Pár informací od nás a co nás čeká na podzim roku 2021 | F-mko.cz

08.09.2021
F-mko.cz | Pár informací od nás
F-mko.cz | Pár informací od nás

Hezký středeční den od nás. Opět po nějaké době Vám přinášíme pár důležitých informací, co nás v nejbližších dnech a měsících čeká. Bude toho opravdu dost.

Začneme naší soutěží Tipovačka s F-mkem. Tato naše soutěž se pomalu, ale jistě zdárně blíží ke svému konci. Zbývá posledních pár týdnů a poslední říjnový víkend bude uzavřena. Jak je uvedeno v každém příspěvku, máte možnost si vysoutěžit krásné slevy na přicházející nový ročník fotbalové simulace Football Manager 2022. Jak jste na tom asi všichni víte, protože každý týden Vám přinášíme pravidelné informace.

Nyní se přesuneme k e-shopu. Náš eshop-fmko.cz se posunul o několik "levelů" výše. V současné době máme již přes 3000 produktů a také přes 200 objednávek na sportovní zboží. Rozjelo se to "neskutečným" tempem, za což Vám děkujeme. V nejbližší době bude přidáno zbývajících 17 000 dalších položek, včetně tréninkového vybavení, vybavení pro kluby, pro rozhodčí, další typy kopaček, bot, triček, mikin a další sortiment. Určitě nás i nadále sledujte.

Také budeme uzavírat příští týden soutěž o nejlepšího podporovatele viz. GOLD MEMBER, který od nás obdrží hru Football Manager 2022, zcela zdarma.

Letošník ročník herní série Football Manager 2021 považujeme z naší strany za uzavřený. Bylo splněno vše co bylo o nás slíbeno, včetně kompletně 100% přeložené češtiny. Žádný další update češtiny již nebude. Nyní se budeme věnovat pouze ročníku 2022.

Přes léto jsme opět tvrdě pracovali, podařilo se nám opět uzavřít všechny právní věci a licenční smlouvy se Sports interactive a dalšími společnostmi, zajištující digitální distribuci her pro ČR.

Takže už nyní Vám můžeme prozradit, že si u nás opět budete moci zakoupit Football Manager 2022 v digitální distribuci. Ceny zatím nevíme ani my, ale brzo se je dozvíme, stejně jako novinky co nás čekají.

Nyní se přesuneme k češtině a informacím pro ročník 2022. Již nyní Vám oznamujeme, že češtinu na Football Manager 2022 budeme dělat, pokud se nezmění struktura hry, tím pádem textů a další věci.

Další věcí, kterou Vám můžeme prozradit je, že prvotní verze češtiny bude hotová za 1-3 dny po získání textů (Bude se jednat o hrubý překlad). Investovaly jsme velké finanční prostředky do automatizace, do programů a softwarů i do překladu. Z toho důvodu nebudou potřeba žádní překladatelé. Vše bude čistě v naší kompetenci a režii. Nebudeme tedy logicky ani hledat překladatele.

Budou se hledat testeři, bližší informace Vám teprve oznámíme. Pro letošní ročník plánujeme také vydat instalátor k CZ. Každopádně čeština pro Football Manager 2022 nebude veřejná a nebude zdarma, jako u posledního a předposledního ročníku.

Víme, že pro spoustu lidí to není problém, to jste si ostatně už dříve odsouhlasily. K tomu samozřejmě připravujeme další várku slev a výhod opět pro ty, co nás podpoří. Za poslední rok jsme učinily obrovský kus práce a hlavně obrovský posun vpřed.

Přejeme Vám hezké září a již brzo budou postupně "vyplouvat" první novinky z nového ročníku Football Manager 2022, tak nás sledujte.

No a kde všude nás vlastně můžete sledovat? Twitter, Youtoube, Instagram, Pinterest, Facebook, Discord a další.

F-mko.cz

Hodnocení obchodu na Zboží.cz