portugalským mladíkem, který aktuálně hraje jako defenzivní záložník/střední obránce za Vitoria Guimares v portugalské Primeira Lize. Amaro je všestranným hráčem, který dokáže hrát v záloze i v obraně. V Portugalsku do něj mnozí vkládají velké naděje. Amaro by mohl být mnohem lepším hráčem ve vydání Football Manageru 2022, než doposavad.

4. Sotiris Alexandropoulos

Alexandropoulos je řeckým fotbalistou, který hraje jako střední záložník za Panathinaikos v řecké lize. Přestože, je mu pouhých 19, je řeckým reprezentantem a očekává se, že v budoucnu bude pro tuto zemi superhvězdou. Po jeho nedávném mezinárodním debutu a jeho výkonech za Panathinaikos se očekává, že Alexandrapoulos získá ve FM22 slušné navýšení atributů a může být překvapivým hráčem, na kterého se bude radost dívat.

5. Victor Kristiansen

Victor Kristiansen je levý obránce, který hraje za FC Kodaň v dánské lize. Kristiansen je v Dánsku pravidelným reprezentantem v několika juniorských výběrech a očekává se, že v budoucnu bude pro tento národ velkým hráčem. S dobrými obránci, které je obecně těžké získat ve Football Manageru, by Kristiansen mohl být dobrou volbou na post levého krajního beka.

6. Bruno Praxedes

Bruno Praxedes, nebo jednoduše Praxedes, je záložníkem hrajícím brazilskou ligu za Red Bull Bragantino. Praxedes, mládežnický produkt klubu Fluminense, má již v letošním ročníku F-mka slušné atributy, od nichž se očekává, že se v příštím pokračování hry ještě zlepší.

7. Matias Arezo

Matias Arezo
Matias Arezo

Matias Arezo je uruguayským útočník, který hraje za River Plate Montevideo v uruguayské lize. Arezo, je již oblíbeným útočníkem v FM21 a je považován za skrytý klenot ve hře a ve většině případů se také stává vynikajícím střelcem. Se zájmem několika evropských klubů a dobrými výkony v nedávné sezóně se očekává, že se Arezo bude nadále ve FM22 zlepšovat a mohl by být jedním z oblíbenců pro většinu manažerů.

8. Josko Gvardiol

Josko Gvardiol
Josko Gvardiol

Josko Gvardiol je chorvatský obránce, který hraje za RB Leipzig v německé Bundeslize. Gvardiol je již nyní jedním z populárnějších obránců v FM21 a jeho všestrannost je pro manažery bonusem navíc. Jeho vynikající výkony na nedávno skončeném Euru mu zajisté přinesou dobré posílení atributů ve FM22 a Gvardiol by mohl patřit mezi nejlepší obránce ve hře vůbec.

9. Joao Pedro

Joao Pedro
Joao Pedro

Joao Pedro je brazilský zázračný talent, která hraje za Watford v anglické Premier League. Pedro je mládežnickým produktem klubu Fluminense a byl skautován několika kluby po celé Evropě, než následně podepsal smlouvu s Watfordem v roce 2020. Přestože Pedro nastoupil ve spoustě případů pouze jako náhradník, v sezóně 2020-2021 vstřelil za Watford 9 ligových gólů a pomohl jim dosáhnout postupu . Pedro, již plnohodnotný impozantní útočník v FM21, se může v FM22 ještě navíc zlepšit a může pomoci většině manažerů svými skórovacími schopnostmi.

10. Bukayo Saka

Bukayo Saka
Bukayo Saka

Posledním hráčem v tomto článku je v evropském fotbale již velmi známé jméno. Saka nastupuje aktuálně jako křídlo za Arsenal v anglické Premier League. Přestože je Sakovi pouhých 18 let, je již reprezentantem Anglie a je klíčovou součástí jejich národního výběru. Ačkoli, Arsenal jako klub měl špatnou soutěžní sezónu 2020-2021, Saka byl přesto světlým bodem, byl nejvlivnějším hráčem Arsenalu. Saka bude bezesporu jedním z nejlepších z talentů ve hře.

Zdroj: footballmanagerblog

Pěkný zbytek úterního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz