Football Manager 2024: Kluby s nejlepšími mládežnickými akademiemi | F-mko.cz

26.11.2023
Football Manager 2024: Kluby s nejlepšími mládežnickými akademiemi | F-mko.cz
Football Manager 2024: Kluby s nejlepšími mládežnickými akademiemi | F-mko.cz

Pěkný nedělní podvečer vám přejeme. Football Manager 2024 je již nějakou dobu venku, tak se pojďme podívat na TOP mládežnické akademie.

Ve hře Football Manager 2024 je rozvoj silného mládežnického systému mnohem dynamičtější a přínosnější, než kdykoli předtím. Letošní ročník nabízí obohacenou sadu funkcí, která vám umožní prostřednictvím výchovy mladých talentů vymodelovat nejen mužstvo podle vašich, ale i jeho odkaz.

V tomto dnešním článku se na to podíváme z hlediska složitostí výběru klubů a též na základě potenciálu rozvoje mládeže. Tento konkrétní článek má za úkol vás upozornit na vynikající mládežnické akademie ve Football Manageru 2024.

KRC Genk

Pro ty, kteří se chtějí vyhnout "hlavním" evropským ligám, je KRC Genk stále skvělou volbou. Genk se může pochlubit modernizovaným zázemím pro mládež a robustním systémem, který podporuje růst mladých talentů. Generování hráčů v rámci hry vám zajistí vždy čerstvý příliv potenciálních hvězd, které váš tým později podrží.

Problém Genku ovšem samozřejmě spočívá v udržení těchto talentů. Budete velmi těžké odolat vábení zájmům "větších klubů".

RSC Anderlecht

V Belgii je mládežnická sestava RSC Anderlechtu  na světové úrovni. Je také stejně skvělá, jako kdykoli předtím. Navzdory skromnému hernímu hodnocení klub "září" svým vynikajícím mládežnickým zázemím a náborem. Kombinací perspektivních hráčů z reálného fotbalového světa a mixem kvalitních vygenerovaných hráčů můžete získat "úrodnou půdu"při tvorbě svého týmu zaměřeného na mládež.

Skutečnou zkouškou bude pro vás vyvážit příchody mladých hráčů a zároveň naplnit vysoké ambice vedení tohoto klubu.

FC Basel (FC Basilej)

Dominantní švýcarský celek FC Basilej je i nadále líhní mladých hvězd. To samozřejmě platí i ve Football Manageru 2024. Díky špičkovému náboru mládeže a zázemí je Basilej ideální destinací pro manažery, kteří chtějí mladé hráče začleňovat do struktury budoucího mistrovského týmu.

Ačkoli současný kádr není vysloveně plný hvězd, akademie slibuje, že bude postupně generovat do vašeho týmu talenty těch nejvyšších úrovní.

Sparta Praha

Sparta Praha vždy patřila k nejvýznamnějším klubům v českém fotbale a ve Football Manageru 2024 se její renomé ještě zvýšilo. Výjimečné zázemí klubu a její strategie náboru mládeže vám umožňují napínavou manažerskou cestu. S dostatkem stávajících talentů a ještě slibnějším počtem odchovanců je Sparta zralá na "obrodu".

Austria Wien (Austrie Vídeň)

Před vzestupem klubu RB Salcburk, byla Austria Vídeň titánem rakouského fotbalu. Její mládežnická sestava je ve Football Manageru 2024 připravena získat zpět část své bývalé slávy. Austria Vídeň má silnou akademii a první tým otevřený integraci mladých hráčů. Hra za tento klub představuje dlouhodobý projekt s vášnivou fanouškovskou základnou toužící po nějakém tom "evropském úspěchu".

RB Salzburg

Chybu neuděláte ani, pokud převezměte otěže a ujmete se vedení klubu RB Salzburg. Tento klub vám nabízí mix jedinečné zkušenosti, zejména  pak díky začlenění do sítě Red Bull, která vám poskytne bohaté zdroje a množství mladých talentů. Ve Football Manageru 2024 to reflektuje silná akademie, společně s partnerstvím s FC Liefering, které vám zajišťuje stálý přísun perspektivních mladých hráčů.

CA River Plate

Pravděpodobně nejslavnější argentinský klub, River Plate ve Football Manageru 2024, zůstává "majákem" rozvoje mládeže. Klub se sice už tolik nezaměřuje tolik na mládež, jako v minulosti, ale jeho zázemí a nábor mládeže zůstávají na elitních úrovních. První tým je prošpikován absolventy akademie, čímž si udržuje pověst fotbalového velkoklubu.

Další významné kluby

Na tomto seznamu sou sice vyloučeni někteří "giganti" známí rozvojem své mládeže. Můžeme samozřejmě zmínit kluby jako Manchester United, FC Barcelona a Ajax, ale jsou zde i další skvosty jako Maccabi Tel Aviv, Dinamo Záhřeb, Atalanta a jihokorejský Suwon Bluewings, které určitě stojí za vaše zvážení.

Zdroj: www.fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz, také náš druhý čistě fotbalový e-shop https://www.eshop-fmko.cz/

Hodnocení obchodu na Zboží.cz