Pár informací pro Vás - F-mko.cz

04.04.2021

Přinášíme Vám pár informací od nás. Poslední doba byla pro nás hektická, ale je to za námi. Také Vám chceme sdělit pár informací a nějak stručně vše shrnout a možná prozradit pár dalších věcí.

Tak začneme tím, že Vám můžeme oznámit, že jste se stali uživateli největšího portálu tématiky hry Football Manager v České republice. Takže vítejte. Na úvod Vám také děkujeme, že až na pár výjimek držíte to, co jsme si přáli ohledně češtiny. Víc Vám zatím prozrazovat nebudeme. Jak jsme psali dříve, chceme k Vám být fér, a to stejné požadujeme od Vás, za což Vám ještě jednou děkujeme. Je jasné, že se našlo pár "jiných lidí", ale to nebudeme komentovat.

Stihli jsme pro Vás již dvakrát uspořádat soutěž o hru Football Manager 2021. V plánu máme dělat v budoucnu soutěže i o následující ročníky hry. Plánujeme také další výhody pro registrované (např.: slevy na e-shopu apod.). Vše chce ovšem čas.

Také jsme již vypnuli starý web FM2021.CZ a postupně přejmenováváme všechny sociální sítě. Facebooková stránku bohužel není tak jednoduchá přejmenovat, takže až to bude možné, tak na přejmenování stránky na F-mko.cz dojde.

Jak jsme již psali dříve, chceme vybudovat aktivní, moderní a svěží komunitu. O to se samozřejmě budeme snažit i nadále. Nechceme být jako jinde. Tam se "točí" vždy akorát plno přípomínek, ale nikdo vlastně nic neudělá, klasika, co se České republiky týče:)

Nyní si můžete prohlédnout aktuální seznam podporovatelů k 04.04.2021, Ti, co si nepřáli být uvedení na webu, samozřejmě zde nejsou, jsme fér a lze se s námi prakticky na čemkoliv domluvit.

Přispěvatelé
Přispěvatelé

Dále nás moc těší Váš zájem o e-shop a děkujeme za nákupy na něm. Schválně si můžete tipnout, které 3 produkty jsou top za prvních 10 dní.

Top 3 e-shop
Top 3 e-shop

Ano, samozřejmě vévodí hra Football Manager 2021 CZ.

K e-shopu ještě malá zmínka. Samozřejmě produkty budeme přidávat. V současné době tam naleznete to, co tam je, ceny jsou pro někoho možná vyšší, ale jinak to nejde, dokud nebudeme mít vlastní propagační předměty. Ono s autorskými právy (loga, jména atd.) to není vůbec dnes jednoduché, na vše je potřeba mít obchodní smlouvy a na tom stále průběžně pracujeme. Takže makáme, co to dá. No nechte se překvapit. Snad se nám podaří dotáhnout jednu vysloveně fakt bombu.

Mimo to samozřejmě makáme na korekcích. Jak se Vám vůbec líbí čeština? My si myslíme, že na to, že to děláme čistě na dobrovolnické bázi, se nám podařila super věc. Samozřejmě, korekce pro Vás podporující budou pravidelně vycházet, takže budete dostávat opravenější češtinu.

01.06.2021 vyjde čeština pro ostatní, která ale bude poslední, co bude volně dostupná.

Tím opravdu končíme. Příští rok ještě uvidíme, jak to vymyslíme. Můžeme Vám prozradit, že jsme byli letos na rozcestí, ale dali jsme přednost Vám. Protože se nám kupily nabídky na exkluzivní odkup češtiny od velkých českých vydavatelů a částka nebyla malá, byla přes 500.000 CZK. Tuto částku jsme si mohli nechat, ale cítili jsme závazek vůči Vám, což pro nás bylo silnější a důležitější než peníze, protože jak jsme psali dříve, pro peníze to neděláme a ostatní blbé připomínky nás nechávají v klidu, poněvadž každý, kdo má nějaký probém, tak si vše mohl udělat sám, stejně jako my:)

My to děláme pro to, že chceme něco vybudovat a mít hlavně aktivní a dobrou komunitu, na rozdíl od konkurenčních stránek.

Ted k Vám mluvím za sebe jako majitel, již jsem pár projektů rozjel a úspěšně jedou, takže to není můj první projekt. Vše je o nápadech a lidském přístupu. Nápadů mám spousty, ale vše chce a stojí čas. A vzhledem k tomu, co o sobě uvádím (viz odkaz), chodím normálně do práce, pak mám svůj hlavní projekt a poté až tento projekt, k tomu 2 děti apod. Vše dělám já i kolegové ve svých volných časech, tak díky za to, že to respektujete. Taky se mi množí nabídky na spolupráci, což vítám. Jsem člověk, co si vyslechne jakýkoli konstruktivní názor, na všem se lze dohodnout. Konkurenci nehodlám komentovat, již jsme zmiňovali dříve, že tam každý akorát plácá nesmysly, místo toho aby pro lidi něco udělal. Ostatně každý si dnes může dělat, co chce. Pokud se to někomu nelíbí, tak ať si to dělá po svém. My se nehodláme ohlížet jinam, my si pojedeme svou cestou.

No nechte se překvapit, co pro Vás v blízké budoucnosti vymyslíme, ale pokud dotáhneme tu jednu obrovskou bombu, budete velmi mile překvapeni.

Takže závěrem, sledujte nás, sdílejte, protože chceme růst a být aktivní. Všem moc děkujeme za pokračující podporu, a to ve všech směrech.

Jinak nás aktuálně najdete na Twitteru, Instagramu, Zbozi.cz, Facebooku. Kontaktovat nás můžete kromě zmíněných sociálních sítí také na e-mailu info@f-mko.cz či přímo na chatu na naší stránce, kde se snažíme co nejrychleji odpovídat. Chystáme pro Vás i Discord, kde se nám snad podaří tuto skvělou manažerskou komunitu zcela sjednotit.

Vše děláme k lásce k FMku a tato hra si to bezesporu zaslouží. Pokud máte Vy něco, co Vás tíží, nějaké návrhy, připomínky sem s nimi, jsme otevření všemu, pokud to bude konstruktivní.

Pěkný den a krásný zybtek velikonoc Vám přeje celý tým F-mko.cz

#jsmevtomsvama; #fmcesky#fmhezkycesky;#footballmanagercesky;#footballmanagercz

Hodnocení obchodu na Zboží.cz