Football Manager 2024 | Nové funkce | První novinka | F-mko.cz

19.09.2023
Football Manager 2024 | Nové funkce | První novinka | F-mko.cz
Football Manager 2024 | Nové funkce | První novinka | F-mko.cz

Pěkné úterní odpoledne Vážení. Úvodem vám chceme poděkovat, že nenecháváte nic na poslední chvilku a předobjednáváte si Football Manager 2024 včetně češtiny u nás. Díky moc.

Jak bylo řečeno začíná nám opět proces představování jednotlivých novinek. Takže pojďme na to. Začínáme novinkou číslo 1 - Chytřejší přestupy, sestavování jednotlivých družstev a finance.

Díky neustálé snaze odrážet vývoj v reálném fotbalovém světě bude Football Manager 2024 dosud nejkomplexnějším vydáním celé herní série.

Dvě oblasti, na kterých studio SI intenzivně pracovalo a které to silně budou odrážet, jsou nábor zaměstnanců a finance.

V oblasti náboru vývojáři výrazně zlepšili rozhodovací schopnosti a také schopnosti počítačem řízených manažerů při výběru týmu. Uvidíte také, že váš herní svět bude mnohem lépe odrážet aktuální trendy na skutečném fotbalovém přestupovém trhu.

Chytřejší však nebude jen náborová oblast. Další obrovské úsilí vývojáři vynaložily na vylepšení financí a to v celé hře, aby byla zajištěna větší dynamika a proměnlivost u každé kariéry.

Připravte se na více přestupových tahanic

Světový přestupový trh se neustále vyvíjí a poslední přestupové okno bylo v několika ohledech bezprecedentní. V důsledku tohoto nedávného globálního vývoje bylo ve FM2024 provedeno několik širších změn v kódování, aby tyto trendy mohli býti zohledněny v každé kariéře.

Za prvé, aby byl zajištěn způsob, jakým vaši soupeři nakupují a prodávají hráče, bude mít jasnou identitu. Ve hře byla provedena spoustu práce, aby bylo zlepšené jejich rozhodování na přestupovém trhu.

Chytřejší nábor soupeřů ve FM24 bude denním pořádku, přičemž manažeři s umělou inteligencí jsou nyní naprogramováni tak, aby více než kdy dříve zohledňovali faktory, jakými jsou aktuální forma a také pověst.

Manažeři s umělou inteligencí budou nyní lépe připraveni rozpoznat nerovnováhu ve složení svého týmu a při výběru hráčů budou mnohem více zohledňovat svůj taktický styl. V podstatě to znamená, že se budou snažit zaplnit atributové mezery ve svém týmu. Takže manažer používající taktický přístup "Gegenpress" bude hledat zejména záložníky s vysokými atributy Výdrž a Pracovitost, pokud zjistí, že mu takový hráč v týmu chybí.

Jejich přístup se nyní bude více zaměřovat na potenciální schopnosti hráče, než na jeho aktuální schopnosti, když budou hráči hledat záložní variantu k zavedenému hráči pro svůj první tým.

Tato vylepšená logika se týká i odchozích přestupů, protože kluby s umělou inteligencí nyní přijímají mnohem promyšlenější a kontextuálnější rozhodnutí ohledně hostování mladých hráčů. Pokud by se zdálo, že hráči chybí fyzická zdatnost, klub by se snažil usnadnit přestup do fyzicky zdatnějšího týmu, aby se zlepšil aspekt budoucího hráčova vývoje.

Tento balík změn nakonec znamená, že vaši protivníci budou dělat informovanější a reaktivnější rozhodnutí při sestavování a výběrů svých týmů. Znamená to, že budete čelit větší konkurenci na přestupovém trhu a to, když vaši soupeři udělají chyby, budou působit autentičtěji a realističtěji.

Varianty rozvoje hráčů

Jako doplněk k měnícím se rozhodnutím manažerů soupeřů o náboru hráčů je k dispozici několik způsobů vylepšení, jakým soupeři vybírají své týmy na své zápasy.

Dříve si počítačem řízený týmy méně často vybíraly mladé hráče do prvního týmu, protože měli nízké skóre aktuálních schopností. Nyní mají tito talenti vyšší pravděpodobnost, že budou na lavičce a dostanou větší herní prostor, když týmy vedou nebo kontrolují zápasy v posledních fázích. Zapracováno bylo také na tom, jak umělá inteligence určuje priority zápasů v průběhu sezóny, což by mělo přinést lepší rotaci, která pomůže rozvoji hráčů.

Jinde bylo také provedeno několik úprav v oblasti vývoje jednotlivých hráčů. Někteří hráči se budou zlepšovat během dospívání rychleji a také dosáhnou svého potenciálního stropu dříve. Mezitím byl zaveden nový systém pro rozpoznání "pozdních talentů", tedy hráčů, kteří prorazí až o něco později, než by bylo považováno za typické.

Dalším aspektem přestupů, který byl upraven, je historie přestupů ve hře. Zde bylo vylepšeno uživatelské rozhraní a budete mít nově možnost filtrovat historie ligových přestupů podle příchodů a odchodů.

Vyvážení financí

V souvislosti s těmito změnami na přestupovém trhu bylo též provedeno několik vylepšení v systému financí pro Football Manager 2024, aby byl lépe odrážen způsob, jakým vše funguje i v reálném fotbalovém světě.

V celé hře byly přidána řada novinek a vylepšené byly i některé stávající, abyste měli nově větší přehled o vašich příjmech a výdajích v průběhu celé sezóny. Všimnete si také, že klíčové informace o financích se budou objevovat přehledněji, pokud je budete potřebovat.

V některých případech, kdy jste přečerpali své dostupné prostředky, si můžete všimnout, že jsme do bude možno přečerpat rozpočty do mínusu. Pokud se dostanete do "červených čísel", obdržíte doručenou poštu, která vás informuje o tom, že musíte buď prodat hráče, nebo využít přestupové klauzule, abyste získali nové příjmy. Příklady a kandidáti budou součástí v příchozí poště, stejně jako jasný údaj o tom, kolik peněz musíte získat zpět, než budete mít opět kladný rozpočet.

Pokud se vám nepodaří vygenerovat dostatek peněz v dohodnutém časovém období, vedení klubu převezme kontrolu nad vaším rozpočtem a začne vám prodávat hráče:). Kontrolu pak přenechá zpět vám, jakmile získáte peníze, nebo se přestupové okno uzavře.

Pokud samozřejmě převezmete klub, který má záporný přestupový rozpočet, čeká vás náročnější začátek:)

Vyvážení financí_Football-Manager-2024-Cz-FMKO-cz
Vyvážení financí_Football-Manager-2024-Cz-FMKO-cz

Další integrace finančního systému Fair Play

Systém Financial Fair Play (FFP) pro Football Manager 2024 byl také několikrát vylepšen, stejně jako další finanční pravidla specifická pro jednotlivé země.

Pokud například klub poruší zmíněná pravidla FFP, nyní jsou zavedeny nové sankce, včetně omezení velikosti týmu a výdajů na přestupy, jakožto i pokut a zadržení příjmů z různýchsoutěží. Pokud se váš klub blíží k porušení pravidel, v nabídce Finance se objeví poznámka, která vysvětluje, že váš mzdový rozpočet je zablokován.

Další integrace finančního systému Fair Play2
Další integrace finančního systému Fair Play2

Nyní si můžete všimnout, že když je klub v nucené správě, obdržíte novou zprávu, která zobrazuje jeho čistý dluh, grafy zisku a ztráty, celkové výdaje a celkové příjmy.

Pokud váš klub vstoupí do správy, budete informováni, že nemáte žádné prostředky na přestupy a že správci vyslechnou a následně zváží všechny rozumné nabídky na přestup vašich hráčů. Pokud nebudete schopni hradit mzdy hráčům, zasáhne hráčská asociace a na vaše přestupy bude uvaleno embargo, dokud nebudou tyto peníze uhrazeny. Klub může nyní také uzavřít dobrovolnou dohodu o společnosti (Company Voluntary Agreement), což je státní dluhopis, který umožňuje společnosti v platební neschopnosti splácet svým věřitelům po stanovenou dobu a zároveň může pokračovat ve své činnosti.

Nové a dynamické zdroje příjmu

Změny se netýkají pouze výdajů. Nyní bude již docházet i k větším výkyvům v příjmech, které váš klub dostává, čímž se vytváří větší dynamika a intriky v každé kariéře.

Nyní uvidíte, že do hry byly zahrnuté televizní smlouvy s pevnou délkou. V novinkách, které je označují, jsou uvedeny změny v hodnotě smlouvy a procentuální dopad na finanční odměny v soutěžích a v sezónách, na které se nová smlouva vztahuje.

V dalších novinkách najdete informace o platbách za odstupné a podrobnosti o tom, jak se změnily ceny vstupenek a sponzorských příspěvků v závislosti na tom, zda jste dokázali postoupit, či naopak sestoupit. V rozbalovací nabídce Přehled soutěží se nachází také nová ligová tabulka počtu prodaných pernamentek, která zobrazuje kluby v pořadí podle prodaných vstupenek a následných získaných příjmů.

Nové a dynamické zdroje příjmu_Football-Manager-2024-Cz-FMKO-cz
Nové a dynamické zdroje příjmu_Football-Manager-2024-Cz-FMKO-cz

Cílem všech těchto rozsáhlejších informací je zlepšit přehlednost fungování financí v celé hře. Méně peněz bude nyní v nabídce Finance popsáno jako "obecné", nebo "ostatní" a byly vylepšeny výpočty vázaných výdajů pro budoucí přestupy. Kromě toho jsou nyní příjmy a výdaje z půjček uvedeny odděleně od příjmů a výdajů z trvalých smluv.

Kluby z nižších soutěží se nyní budou obracet na profesionály v okamžiku samotného postupu, nikoli až na konci sezóny. Na druhou stranu bude také znatelnější sportovní a finanční neúspěch a to v případě, že se kluby po sestupu do nižších divizí nevrátí z profesionální do poloprofesionální soutěže.

Náš zatím nejinteligentnější trh-Football-Manager-2024-CZ-FMKO-cz
Náš zatím nejinteligentnější trh-Football-Manager-2024-CZ-FMKO-cz

Náš zatím nejinteligentnější trh

Vylepšení systému tvorby družstev s umělou inteligencí a systému financí vás tedy opět mnohem více vtáhnou do hry Football Manager 2024 a dodávají každé kariéře větší rozmanitost, dynamiku a soutěživost.

V nadcházejících týdnech se dozvíte více o dalších letošních novinkách, Dnes je to od nás vše. Děkujeme za objednávky a podporu a přejeme vám pěkný zbytek dnešního dne.

Zdroj: www.footballmanager.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz, také náš druhý čistě fotbalový e-shop https://www.eshop-fmko.cz/

Football Manager 2024 PC (STEAM) digitální distribuce + čeština + členské konto

U nás jako jediných v ČR můžete mít Footballl Manager 2024 včetně našeho přídavku do hry CZ. Jelikož jsme tvůrci CZ pro předchozí ročníky 2021 a 2022, 2023, čeština pro Football Manager 2024, bude opět v krátkém čase. Přesný datum záměrně neoznamujeme. Obsahuje EU STEAM verzi, návod na aktivaci obdržíte po zakoupení společně s fakturou a dalšími náležitostmi. Fotbal je neúnavná honba za dokonalostí. Úspěch v moderní hře definují ti, kteří budují, plánují a dolaďují každý aspekt svého klubu. Ve hře Football Manager 2024 objevíte nové způsoby, jak zvítězit, a budete objevovat nové výzvy a soutěžit o největší fotbalové trofeje. Ať už jste typ manažera, který se rád žene za okamžitou slávou, nebo raději budujete klub od základů, čeká na vás dokonalá výzva. Novinkou je zbrusu nová možnost importovat svou stávající kariéru ze série Football Manager 2023 Video Minimální HW požadavky PC: Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém OS: Windows 7 (SP1), 8/8.1, 10 (Update 1903/May 2019 or later) - 64-bit Procesor: Intel Core 2 or AMD Athlon 64 - 1.8 GHz + Paměť: 4 GB RAM Grafická karta: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT, AMD/ATI Mobility Raedon HD 3650 - 256 MB VRAM DirectX: Verze 11 Pevný disk: 7 GB volného místa. Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém Uvedené požadavky platí při vydání hry. S budoucími updaty, DLCs a dalším obsahem se mohou měnit. Minimální HW požadavky MAC: Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém MAC OS X 10.13.6, 10.14.6, 10.15.5, 11.5 - 64-bit Procesor: Intel Core 2 Duo - 1.8GHz+ Paměť: 4 GB RAM Grafická karta: IIntel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT, AMD/ATI Mobility Raedon HD 3650 - 256 MB VRAM - macOS 10.13 required OpenGL 2,1, macOS 10.14 and later requires Metal, Pevný disk: 7 GB volného místaVyžaduje 64bitový procesor a operační systém Uvedené požadavky platí při vydání hry. S budoucími updaty, DLCs a dalším obsahem se mohou měnit. Datum vydání: 06.11.2023 Čeština funguje na verze: PC, MAC, IPAD Digitální produkt nelze REKLAMOVAT, nelze ODSTOUPIT od smlouvy, ani jej Vrátit!! Viz obchodní podmínky bod 5.1a.

2 099,00 Kč

Football Manager 2023 PC digitální distribuce + čeština + členské konto

U nás jako jediných v ČR můžete mít Footballl Manager 2023 včetně našeho přídavku do hry CZ. Jelikož jsme tvůrci CZ pro předchozí ročníky 2021 a 2022, čeština pro Football Manager 2023, bude opět v krátkém čase. Přesný datum záměrně neoznamujeme. Obsahuje EU STEAM verzi, návod na aktivaci obdržíte po zakoupení společně s fakturou a dalšími náležitostmi. Ve hře Football Manager 2023 nejde jen o výběr taktiky nebo sestavení týmu. Jde o přijímání výzev a překonávání nových překážek při vytváření vlastního stylu.Ponořte se do bezkonkurenční hloubky a detailů, až se ujmete vedení svého klubu. Připojíte se k elitě tím, že budete psát vlastní titulky, získáte si lásku a respekt fanoušků a budete dominovat soutěži. Nové funkce a licenční aktualizace se objeví od konce září. Přidejte se k týmu FMFC a dostávejte exkluzivní herní novinky přímo do své e-mailové schránky. Video Minimální HW požadavky PC: Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém OS: Windows 7 (SP1), 8/8.1, 10 (Update 1903/May 2019 or later) - 64-bit Procesor: Intel Core 2 or AMD Athlon 64 - 1.8 GHz + Paměť: 4 GB RAM Grafická karta: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT, AMD/ATI Mobility Raedon HD 3650 - 256 MB VRAM DirectX: Verze 11 Pevný disk: 7 GB volného místa. Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém Uvedené požadavky platí při vydání hry. S budoucími updaty, DLCs a dalším obsahem se mohou měnit. Minimální HW požadavky MAC: Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém MAC OS X 10.13.6, 10.14.6, 10.15.5, 11.5 - 64-bit Procesor: Intel Core 2 Duo - 1.8GHz+ Paměť: 4 GB RAM Grafická karta: IIntel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT, AMD/ATI Mobility Raedon HD 3650 - 256 MB VRAM - macOS 10.13 required OpenGL 2,1, macOS 10.14 and later requires Metal, Pevný disk: 7 GB volného místaVyžaduje 64bitový procesor a operační systém Uvedené požadavky platí při vydání hry. S budoucími updaty, DLCs a dalším obsahem se mohou měnit. Datum vydání: 08.11.2022 Čeština funguje na verze: PC, MAC, IPAD Digitální produkt nelze REKLAMOVAT, nelze ODSTOUPIT od smlouvy, ani jej Vrátit!! Viz obchodní podmínky bod 5.1a.

2 099,00 Kč

Football Manager 2022 PC digitální distribuce + čeština + členské konto

U nás jako jediných v ČR můžete mít Footballl Manager 2022 včetně našeho přídavku do hry CZ. Jelikož jsme tvůrci CZ pro předchozí ročníky, čeština pro Football Manager 2022, bude v rekordním čase pár týdnů a bez pomoci dalších překladatelů. Obsahuje EU STEAM verzi, návod na aktivaci obdržíte po zakoupení společně s fakturou a dalšími náležitostmi. FM22 navazuje na Sports Interactive a kultovní FM21 od společnosti SEGA, která si nyní v obchodě Epic Games užívala nesmírně úspěšné období bezplatného vlastnictví. FM22 se znovu zaměřuje na roli manažera a přidává další nástroje které manažerům umožnují rozvíjet jejich osobnosti a zdatnost. Nové doplňky a upgrady hry poskytují bezkonkurenční úrovně autenticity fotbalu, další vrstvy hloubky a dramatičnosti tohoto sportu. Video Minimální HW požadavky PC: Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém OS: Windows 7 (SP1), 8/8.1, 10 (Update 1903/May 2019 or later) - 64-bit Procesor: Intel Core 2 or AMD Athlon 64 - 1.8 GHz + Paměť: 4 GB RAM Grafická karta: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT, AMD/ATI Mobility Raedon HD 3650 - 256 MB VRAM DirectX: Verze 11 Pevný disk: 7 GB volného místa. Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém Uvedené požadavky platí při vydání hry. S budoucími updaty, DLCs a dalším obsahem se mohou měnit. Minimální HW požadavky MAC: Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém MAC OS X 10.13.6, 10.14.6, 10.15.5, 11.5 - 64-bit Procesor: Intel Core 2 Duo - 1.8GHz+ Paměť: 4 GB RAM Grafická karta: IIntel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT, AMD/ATI Mobility Raedon HD 3650 - 256 MB VRAM - macOS 10.13 required OpenGL 2,1, macOS 10.14 and later requires Metal, Pevný disk: 7 GB volného místaVyžaduje 64bitový procesor a operační systém Uvedené požadavky platí při vydání hry. S budoucími updaty, DLCs a dalším obsahem se mohou měnit. Datum vydání: 09.11.2021 Čeština funguje na verze: PC, MAC, IPAD

1 999,00 Kč
    Hodnocení obchodu na Zboží.cz