Velká aktualizace pro Football Manager 2024 je venku | F-mko.cz

11.04.2024
Velká aktualizace pro Football Manager 2024 je venku | F-mko.cz
Velká aktualizace pro Football Manager 2024 je venku | F-mko.cz

Pěkný pátek vážení manažeři a manažerky. Začíná nám pomaličku jaro a Euro 2024 se blíží. Včera vyšla velká aktualizace Football Manageru 2024 přímo od vydavatelů.

Pěkný páteční den. V poslední době jste mohli zaregistrovat, že jsme do e-shopu přidali lampičky s logy fotbalových klubů, které máte nyní možnost objednat. Můžete si zvolit i lampičku s logem vašeho klubu, či lampičku s logem Football Manageru 2024 není problém vše vyrobit.

Nyní je tedy ideální čas opět začít novou hru, protože včera tvůrci od SI vydali velký patch. Aktualizace hlavních dat pro Football Manager 2024 je nyní k dispozici tedy na všech platformách.

Tato obrovská aktualizace obsahuje více než šest milionů změn dat a zahrnuje aktualizované týmy po posledním přestupovém období. Obsahuje také obrovské množství změn hodnocení aktuálních schopností a atributů desítek tisíc hráčů na základě jejich skutečných výkonů od uvedení FM24 na trh.

Tato aktualizace obsahuje také opravy a vylepšení v různých oblastech hry. Všechny herní úpravy se projeví v aktuálních kariérách, přestože pro využití datových změn bude nutné začít novou uloženou hru.

Změny v PC/Mac verzích v aktualizaci 24.3 zahrnují například:

  • Obecné opravy stability a pádů
  • Aktualizace dat a soutěží
  • Opravena chyba, kdy kluby s umělou inteligencí přijímaly nabídky lidských manažerů na přestup, které byly podstatně nižší, než tržní hodnota hráče.
  • Opraven problém, kdy byly klubům přiděleny záporné rozpočty, přestože se jim finančně daří.
  • Úpravy způsobu vyhledávání hráčů, které zajistí, že se v náborových zaměřeních bude generovat více doporučení.
  • Opraven problém s úpravou dešťových a sněhových částic v zápasech
  • Opraven problém, při kterém španělské kluby zaznamenávaly nízké počty hráčů v týmu
  • Opraven problém, kdy turecké kluby v den uzávěrky přestupů neregistrovaly plný počet hráčů v týmu
  • Předzápasový editor: Opraven problém, kdy se přestupy hráčů neprojevovaly v režimu reálného světa.

Podrobnější seznam změn pro FM24 (PC/Mac) je k dispozici na oficiálním fóru vydavatele.

K dispozici jsou také další seznamy změn pro FM24 Console (Xbox/PS5), FM24 Touch (Apple Arcade/Nintendo Switch™) a FM24 Mobile (Netflix).

FM24 Mobile se dočkalo dalšího vylepšení v aktualizaci hlavních dat díky přidání tří nových herních výzev. 'Nepokoje doma', 'S dětmi nic nevyhraješ' a 'Nebezpečí kapitalismu' jsou jedinečné scénáře připravené tak, abyste se do nich mohli ponořit a otestovat své manažerské schopnosti. 

Za úspěch ve FM24 Mobile vás nyní čeká také větší odměna - Netflix přidává herní úspěchy.
Většina aktualizací tohoto typu by se měla stáhnout automaticky. Pokud se ta vaše nestáhne, podívejte se na naši speciální stránku s často kladenými dotazy.

V následujících týdnech bude následovat další aktualizace dat, která se bude týkat přestupů a změn údajů o hráčích z později uzavřených přestupových oken, včetně MLS.

Zdroj: footballmanager.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz, také náš druhý čistě fotbalový e-shop https://www.eshop-fmko.cz/

Hodnocení obchodu na Zboží.cz