Nejlepší kluby, které v této sezóně povedete ke slávě | F-mko.cz

20.08.2023
Nejlepší kluby, které v této sezóně povedete ke slávě | F-mko.cz
Nejlepší kluby, které v této sezóně povedete ke slávě | F-mko.cz

V tomto dnešním článku vám dáme nápovědu které týmy vést v přicházejícím Football Manageru 2024. Od padlých "obrů" až k vycházejícím hvězdičkám.

Se začátkem nové sezóny si nemůžeme pomoct: nikdy není příliš brzy začít přemýšlet o své první nové hře v novém Football Manageru. S tím, jak se uzavírá přestupové okno a týmy dokončují své mančafty pro nové sezóny, je přirozené začít pomaličku už uvažovat o tom, které kluby by bylo zábavné dovést ke slávě v příštím ročníku F-mka. S tímto vědomím vám přinášíme výběr zajímavých klubů pro nový ročník Football Manageru 2024, který za 2 měsíce pomaličku dorazí.

Pojďme se nyní tedy na tyto klubu podívat.

Anglie - Newcastle United

Newcastle United-Football-Manager-2024-fmko-cz
Newcastle United-Football-Manager-2024-fmko-cz

Tonali, Botman, Isak. Livramento. Sestava Newcastlu vypadá jako seznam zázračných hráčů a Eddiemu Howeovi by mohl závidět každý. Newcastle, který oplývá potenciálem, obrovskou a vášnivou fanouškovskou základnou a nezměrným bohatstvím, je už několik let zábavnou výzvou a vypadá to, že ve Football Manageru 2024 tomu nebude jinak. Vaším úkolem, pokud se jej tedy rozhodnete přijmout, bude přinést severovýchodu slávu a proměnit ambiciózní vize klubu ve skutečnost. Postavte svůj tým kolem neuvěřitelně hrajícího Sandra Tonaliho a neuděláte chybu.

Anglie - Luton Town

Luton-Town-Football-Manager-2024-fmko-cz
Luton-Town-Football-Manager-2024-fmko-cz

Na opačném konci Premier League bude zajisté nejnovější přírůstek do nejvyšší soutěže. Luton Town se do ligy dostal po pěti postupných postupech v nižších soutěžích, během devíti let. Luton Town bude zřejmě velkým favoritem na sestup do anglické Championship. Přestože se tým rozrostl o zkušené talenty, jakými jsou například Ross Barkley a několik slibných dalších posil (Mads Andersen a Tahith Chong), jejich šance na záchranu jsou přesto velmi malé a abyste zachránili "kloboučníky" před sestupem, budete se muset snažit ze všech sil. Zachránit tohoto nováčka v Premier League bude obtížné, ale, kdo ví, co se dá vše vybudovat?

Španělsko - Malaga

Malaga-Football-Manager-2024-fmko-cz
Malaga-Football-Manager-2024-fmko-cz

Tento klub je již řadu let oblíbenou výzvou v herní sérii Football Manageru, Reputace španělského klubu už deset let klesá a nyní se klub propadl až do třetí nejvyšší španělské fotbalové soutěže. To nemůže být lákavější: klub s potenciálem hraje na úrovni, která je hluboko pod jeho skutečnými možnostmi. Dostat se tak z Primera Federacion by mělo být pro každého hráče FM lehkým jobem, ale teprve poté začne ta pravá výzva. Malaga se v reálném fotbalovém světě snažila vyzvat nejlepší týmy v Liga Segunda, takže bude na vašich schopnostech, abyste z klubu, který by měl být ve skutečnosti v lepší pozici, než v jaké se momentálně nachází, dostali to nejlepší.

Nizozemí - AZ Alkmaar

AZ Almaar-Football-Manager-2024-fmko-cz
AZ Almaar-Football-Manager-2024-fmko-cz

AZ je už několik let jedním z nejoblíbenějších klubů. Přestože v Eredivisie dominuje "velká trojka", je to až překvapivě otevřená liga a při dobré konstalaci můžete snadno s AZ Alkmaarem překonat očekávání. S údernou silou Pavlidise a Karlssona a spoustou dalších talentů po celém hřišti není důvod, proč byste nemohli v první sezóně nadělat "velké trojici" starosti. Když k tomu připočtete mladé talenty, jako jsou: Rome-Jayden Owusu-Oduro, Ernest Poku a Yusuf Barasi, získáte klub, který má skvělé předpoklady k tomu, aby v Nizozemsku vyrostl do nové éry své dominance.

Francie - Saint Etienne

Saint-Etienne-Football-Manager-2024-fmko-cz
Saint-Etienne-Football-Manager-2024-fmko-cz

Když už mluvíme o "padlých obrech", jen málo z nich se vyrovnají fotbalovému klubu Saint Etienne. Tento klub, který má 10 ligových titulů, 6x dokázal vyhrát francouzský pohár a také svou účastí ve finále evropského poháru patřilo kdysi Saint Etienne bezpochyby k největším klubům ve Francii. V současnosti se "les verts" daří mnohem méně a od roku 1981 se jim nepodařilo získat žádnou trofej. Ještě horší je, že si klub získal mezinárodní pozornost, když jeho fanoušci po sestupu v roce 2022 rozzlobeně vtrhli na hřiště.

USA - Inter Miami

Inter-Miami-Football-Manager-2024-fmko-cz
Inter-Miami-Football-Manager-2024-fmko-cz

V posledních 12 měsících se situace v evropském fotbale změnila. Mnohé legendy fotbalu se dostaly na sklonek svých kariér a začaly se poohlížet po nových "pastvinách", které jsou pro ně v této fázi života výzvou. Zatímco pro mnohé to znamenalo přesun do Saúdské Arábie, někteří hledali novou výzvu na druhé straně Atlantiku. Po příchodu Lionela Messiho a Sergia Busquetse se Inter Miami okamžitě stal jedním z nejdiskutovanějších klubů planety. Přestože se tým potýká s problémy ve spodní části Východní konference MLS, příchod nových posil, jako jsou Messi a Busquets, téměř přes noc zvedá strop toho, čeho může tento tým dosáhnout. Vaším úkolem ve FM24 bude zajistit, aby odkaz těchto hvězdných jmen byl v klubu trvalým úspěchem, který přežije i to málo, co jim v kariéře ještě zbývá.

Závěrem:

Zdá se, že ve Football Manageru 2024 nás čeká řada velkých a zajímavých výzev. Stejně jako každý rok si v ní každý přijde na své a doufáme, že vám tento článek poskytl inspiraci pro vaše první nové hry pro Football Manager 2024, který tradičně koncem října dorazí.

Zdroj: fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz