Football Manager 2022 - Beta verze | F-mko.cz

09.09.2021
Vše o beta verzi Football Manageru 2022
Vše o beta verzi Football Manageru 2022

Odpovědi na často kladené otázky - Football Manager 2022 BETA.

Zde je rychlý článek s nejčastějšími dotazy, který Vám snad odpoví na všechny Vaše otázky týkající se verze hry Football Manager 2022 BETA. Zjistěte tedy, co je vlastně BETA VERZE a datum vydání hry.

Co je vlastně Football Manager 2022 Beta Verze?

FM22, neboli Football Manager 2022 BETA verze hry je téměř kompletní verzí plné hry, která bude vydaná 9. listopadu. BETA verze  je odměnou pro věrné fanoušky, kteří tak získají speciální slevu na hru a budou si ji opět moci zahrát přibližně dva týdny před oficiálním vydáním hry.

Kdy bude vydána zmiňovaná Beta Verze hry Football Manager 2022?

Datum vydání beta verze FM22 bývá přibližně dva týdny před vydáním plné verze hry, což znamená, že BETA bude vydána na platformách Epic a Steam přibližně 26. října.

Jaký je rozdíl mezi Beta verzí a plnou verzí hry Football Manager 2022?

Většina chyb a závad z právě z BETA verze FM22 bude opravena, jakmile bude 9. listopadu vydána plná verze hry. Také bezplatný herní editor není v BETA verzi k dispozici. BETA verze Vás také vyjde samozřejmě levněji, než když budete čekat na plnou hru do 9. listopadu.

Mohu pokračovat ve své rozehrané hře při přechodu z BETA Verze do plné hry?

Ano, všechny uložené hry, která začnete v BETA verzích FM2022, bude možné přenést a pokračovat tak v hraní i po vydání plné verzy hry. Na rozdíl od DEMO verze, ve které můžete hrát jen šest měsíců.

Proč si pořídit FM22 BETA verzi a nečekat na datum vydání hry?

Pokud si předobjednáte FM 2022, budete si jej moci  jednak dříve /přibližně o 14 dní, jak bylo zmíněno), ale hlavně, jak bylo uvedeno budeme mít hru levnější, oproti pozdější plné verzi. Rovněž získáte bezplatnou kopii verze hry FM22 Touch (v hodnotě 20 liber jako samostatnou hru hra) pro PC nebo Mac.

Jaký je cenový rozdíl mezi plnou hrou a FM22 BETA?

Ve skutečnosti můžete ušetřit docela hodně korun, pokud si předobjednáte BETA verzi hry Football Manager 2022, také nebudete muset čekat, než hra vyjde. Již brzo si budete hru předobjednat v našem e-shopu.

Našel(a) jsem chybu v BETA verzi Football Manager 2022; co dělat?

BETA verze hry s chybami samozřejmě počítá. Pokud nějakou tu chybičku objevíte, žádáme Vás o nahlášení na fórum Sports Interactive FM22 BETA.

Jak přejdu z BETA verze hry do plné hry?

Jedná se o automatický proces, který bude proveden v den vydání. V letošním případě, tedy k tomu dojde, 9. listopadu 2021. Stačí se přihlásit ke svému účtu na Steamu, spustíte hru Football Manager 2022 a hra se automaticky aktualizuje; z Vaší strany tedy není potřeba žádná další akce.

Budou přídavky (loga, fotky...) do hry fungovat i v BETA verzi hry?

Během období BETA verze můžete používat vlastní grafiku, neboli přídavky do hry. Vše tedy fungovat.

Není BETA veze jen DEMO verzí Football Manageru 2022?

Není, na rozdíl od DEMO verze, kde můžeme hrát pouze šest měsíců a pouze určité ligy v režimu rychlého startu, nemá BETA verze žádná ligová ani časová omezení. BETA verze je tedy skoro plnohodnotnou verzí hry.

Kdy budu moci vyzkoušet DEMO verzi Football Manageru 2022?

DEMO verze FM22 bude k dispozici ke stažení zdarma prostřednictvím platformy Steam, jakmile bude vydána plná verze hry, tedy 9. listopadu.

Zdroj: fmscout.com

Pěkný zbytek dne vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz