Nový WEB

05.03.2021

Dnešním dnem jsme spustili nový web v češtině.

Proč? Protože bude lepší, modernější a s mnoha novými možnostmi. Jedním z hlavním důvodů byla následná distribuce exkluzivní češtiny pro Vás, kteří jste nás finančně podpořili. Dalším Vaším benefitem bude klientská sekce, kde budete mít věci navíc, oproti ostatním uživatelům. Do budoucna plánujeme soutěže, jelikož jste ukázali snahu nás podpořit. Dalším naším cílem je držet stálou a hlavně aktivní komunitu.

Prosíme o trpělivost, celý web stavíme den a půl, takže za případné nahlášení chyb budeme jen a jen rádi. Vše je děláno za běhu, nešlo to bohužel udělat jinak, protože je změna nutná vzhledem k distribuci již zmíněné exkluzivní češtiny.

Zde je pár odpovědí na asi nejčastější otázky:

 Kdy bude čeština, pro koho a na jak dlouho bude exkluzivita?

  • Čeština, jak bylo avizováno, bude uvolněna 01.04.2021 pro všechny, kteří jakkoliv finančně podpořili náš projekt. Exkluzivita bude na 60 dnů.

Co bude s webem FM2021.CZ?

  • Web musí jet transparetně až do podzimu 2O21. Ovšem vše se bude už pomalu stěhovat na tento web. V budoucnu tedy zanikne náš projekt FM2021.CZ a bude aktivní jen F-mko.cz (https://www.f-mko.cz/). Je to z logiky věci, nemůžeme každý rok měnit název či doménu.

Můžu ještě přispět a získat tak exluzivní češtinu?

  • Jasně samozřejmě můžete do 31.05.2021. Vše podstatné na webu: Podpořte nás.

Jak a kde se mám zaregistrovat, abych získal (a) češtinu?

  • Hlavně jako první se samozřejmě budou registrovat pouze překladatelé a podporovatelé češtiny. A to v sekci: Registrace
  • Samozřejmě si pohlídáme, kdyby se chtěl někdo registrovat a neměl zaplacený dobrovolný příspěvek. To se nebojte, poznáte to již při registraci.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz