Football Manager 2022 - letos se dočkáme 9.11.21 | F-mko.cz

09.09.2021
Football Manager 2022 - letos se dočkáme 9.11.21 | F-mko.cz
Football Manager 2022 - letos se dočkáme 9.11.21 | F-mko.cz

Zjistěte více o datu vydání Football Manageru 2022 a novinkách | F-mko.cz

Football Manager 2022 pomalu, ale jistě přichází. Přesně tedy dorazí již zmiňovaného 9 listopadu 2021 na PC/Mac, Mobile and Touch, Xbox AND Xbox Game Pass.

Herní série Football Manager se vrátí opět na Xbox po úspěšném uvedení v minulé sezóně a FM22 (PC) i Xbox Edice se také navíc poprvé v historii objeví i na službě GAME PASS hned v první den vydání.

FM22 Mobile verze se vrátí na zařízení Apple a Android, zatímco informace o platformě týkající se verze FM22 Touch, včetně Nintendo Switch, budou k dispozici již brzy.

9. listopad - oficiální datum vydání FM22

Po velké nejistotě a utajování nformací ohledně nadcházejícího Football Manageru 2022, máme konečně zatím alespoň oficiální datum stanovené studiem Sports Interactive.

Zařiďte si tedy dovolenky, propustky od manželek, přítelkyň a další nezbytné maličkosti, protože 26.října letošního roku budeme hrát F-mko (samozřejmě pouze ti, co si jru předobjednají). Také rovnou ušetříte:)

Sledujte tedy náš e-shop, již brzo se na něm hra objeví.

Proč si právě předobjednat Football Manager 2022?

Fanoušci, kteří si předobjednají FM22 budou moci hrát přibližne o 2 týdny dříve v plnohodnotné verzi hry. Jako druhý bonus zíksáte také díky přeobjednávce slevu na hru, včetně Touch verze. Takže ušetříte pěkný pár stovek korun.

Představení novinek pro letošní ročník Football Manager 2022

Novinky již nyní Vám budeme pravidelně "servírovat", máte se na co těšit. Takže začíná naše oblíbené roční období. SI Vás nezklamou, letošní ročník bude opět pecka a jako bonus bude čeština pro Football Manager 2022 v rekordním čase a v počtu dní, a to bez další pomoci překladatelů. Viz naše články.

Ještě rada na závěr, brzo bude spuštěn systém s Vašimi předobjednávkami. Protože vše bude rychle mizet, doporučujeme Vám ušetři nějakou tu kačku již nyní.

Zdroj: fmscout.com

Pěkný zbytek dne vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Dub 11

Pěkný čtvrtek vážení manažeři a manažerky. Dnes se podíváme na to, jak již název napovídá, na správné týmové rozhovory, plusy a mínusy pro Football Manager 2024.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz