TOP 5 Outsiderů pro vaši novou hru ve Football Manageru 2024 | F-mko.cz

27.11.2023
TOP 5 Outsiderů pro vaši novou hru ve Football Manageru 2024 | F-mko.cz
TOP 5 Outsiderů pro vaši novou hru ve Football Manageru 2024 | F-mko.cz

Čas kvapí, za týden budeme hrát Betu Football Manager 2024, takže první nápady za koho to rozjet jsou tu.

Úvodem vás chceme pochválit a poděkovat vám, že nenecháváte nic na poslední chvilku a poctivě kupujete Football Manager 2024 u nás, patří vám velké díky!

Vydejte se na dobrodružnou cestu s těmito méně známými týmy v FM24 a odstartuje z "nuly" a staňte se hrdiny.

V oblasti fotbalových manažerských simulací je vzrušující výzvou přeměnit tým "nižší úrovně", Cesta od outsidera až na vrchol je právě to, co dělá Football Manager tak poutavým. V tomto článku si představíme 5 nejlepších outsiderů, které můžete ve hře Football Manager 2024 řidit a jimž samozřejmě můžete zařídit pozoruhodný vzestup až na vrchol.

Fotbalový klub FC Heidenheim byl založen v roce 1846 a má bohatou historii sahající až do počátků kopané. Vždy však zůstával v nižších patrech německých fotbalových soutěží. Pod vedením legendárního Franka Schmidta dosáhl Heidenheim pohádkového vítězství ve 2. Bundeslize, když si v posledním ligovém kole vybojoval postup do Bundesligy. Manažeři, kteří si tento klub ve Football Manageru 2024 vyberou, budou čelit výzvě v podobě jednoho z nejnižších rozpočtů a také nejmenšího stadionu v Bundeslize.

Deportivo La Coruna-Football-Manager-2024
Deportivo La Coruna-Football-Manager-2024

Deportivo La Coruňa, kdysi prominentní klub, zažíval úspěchy hlavně na začátku roku 2000, kdy dokázal vyhrát La Ligu a taktéž se tento klub dokázal dostat až do semifinále Ligy mistrů. Kvůli špatným rozhodnutím a finančním potížím však klub sestoupil až do třetí španělské fotbalové ligy. Deportivo se nyní nachází daleko od své bývalé slávy a představuje jedinečnou manažerskou výzvu právě pro vás hře Football Manager 2024.

Luton Town (Anglická Premier League)
Luton Town (Anglická Premier League)

Fotbalový klub Luton Town byl založen v roce 1885 a svůj největší rozkvět zažil ještě před vznikem anglické Premier League. Po období nekonzistence a finančních potíží se klub vzchopil, během pouhých pěti sezón třikrát dokázal postupně postoupit až do loňského postupu do anglické Premier League. Vedení Lutonu ve FM24 bude vyžadovat obrovskou vynalézavost, abyste mohli konkurovat ostatním gigantům v anglickém fotbale, ale je to výzva, co říkáte?

https://www.eshop-fmko.cz/Francouzska-Ligue-1-c3_75_2.htm
https://www.eshop-fmko.cz/Francouzska-Ligue-1-c3_75_2.htm

Fotbalový klub Le Havre AC byl založen v roce 1884 a do Ligue 1 se vrátil po 14 letech. Navzdory své dlouhé historii klub nikdy nezískal titul v nejvyšší francouzské ligové soutěži. Obvykle tedy tento klub hrával v nižších soutěžích. Zájemci z řad manažerů budou ve hře Football Manager 2024 čelit fakt nelehkému úkolu soupeřit s evropskými fotbalovými giganty, protože klub často musí prodávat své největší talenty.

https://www.eshop-fmko.cz/Italska-Serie-A-c3_112_2.htm
https://www.eshop-fmko.cz/Italska-Serie-A-c3_112_2.htm

Fotbalový klub Palermo FC byl založen v roce 1900 a má za sebou bohatou historii v italském fotbale, ze které vzešly největší talenty jako například Cavani, Dybala nebo Pastore. Finanční potíže a nesrovnalosti však vedly k sestupu a následnému vyloučení z italské profesionální ligy. Nyní klub působí v Serii B a snaží se o obnovu, což z něj činí náročnou, ale potenciálně přínosnou volbu pro manažery v FM24.

Závěr

Football Manager 2024 nabízí fotbalovým nadšencům nekonečné možnosti. Řízení outsiderů ve Football Manageru 2024 může být neuvěřitelně uspokojivé, když nepřízeň osudu proměníte v následný triumf. Ať už se rozhodnete vzkřísit padlého giganta, jako je FC Palermo, nebo pozvednout méně známý klub, jako je FC Heidenheim, cesta od "nuly" až na samotný vrchol, je skvělým pocitem, který stojí za to ve hře Football Manager 2024 zažít.

Vyhrňte si tedy rukávy, vžijte se do role manažera a vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství ve hře FM24. Fotbalový svět čeká na váš dotek génia.

Zdroj: www.footballmanager.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz, také náš druhý čistě fotbalový e-shop https://www.eshop-fmko.cz/

Hodnocení obchodu na Zboží.cz