Football Manager 2023 - letos se dočkáme 8.11.22 | F-mko.cz

08.09.2022
Football Manager 2023 CZ prvotní informace_F-mko.cz
Football Manager 2023 CZ prvotní informace_F-mko.cz

Zjistěte více o datu vydání Football Manageru 2023, BETA verzi FM23 nebo nových funkcích FM2023.

Oficiální datum vydání Football Manageru 2023 se rychle blíží; s datem vydání stanoveným na 8. listopadu můžeme očekávat, že FM2023 BETA bude opět vydána dva týdny před oficiálním datem vydání hry tedy přibližně okolo 25. října.

Football Manager 2023 CZ
Football Manager 2023 CZ

Co je vlastně Football Manager 2022 Beta Verze?

FM23 (2023), neboli Football Manager 2023 BETA verze hry je téměř kompletní verzí plné hry, která bude vydaná 8. listopadu. BETA verze je odměnou pro věrné fanoušky, kteří tak získají speciální slevu na hru a budou si ji opět moci zahrát přibližně dva týdny před oficiálním vydáním hry.

Jaký je rozdíl mezi Beta verzí a plnou verzí hry Football Manager 2022?

Většina chyb a závad z právě z BETA verze FM23 bude opravena, jakmile bude 8. listopadu vydána plná verze hry. Také bezplatný herní editor není v BETA verzi k dispozici. BETA verze Vás také vyjde samozřejmě levněji, než když budete čekat na plnou hru do 8. listopadu.

Mohu pokračovat ve své rozehrané hře při přechodu z BETA Verze do plné hry?

Ano, všechny uložené hry, která začnete v BETA verzích FM2022, bude možné přenést a pokračovat tak v hraní i po vydání plné verzy hry. Na rozdíl od DEMO verze, ve které můžete hrát jen šest měsíců.

Proč si pořídit FM22 BETA verzi a nečekat na datum vydání hry?

Pokud si předobjednáte FM 2023, budete si jej moci jednak dříve /přibližně o 14 dní, jak bylo zmíněno), ale hlavně, jak bylo uvedeno budeme mít hru levnější, oproti pozdější plné verzi.

Jaký je cenový rozdíl mezi plnou hrou a FM22 BETA?

Ve skutečnosti můžete ušetřit docela hodně korun, pokud si předobjednáte BETA verzi hry Football Manager 2023, také nebudete muset čekat, než hra vyjde. Již brzo si budete hru předobjednat v našem e-shopu.

Našel(a) jsem chybu v BETA verzi Football Manager 2023; co dělat?

BETA verze hry s chybami samozřejmě počítá. Pokud nějakou tu chybičku objevíte, žádáme Vás o nahlášení na fórum Sports Interactive FM23 BETA.

Jak přejdu z BETA verze hry do plné hry?

Jedná se o automatický proces, který bude proveden v den vydání. V letošním případě, tedy k tomu dojde, 8. listopadu 2022. Stačí se přihlásit ke svému účtu na Steamu, spustíte hru Football Manager 2023 a hra se automaticky aktualizuje; z Vaší strany tedy není potřeba žádná další akce.

Budou přídavky (loga, fotky...) do hry fungovat i v BETA verzi hry?

Během období BETA verze můžete používat vlastní grafiku, neboli přídavky do hry. Vše tedy fungovat.

Není BETA veze jen DEMO verzí Football Manageru 2023?

Není, na rozdíl od DEMO verze, kde můžeme hrát pouze šest měsíců a pouze určité ligy v režimu rychlého startu, nemá BETA verze žádná ligová ani časová omezení. BETA verze je tedy skoro plnohodnotnou verzí hry.

FM2023 Nové funkce a novinky

Football Manager 2022 přinesl řadu zcela nových funkcí a očekáváme, že FM23 přinese další kolo významných vylepšení.

Ženský fotbal

Pravděpodobně největším prvkem hry bude databáze ženského fotbalu, která bude integrována do plné verze hry a nebude se jednat o samostatnou edici. Přestože ředitel studia Miles Jacobson ženskou databázi potvrdil, zatím nevíme, kdy bude přidána. Football Manager 2023 byl uváděn jako ročník, ve kterém přijde ženský fotbal do hry, ale budeme si muset počkat, zda se to nakonec uskuteční.

Vylepšená hratelnost

Football Manager 2022 se posunul na novou úroveň a očekáváme, že FM23 půjde ve stopách svého předchůdce. V nedávném rozhovoru s týmem vývojářů FM jsme se dozvěděli, že vylepšení hratelnosti FM22 jsou jen začátkem, takže u Football Manageru 2023 očekáváme velké věci. Další animace, vylepšené pohyby hráčů a estetičtější 3D zobrazení by mohly posunout FM23 opět na další úroveň.
Každopádně jsme si jisti, že zážitek ze zápasů ve hře Football Manager 2023 bude opět lepší než kdykoli předtím.

Cena a kdy bude možné hru předobjednat?

Sledujte nás, protože každým dnem se už může objevit Football Manager 2023 v našem e-shopu. Cenu očekáváme podobnou, ale ještě není známa. Informace, kdy bude spuštěn předprodej opět přineseme.

Zdroj: fmscout.com

Pěkný zbytek dne vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz