Spolumajitel Wrexhamu Rob McElhenney se chlubí na sociálních sítích po vítězství nad Notts County | F-mko.cz

14.04.2023
Spolumajitel Wrexhamu Rob McElhenney se chlubí na sociálních sítích po vítězství nad Notts County
Spolumajitel Wrexhamu Rob McElhenney se chlubí na sociálních sítích po vítězství nad Notts County

Určitě sledujete příběh týmu, který byl koupen hollywoodským hercem Reynoldsem. Klub míří za postupem z National League.

Spolumajitel Wrexhamu, Rob McElhenney se chlubí na sociálních sítích po důležitém vítězství nad Notts County, tedy nad jejich přímým konkurentem v boji o postup z Anglické National League.  Tento zápas  a vítězství Wrexhamu mělo prý větší ohlasy, než samotný zápas mezi Liverpoolem a Arsenalem.

Wrexham tedy minulý víkend (v sobotu) v porazil Notts County v napínavém souboji o postup do National League, který přinesl spoustu novinových titulků.

CO SE PŘESNĚ STALO?

Wrexham se po strhujícím vítězství nad Notts County v poměru 3:2, posunul do čela National League. Brankář Ben Foster se dostal na titulní stránky novin, když v 97. minutě zachránil Wrexham chycenou penaltou, což vedlo k pozdějším bouřlivým oslavám a spolumajitel Ryan Reynolds slíbil, že svému stoperovi zlomí žebra, protože ho hodlá tak silně obejmout. McElhenney se poté nyní na sociálních sítích pochlubil, že zápas jeho týmu vyvolal větší rozruch než nabídka Premier League mezi Liverpoolem a Arsenalem.

Wrexham-Noots-county_43_kolo_F-mko.cz
Wrexham-Noots-county_43_kolo_F-mko.cz

CO ŘEKLI?

McElhenneyho příspěvek ukázal, že o zápase Wrexhamu bylo na Twitteru 61 923 zmínek, zatímco zápas Liverpool vs. Arsenal 61 795. Statistiky také ukázaly, že Wrexham se dostal na samotnou špici, pokud jde o rozruch na sociálních sítích. Oznámení Wrexhamu mělo na Twitteru 10,5 milionu zobrazení, zatímco Arsenalu 2,9 milionu a Liverpoolu 1,8 milionu.

ŠIRŠÍ POHLED NA VĚC:

Zápas Wrexhamu byl sice dramatický, ale o drama nebyla nouze ani na Anfieldu. Lídr Premier League Arsenal zahodil vedení 2:0 a remizoval 2:2 v zápase, v němž Mohamed Salah navíc promarnil penaltu a obránce Andy Robertson byl o poločase udeřen loktem asistenta rozhodčího poté, co vynadal hlavnímu arbitrovi zápasu.

VE TŘECH FOTOGRAFIÍCH:

CO BUDE DÁL?

Wrexham už zítra, tedy v sobotu pokračuje za své honbě za postupem na hřišti Barnetu. V Premier League cestuje Arsenal  na hřiště West Hamu (v neděli)  a Liverpool se v pondělí utká s Leedsem United.

Zdroj: goal.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz