Football Manager 2025 - Revoluce, po 1x plně licencovaná Premier League-F-mko.cz

10.06.2024

Pěkný den, začíná nám EURO 2024 a navíc začínají vycházet první novinky ohledně nového dílu naši milované fotbalové simulace Football Manager 2025. Dnes byla oznámena první oficiální novinka.

Poprvé v celé historii Football Manageru se právě v ročníku 25, tedy ve hře Football Manager 2025 objeví plně licencovaní hráči a kluby z Premier League. Tento přelomový krok bude znamenat, že fanoušci už nebudou muset spoléhat na facepacky, logopacky a další přídavky do hry, aby viděli skutečné tváře a loga svých oblíbených hvězd a týmů z Premier League. Autentičnost a vše kolem celé Premier League dosáhnou právě s Football Managerem 2025 zcela nového vrcholu.

Výzvy z předchozích verzí

V předchozích verzích této simulace museli hráči pracně stahovat a instalovat další grafické balíčky, aby se jejich hra co nejvíce přiblížila realitě. Tento proces byl sice přínosný, ale mohl být těžkopádný a časově náročný. S FM25 to však již nebude nutné, alespoň tedy pro Premier League. Hráči se nyní budou moci vrhnout přímo do akce a vychutnat si plnohodnotný vizuální zážitek ihned po nákupu hry v našem e-shopu.

Vliv úplného licencování

Tento významný pokrok není jen kosmetickým vylepšením, ale představuje významný krok konkrétně ve vývoji celé hry. Díky plnému licencování bude moci Football Manager 2025 nabídnout ještě realističtější a poutavější zážitek. Přidání skutečných tváří hráčů, přesných klubových log a oficiálních soupisek a dresů bezpochyby zvýší požitek ze hry a požitek pro všechny fotbalové fanoušky a fanynky.

Historická perspektiva: Vliv Bundesligy

Zajímavé je, že Premier League není první velkou ligou, která získala plnou licenci ve Football Manageru. Před několika lety byla oficiálně již také licencována Bundesliga, která přinesla podobnou úroveň realismu díky německé nejvyšší fotbalové lize. Toto zařazení je precedentem, který ukazuje, jak cenné jsou tyto licence pro zvýšení celkové atraktivity a autenticity hry. Dřívější úspěšné začlenění Bundesligy tak pravděpodobně připravilo půdu pro letošní začlenění Premier League.

Licence v ostatních evropských ligách

Ostatní špičkové evropské ligy mají různou úroveň licenčních smluv. Například Serie A a La Liga mají částečné licence, což znamená, že některé kluby a hráči jsou plně autentičtí, zatímco jiné stále vyžadují přídavky do hry. Plné licencování Premier League mění pravidla hry a nastavuje nový standard, který snad budou následovat i další ligy v budoucích verzích Football Manageru.

Závěrem

Vzrušení a očekávání kolem revolučního nového ročníku Football Manageru 2025 jsou patrná a tato zpráva o plné licenci Premier League tomu ještě přispívá. Pro dlouholeté fanoušky série je možnost vidět své oblíbené hráče a kluby v plné, licencované kráse splněným snem. Znamená to novou éru hry, ve které bude realismus a autenticita v popředí zájmu a která bude opět poskytovat bezkonkurenční manažerský zážitek.

Vzhledem k tomu, že Football Manager se stále vyvíjí a roste, můžeme si jen představovat, jaké další zajímavé novinky nás čekají. Prozatím je však zařazení plně licencovaných týmů Premier League do FM25 (Football Manageru 2025) jedním z nejvýznamnějších milníků v bohaté historii této série. Ať už jste ostříleným veteránem série, nebo nováčkem, FM25 slibuje bezkonkurenční zážitek z fotbalového managementu.

Další novinky budou postupně následovat a to již víme, že letos Football Manager 2025 poběží na zcela novém herním enginu.

Zdroj: www.fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz, také náš druhý čistě fotbalový e-shop https://www.eshop-fmko.cz/

Hodnocení obchodu na Zboží.cz