Zapište si datum 22.02.2022, přecházíme Vážení členové na BETA Verzi češtiny

10.02.2022
Beta Verze češtiny Football Manager 2022 by F-mko.cz
Beta Verze češtiny Football Manager 2022 by F-mko.cz

HOTOVO, FINITO, ŠLUS, ENDE...... NESKUTEČNÉ SE STALO SKUTEČNÝM....

Máme obrovskou radost, že se to letos opět podařilo. Budu nyní hovořit v jednotném čísle za sebe. Takže úvodem Vám ještě jednou moc chci všem poděkovat za podporu i v letošním roce. Letos jsem se rozhodl překlad udělat zcela jinak a nespoléhat na ostatní a vše si udělat sám. Nejdříve jsme na to byly dva, později z důvodu kolegovi zdravotní situace jsem zůstal na vše sám. Jak jsem psal dříve, překlad (automatický překlad), byl hotový pár hodin po vydání hry, ovšem tento překlad je nehratelný.

Letos jsem se tedy rozhodl překlad posunout o úroveň výš a to z mnoha důvodů.

  • Prvním důvodem bylo nespoléhat se na ostatní (kdy samozřejmě každý překládá jiným stylem a překlad není jednotný, atd, atd).
  • Druhým a hlavním důvodem bylo se na nikoho nespoléhat, protože sám moc dobře vím, že musíte lidi neustále tlačit a uhánět, protože na začátku má každý plnou pusu skutků a postupem času......

Takže proč můžu říci, že jsem to letos posunul o level výše?

Vše jsem si překládal sám podle svého citu. Navíc vše je včetně korekcí, tzn letos jsem si dal dvojnásobnou porci 2x 25 000 "keys" a vše tedy projížděl po automatickém překladu znovu a vše po každé větě upravoval.

Také jsem si letos docela vyřádil a kolikrát se při překladu nedržel zkrátka😊

Jen těžko si dovedete představit kolik času a sebeobětování na úkor rodiny, koníčků a dalších věcí to stálo. Nicméně nyní konečně budu moci zapnout letošní F-mko a zkoušet a hrát😊

Věřte, že překlad není opravdu jednoduchý a musí se u něj přemýšlet, Ve fotbalovém světě se pohybuji přes 30 let a mám všeobecný přehled i v ostatních sportech, přesto někdy byl překlad doslova oříškem, ale tyto mé znalosti sportovního terminologie a prostředí mi hodně pomohly. Kolikrát je překlad fakt o citu, protože "angláni" a jejich výrazy, nebo jejich slovní spojení jsou neuvěřitelné.

Každopádně bez Vás a Vaší podpory by to nešlo, je to pro mě závazek, který mě tlačí rozdělanou práci dodělat.

Závěrem mám také obrovskou radost z letošní podpory z řad České fotbalové reprezentace a fotbalových profíků. Jak jste jistě zaznamenali, tak několik z nich zde zmíním, o několika nevíte. Takže kluci Michal Sadílek, Christián Frýdek, Jakub Řezníček, Lukáš Budínský a Matěj Chaluš díky za Vaši podporu.

Mimo to také děkuji nejen fotbalistům, ale i profi hokejistům, kteří jsou též našimi podporovateli a v neposlední řadě opět Vám všem ostatním z ČR, SVK a další zemí.

Takže dne 22.02.2022 bude všem aktivním členům bude uvolněna BETA verze češtiny pro Letošní Football Manager 2022, včetně 100 % korekcí.

Co dál?

Samozřejmě nekončíme, bude potřeba hlásit chyby a opravovat a opravovat. Přeci jen jsem také jen člověk a nějaké chyby se najdou, proto se jedná o BETA verzi CZ.

Dále se už logicky budeme moci zaměřit na updaty, soutěže, články a další novinky, které pro Vás chystám.

Pěkný zbytek čtvrtečního dne za oba projekty F-mko.cz a Eshop-fmko.cz, Vám přeji, Kroužel.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz