Football Manager 2024 - letos se dočkáme 6.11.23

24.10.2023
Football Manager 2024 - letos se dočkáme 6.11.23
Football Manager 2024 - letos se dočkáme 6.11.23

Zjistěte více o datu vydání nového ročníku Football Manageru 2024, BETA verzi FM24, nebo o oznámených nových funkcích FM2024.

Oficiální datum vydání Football Manageru 2024 byl dnes oficiálně oznámen, letos se tedy dočkáme v pondělí 6.11.2023; s datem vydání stanoveným na 6. listopadu můžeme očekávat, že FM2024 BETA bude opět vydána dva týdny před oficiálním datem vydání hry tedy přibližně okolo 20. října.

Football Manager 2024 CZ
Football Manager 2024 CZ

Co je vlastně Football Manager 2024 Beta Verze?

FM24 (2024), neboli Football Manager 2024 BETA verze hry je téměř kompletní verzí plné hry, která bude vydaná 6. listopadu. BETA verze je odměnou pro věrné fanoušky, kteří tak získají speciální slevu na hru a budou si ji opět moci zahrát přibližně dva týdny před oficiálním vydáním hry.

Hra se automaticky aktualizuje na finální verzi a to v den oficiálního vydání (za předpokladu, že je váš klient služby Steam v online režimu).

Uložené hry budou kompatibilní s finální verzí hry.

Jaký je rozdíl mezi Beta verzí a plnou verzí hry Football Manager 2024?

Většina chyb a závad z právě z BETA verze FM24 bude opravena, jakmile bude 6. listopadu vydána plná verze hry. Také bezplatný herní editor není v BETA verzi k dispozici.

Mohu pokračovat ve své rozehrané hře při přechodu z BETA Verze do plné hry?

Ano, všechny uložené hry, která začnete v BETA verzích FM2023, bude možné přenést a pokračovat tak v hraní i po vydání plné verzy hry.

Proč si pořídit FM24 BETA verzi a nečekat na datum vydání hry?

Pokud si předobjednáte FM 2024, budete si jej moci jednak dříve /přibližně o 14 dní, jak bylo zmíněno), ale hlavně, jak bylo uvedeno budeme mít hru levnější, oproti pozdější plné verzi.

Jaký je cenový rozdíl mezi plnou hrou a FM24 BETA?

Ve skutečnosti můžete ušetřit docela hodně korun, pokud si předobjednáte BETA verzi hry Football Manager 2024, také nebudete muset čekat, než hra vyjde. Již brzo si budete hru předobjednat v našem e-shopu.

Našel(a) jsem chybu v BETA verzi Football Manager 2024; co dělat?

BETA verze hry s chybami samozřejmě počítá. Pokud nějakou tu chybičku objevíte, žádáme Vás o nahlášení na fórum Sports Interactive FM24 BETA.

Jak přejdu z BETA verze hry do plné hry?

Jedná se o automatický proces, který bude proveden v den vydání. V letošním případě, tedy k tomu dojde, 6. listopadu 2023. Stačí se přihlásit ke svému účtu na Steamu, spustíte hru Football Manager 2024 a hra se automaticky aktualizuje; z Vaší strany tedy není potřeba žádná další akce.

Budou přídavky (loga, fotky...) do hry fungovat i v BETA verzi hry?

Během období BETA verze můžete používat vlastní grafiku, neboli přídavky do hry. Vše tedy fungovat.

Není BETA veze jen DEMO verzí Football Manageru 2023?

Není, na rozdíl od DEMO verze, kde můžeme hrát pouze šest měsíců a pouze určité ligy v režimu rychlého startu, nemá BETA verze žádná ligová ani časová omezení. BETA verze je tedy skoro plnohodnotnou verzí hry.

Football Manager 2024 čeština do hry
Football Manager 2024 čeština do hry

FM2024 Nové funkce a novinky

Football Manager 2023 přinesl řadu zcela nových funkcí a očekáváme, že FM24 přinese další kolo významných vylepšení. No a první z nich byly též dnes 12. září roku 2023 oznámeny

Debut pro Japonský trh

FM 2024 je významným milníkem pro sérii i celou rodinu SEGA, protože představuje oficiální debut této fotbalové série v Japonsku a poprvé bude ve hře oficiálně podporována japonština.

Nová možnost přenesení rozehraných her z FM2023 do 2024

Ať už patříte k manažerům, kteří se rádi honí za okamžitou slávou, nebo dáváte přednost budování klubu od základů, čeká na vás perfektní výzva. Zbrusu nová možnost importovat svou stávající kariéru z Football Manageru 2023 vás zase dokonale připraví na to, abyste mohli pokračovat v dlouhodobých cestách za slávou.

FM24 bude opět nových přídavků, které prohlubují zážitek ze hry a pozvednou váš herní zážitek díky vylepšením nastavení, správy mužstva, budování týmu, Matchday a mnoha dalšími.

Další informace se objeví v příštích několika týdnech, které povedou k předběžnému přístupu k betaverzi koncem října. Přístup do bety před vydáním je jednou ze speciálních odměn za předplacení FM 2024 u vybraných prodejců a my i letos mezi ně opět budeme na základě uzavřené smlouvy patřit!

Nové nástroje vám umožní vytvořit plán úspěchu a dovést svůj tým ke slávě.

No a nové funkce pro Football Manager 2024 budeme postupně představovat zde: https://www.f-mko.cz/football-manager-2024-cz-f-mko-cz/

Zde jsou tedy některé z největších funkcí, které můžete od nejnovějšího vydání oceňované série fotbalového managementu očekávat.

  • Chytřejší transfery, sestavování družstev a finance
  • Zavedení zprostředkovatelů a stahování hráčů z kádru
  • Individuální cíle hráčů a logika interakce
  • Osvěžení setů a debut trenérů
  • Pravdivější fotbalový pohyb, autenticita zápasu a poziční hra
  • Import stávající kariéry z FM23

Cena a kdy bude možné hru předobjednat?

Sledujte nás, protože každým dnem se už může objevit Football Manager 2024 v našem e-shopu. Cenu očekáváme podobnou jako letos, ale ještě není známa. Informace, kdy bude spuštěn předprodej opět přineseme.

Zdroj: fmscout.com

Pěkný zbytek dne vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz