Kterým hráčům se nejvíce zlepšili atributy v zimním updatu?

16.03.2021

Pokud jste jako my tak určitě milujete vytváření nových kariér, jakmile dojde k zimní aktualizaci, abyste se dostali k nejnovějším soupiskám.

Takže, toto přestupové okno nebylo moc masivní na velké přestupy za mnoho peněz, nebo pouze na průměrné přestupy. To znamená, že v hlavní zimní aktualizaci je stále spousta zajímavostí, protože byla vylepšena řada atributů hráčů na základě jejich skutečných výkonů během první poloviny sezóny. Prošli jsme seznamem a vybrali jsme si své oblíbené, takže zde je 12 vylepšených hráčů, které by měli vaši skauti sledovat.

YOUSSOUFA MOUKOKO

Ano, je tu a jsme stejně nadšení jako vy. Zázrak jménem Moukoko míří na do herní série Football Manager.

16letý hráč lámal rekordy během své krátké kariéry a byl označen za velkolepého. Tento humbuk se odráží v jeho vůbec prvním profilu fotbalového manažera, přičemž jeho Zakončování, a Hbitost byly hodnoceny na poutavých 15. Jeho tempo také není špatné, má ho na čísle 14 a to, když je prakticky stále teenager - kdo ví, jak dobře by mohl vypadat za 10 let.

Není jediným hráčem ve žlutočerných barvách¸ který viděl svoji formu reflektovanou v zimním updatu, také další hráči klubu Borussia Dortmund mladíci Giovanni Reyna a Mateu Morey také dostali upgrady.

HARVEY BARNES

Křídlo hrající přes nohu Harvey Barnes v této sezoně má špičkový vzrůst a zařadil se do vzrušující přední linie Lišek. Barnes pomáhá týmu góly, asistencemi a pomáhá v klíčových okamžicích, když Leicester City pokračuje v boji s elitními kluby v zemi.

Mladí krajní obránci James Justin a Luke Thomas také získali v určitých oblastech vylepšení poté, co zapůsobili v reálném životě, protože Justin je jedním z nejjasnějších telentů ligy, zatímco Thomas prokázal vyspělost i po letech. Přejeme Jamesovi Justinovi vše nejlepší v jeho uzdravení ze zranění a těšíme se, že jeho spoluhráči zůstanou konkurenceschopní na špici ligy.

WILFRIED SINGO

Navzdory obtížné první polovině sezóny v Turíně Wilfried Singo prozářil řadou jistých výkonů. Tento 190-centimetrový hráč z Pobřeží slonoviny byl zpočátku vnímán jako pravý bek, ale během této sezóny často hrál na pravé straně zálohy.

Ukazuje se v Turíně jeho Rychlostí, Sílou a Driblinkem. Zatímco jeho rozhodování někdy odráží jeho křehký věk, má všechny předpoklady, které mu pomohou zajít daleko a může být rekvalifikován buď jako křídlo nebo jako box-to-box záložník.

FLORIAN WIRTZ

Zázračné děti nám snad nikdy nedojdou. Lídrem další generace je záložník Bayeru Leverkusen Florian Wirtz. Po jeho debutu, po jeho fotbalovém vzestupu tuto sezónu, tento 17letý talent začíná být nenahraditelný pro Leverkusen. Dal 7 gólů a přidal 7 asistencí ve 27 zápasech ligy. Je schopen hrát kdekoli ve středu pole nebo za útočníkem, jeho pozice je asi na desítce, kde může využít svůj skvělý driblink a jeho vidění pro střely z dálky.

Silná první půlka Leverkusenu také znamenala zlepšení pro některé z jejich hráčů, jako jejich "gólostroj" Moussa Diaby, nebo neúnavný záložník Daley Sinkgraven.

GIORGOS GIAKOUMAKIS

26letý útočník Giorgos Giakoumakis nebyl v této sezóně ničím menším než překvapením v Eredivisie. V prvním zápase dal hattrick a od té doby neslevil. Po pravdě, jeho gólová úspěšnost vypadá jako 5hvězdičkový newgen. V čase, kdy to píšeme, dal za 22 zápasů 22 gólů, další nejlepší hráč má 14. To znamená, že toto zakončování nemohlo nikomu utéct

JONATHAN BAMBA

Lille byli v této sezóně ve Francii překvapivým týmem a pro jejich úspěch je ústředním bodem křídlo Jonathan Bamba. Zatímco klub v posledních sezónách ztratil některé ze svých elitních útočníků, 24letý Pařížan zůstal na Stade Pierre-Mauroy a nadále dodává kvalitu. Je kreativním centrem po boku Christophe Galtiera a v době psaní tohoto článku měl na svém kontě šest gólů a osm asistencí. Letní posila Sven Botman, který byl téměř vždy přítomen v srdci druhé nejlepší obrany v Ligue 1 Uber Eats, také získal nárůst svých atributů.

JANNIK VESTERGAARD

Někdy může hráči trvat, než se aklimatizuje na požadavky nové ligy nebo odlišný přístup manažera ke hře, než vyprodukuje jednoduše maximum. To platí dvojnásob, pokud jde o tyčícího se dánského středního útočníka Jannika Vestergaarda, který překonal složitý začátek své kariéry v Southamptonu a stal se jedním z jejich nejspolehlivějších defenzivních hráčů. Se 198 centimetry byl vždy dominantní ve vzduchu, ale v této sezóně těžil z lepšího čtení hry a větší vyrovnanosti na míči.

Stejně jako Vestergaard spousta hráčů Southamptonu předváděla v první polovině této sezóny vynikající fotbal, což se odráží v hlavní zimní aktualizaci. Hvězdní hráči James Ward-Prowse, Danny Ings a Alex McCarthy jsou mezi těmi, kdo dostávají vylepšení, přičemž mladíci Dan N'Lundulu a Nathan Tella také zaznamenali výrazná zlepšení po vstupu do prvního týmu.

SORY KABA

Úřadující šampióni FC Midtjylland jsou v současné době opět v čele 3F Superligy. Přestože nikdo z hráčů neutíká v tabulce střelců, klíčem k úspěchu týmu je útočník Sory Kaba. Guinejský hráč dal během první poloviny základní části pět branek a tři asistence a na této produkční úrovni došlo ke zlepšení několika jeho atributů ve hře. Poté, co se snažil prosadit ve Španělsku nebo ve Francii, vypadá Kaba, jako by si našel svůj žlábek v Dánsku. Díky své vzdušné zdatnosti a schopnosti držet míč by mohl být na radaru několika velkých klubů, které se pohybují ve vyšších ligách.

GONZALO VILLAR

Ošuntělý španělský defenzivní záložník, který předváděl show v Římě? Ano prosím. Gonzalo Villar je jedním z několika hráčů AS Řím, kteří využili hlavní zimní aktualizaci od svého působivého začátku sezóny. 22letý mladík v minulé sezóně přestoupil z rodného Španělska a ve středním pásmu Giallorossi pokračoval ve velkých pokrocích, kdy předvedl vynikající rozehrávku, dribling a četbu hry, která z něj dělá mistra v přebírání míče. Zatímco pro muže Paula Fonsecy nebyl hlavní brankovou hrozbou, jeho záložník a vicekapitán Lorenzo Pellegrini ano, a díky tomu získal mírný upgrade.

Pro manažery, kteří hledají skrytý klenot, nehledejte nic jiného než talent AS Řím Tommaso Milanese. Teenager, který je záložník, se dočkal jednoho z největších vylepšení hlavní zimní aktualizace po velmi dobrém konci roku 2020, kdy na profesionální úrovni debutoval a v prosinci zaznamenal svůj první seniorský gól za klub.

LUKE JEPHCOTT

Velšský útočník Luke Jephcott je jedním z nejdiskutovanějších mladých hráčů EFL a má k tomu dobrý důvod. V době psaní tohoto článku 21letý hráč v minulé sezóně udělal dobrý průlom, když ve všech soutěžích dal 18 branek v 30 zápasech za Plymouth Argyle. Nebude pro nás překvapením, pokud brzy zaklepou na dveře kluby z anglických vyšších soutěží.

YOUSSOUF FOFANA

Po jejich dosud působivé sezóně bylo nevyhnutelné, že několik z impozantních mladých hráčů AS Monako dostane upgrade. Neúnavný defenzivní záložník Youssouf Fofana je po produkci řady působivých výkonů výběrem, ale křídlo Willem Geubbels a útočník Sofiane Diop jsou nyní také dokonalejší. Dalším hráčem, který získá upgrade, je německý útočník Kevin Volland, který je od začátku loňského léta ústředním bodem v tomto malém knížečím klubu.

ROMAIN FAIVRE

Francouzský záložník Romain Faivre, který byl několik let vysoce hodnocen, před letošní sezónou v Ligue 1 Uber Eats absolvoval pouze jedno seniorské vystoupení. Vzhledem k prominentní roli ve Stade Brestois 29 se mu dařilo. Pět gólů a tři asistence v jeho prvních 26 zápasech nepředstavují úplný obraz toho, jak dobrý byl - statisticky je jedním z nejkreativnějších záložníků lig. S velkým okem pro přihrávku a silnými driblingovými schopnostmi vypadá, že Faivre bude odtud jen stoupat a stoupat.

Hezký zbytek úterního dne Vám přeje: F-mko.cz a FM2021.CZ. Najdete nás také na sociálních sítích, tak nás určitě sledujte.

INSTAGRAM, TWITTER nebo FACEBOOK

Hodnocení obchodu na Zboží.cz