FM24 | 6 hráčů, kteří by mohli být novým Messim | F-mko.cz

27.04.2024
FM24 | 6 hráčů, kteří by mohli být novým Messim | F-mko.cz
FM24 | 6 hráčů, kteří by mohli být novým Messim | F-mko.cz

Pěknou neděli vážení manažeři a manažerky. Dnes se podíváme na to, kdo by mohl jít ve stopách slavného Messiho ve Football Manageru 2024.

Od dob Diega Maradony čekala Argentina na nového spasitele. Přes Barcelonu přišel jeden výjimečný mladík z Rosaria: Lionel Messi. Malý Leo pronikl do prvního týmu Barcelony a vrátil argentinskou reprezentaci zpět na vrchol světového fotbalu, což vyvrcholilo tím, že v roce 2022 zvedl jako kapitán nad hlavu trofej pro vítěze mistrovství světa. Nyní, když se Leo blíží ke konci své kariéry, kromě jeho poslední kapitoly v klubu Inter Miami, se celý svět ptá, kdy ještě  uvidíme takový talent, jako je on. Smyslem tohoto článku je poukázat na hráče ve Football Manageru 2024, kteří jsou schopni jít v jeho stopách.

Koho vlastně hledáme?

Lionell-Messi-Football-Manager-2024-Cz-F-mko-cz
Lionell-Messi-Football-Manager-2024-Cz-F-mko-cz

Messi byl a ještě je samozřejmě jedním z nejlepších střelců, jaké kdy hra vůbec viděla. Byl také skvostným driblérem, výjimečným nahrávačem a viděl a hru dokázal číst jako nikdo jiný. S ohledem na to hledáme podobné hráče s vynikající technikou, driblinkem, hbitostí a rovnováhou, což těmto hráčům dává stejnou schopnost driblování skrze davy, jakou měl Leo ve svých nejlepších letech. Samozřejmě pomůže i vize, kreativita a zdravá schopnost zasunout míč do sítě.

Alan Velasco

Alan-Velasco-Football-Manager-2024-Cz-F-mko-cz
Alan-Velasco-Football-Manager-2024-Cz-F-mko-cz

Když hledáte náhradu za Messiho, kde jinde začít než u drobného argentinského útočníka. Jeho skvělý driblink, šikovnost a technika okamžitě upoutají pozornost, ale také jeho přehled a rozvaha při zakončení se do této role dobře hodí. Když k tomu přidáte dobré zakončení, máte žolíka pro vaši útočnou řadu, jakým byl Messi v dobách své největší slávy v Barce. Na náš vkus by to chtělo ještě rozvinout jeho rovnováhu a týmovou spolupráci, ale prozatím jasně Velasco vykazuje potenciál, aby se mohl pasovat do Messiho role.

Badredine Bouanani

Badredine-Bouanani-Football-Manager-2024-Cz-F-mko-cz
Badredine-Bouanani-Football-Manager-2024-Cz-F-mko-cz

Badredine Bouanani, který se více hodí k Messiho hernímu profilu, má určitě předpoklady k tomu, aby se vypracoval v kompletní útočnou sílu. Stejně jako Messi má techniku a driblérské schopnosti, které se nedají naučit. Svůj skvělý přehled a cit pro míč doplňuje vynikající rozehrávkou. S trochou vývoje by se jeho talent mohl dostat na stejnou elitní úroveň, díky čemuž by byl nepředvídatelnější a dokázal by obejít hráče dle libosti. Další důležitá věc, která se Bouananiho týká? Je mu teprve 18 let, takže jeho fenomenální mentální vlastnosti se budou časem jen zlepšovat.

Roony Bardghji

Roony-Bardghji-Football-Manager-2024-Cz-F-mko-cz
Roony-Bardghji-Football-Manager-2024-Cz-F-mko-cz

Roony Bardghji je již populární a známější jméno z předchozího ročníku Football Manager 2023. Tam se již proslavil jako jeden z nejlepších útočníků ve hře. To se samozřejmě nezměnilo ani ve Football Manageru 2024. Roony Bardghji je stejně efektivní s míčem i bez něj, má rozehrávací a zkončovací schopnosti, které mu umožňují hrát na pravém křídle a v různých rolích. Nenechte se mýlit, podepište Roonyho Barghjiho a brzy budete mít ve svém klubu jednoho z nejlepších hráčů na celém světě.

Rayan Cherki

Rayan-Cherki-Football-Manager-2024-Cz-F-mko-cz
Rayan-Cherki-Football-Manager-2024-Cz-F-mko-cz

Rayan Cherki je dalším jménem, které je hráčům dobře známé. Rayan Cherki, který ve Football Manageru 2024 CZ začíná jako devatenáctiletý mladík, je jedním z nejlepších zázračných hráčů s míčem u nohy. Driblování povyšuje na umění a pyšní se tím, že dokáže na povel "proplout" obranou, a to vše samozřejmě s míčem zdánlivě přilepeným k noze. Zní vám to povědomě. Jeho zakončení je slušné, ale to, co nás od tohoto hráče odrazuje, je jeho špatná rozehrávka. Jeho přihrávky jsou průměrné, ale jeho týmová spolupráce a rozhodování jsou velmi nedostačující. Tuto "sobeckost" z něj bude potřeba vyhnat, ale pro hráče s jeho schopností posunout míč dopředu by to mohlo být jen malým negativem pro vás.

Endrick

Endrick-Football-Manager-2024-Cz-F-mko-cz
Endrick-Football-Manager-2024-Cz-F-mko-cz

Všichni o tomto mladém muži asi už víme. Tento brazilský fenomén, jemuž je pouhých 16 let a ztělesňuje to, co si představíme, když pomyslíme na jihoamerické zázračné talenty. Srší talentem, má driblink, techniku a fyzické nadání, takže je při běhu s míčem téměř nedotknutelný. Začíná jako slušný zakončovatel, na své rozehrávce potřebuje ještě zapracovat, ale má předpoklady stát se jedním z nejlepších fotbalistů všech dob.

Vitor Roque

Vitor-Roque-Football-Manager-2024-Cz-F-mko-cz
Vitor-Roque-Football-Manager-2024-Cz-F-mko-cz

To nejlepší si možná necháváme na konec. Osmnáctiletý brazilský křídelník Vitor Roque, který je již nyní schopen nastupovat v pěti nejlepších ligách, sice ještě nemusí nutně vynikat v žádném z prvků, ale již nyní je vážným příslibem ve všech kategoriích, na které se zaměřujeme. Bude se jen a jen zlepšovat, a to z něj dělá hráče, kterého ve svém týmu chcete mít. Příležitost získat takového hráče se naskytne jednou za život a zdá se, že je na stejné cestě jako Lionel Messi. Očekáváme, že bude dominovat v této vynikající hře ještě několik desetiletí.

Závěrem

Kdo by nechtěl mít ve svém týmu dalšího Lea Messiho? Ve Football Manageru 2024 máte díky hráčům z tohoto článku možnost přivést do svého klubu někoho s takovým potenciálem. Doufáme, že vás bude bavit využívat tyto fenomenální mladé talenty a vychovávat je tak, aby zdědili Messiho trůn.

Zdroj: www.fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz, také náš druhý čistě fotbalový e-shop https://www.eshop-fmko.cz/

Hodnocení obchodu na Zboží.cz