11 nejlepších titulů Netflixu, které Vás naladí na novou hru ve Football Manageru | F-mko.cz

08.03.2022
11 nejlepších titulů Netflixu, které Vás naladí na novou hru ve Football Manageru | F-mko.cz
11 nejlepších titulů Netflixu, které Vás naladí na novou hru ve Football Manageru | F-mko.cz

Inspirujte se, s kým začít Vaši příští hru v FM22. Díky těmto 11 nejlepším titulům Netflixu, se jistě dostanete do nálady co říkáte?

Najít nápad na nové výzvy a nové hry v F-mku, do kterých se můžete skutečně ponořit, může být někdy těžší, než se Vám zdá. Znáte ten pocit, že zíráte na úvodní obrazovku Football Manageru 2022 a přemýšlíte o tom za koho začít? Kde začnu, jako nezaměstnaný, v nižší lize, nebo v konkrétním klubu? Pokud jste se ocitli v této situaci, možná je čas udělat krok zpět a na pár hodin se prostě zklidnit u některého z následujících titulů od Netflixu.

1. Juventus (2018). Seriál, 2 sezóny, 238 minut (celkem 6 epizod).

Dokonalý dokumentární seriál, který Vás naladí na převzetí a vedení velkoklubu, jakým bezesportu Juventus je. Seriál sleduje první tým "Juve" v průběhu celé sezony 2017-2018, kdy se s hráči setkává v zákulisí, na hřišti i mimo něj a snaží se vyhrát sedmý italský titul v řadě a dosáhnout slávy v Lize mistrů. Po zhlédnutí šesti dílů, z nichž každý trvá přibližně 40 minut, Vás tento seriál bude inspirovat k tomu, abyste si s italskými giganty, kterým právě unikl desátý titul v Serii A v letech 2020-2021, založili v F-mku 2022 novou hru.

2. Azzurri - Cesta do Wembley (2021). Dokumentární film, 1h 1m.

Hodinový dokument sleduje cestu italského fotbalového týmu za vítězstvím na mistrovství Evropy 2020 až do dramatického finále proti Anglii ve Wembley. Je to skvělý nápad ponořit se do atmosféry národního týmu na velkém turnaji, ideální k tomu, abyste se naladili na záchranu mezinárodního managementu a dovedli Itáli, nebo zemi podle vlastního výběru na nadcházející mistrovství světa 2022.

3. Pelé (2021). Dokumentární film, 1h 48m.

Na pozadí bouřlivé brazilské éry zachycuje tento dokumentární film Pelého výjimečnou cestu od průlomového talentu až k národnímu hrdinovi. Příběh Vás okamžitě vtáhne do magického šílenství brazilské kopané. Po jeho zhlédnutí zatoužíte rozehrát brazilskou ligu. Můžete převzít Pelého starý klub Santos, nebo jiný tým z brazilské Série A a objevit nějakou další perlu Brazílie. Tento save je také ideální pro výzvu z hlediska typu kluba a země, kdy můžete převzít brazilskou reprezentaci rovnou, nebo později, až se u ní uvolní místo.

4. Maradona v Mexiku (2019). Seriál, 1 sezóna, 234 minut (celkem 7 epizod).

V americkém dokumentárním seriálu o skvělém fotbalistovi Diegu Maradonovi a jeho působení v Culiacánu, domově obávaného kartelu Sinaloa, jako manažer místního týmu Dorados, se setkává Football Manager s Narcos. Tento vzrušující dokument s jednou z nejvýraznějších a nejzajímavějších postav v historii celé kopané, Vám poslouží jako skvělý úvod do fascinující scény v podání mexické fotbalové soutěže.

5. Sunderland 'Til I Die (2018). Seriál, 2 série, 573 minut (celkem 14 epizod).

V první sezóně seriál sleduje anglický fotbalový klub Sunderland v sezóně 2017-18, kdy se snaží odrazit ode dna po sestupu z Premier League. Všichni víme, jak sezóna skončila: Sunderland se ocitl na dně tabulky Championship a sestoupil až do League One. Druhá série, vydaná v roce 2020, navazuje na sezónu Sunderlandu 2018-19, v níž klub do posledních vteřin snil o postupu a ve finále play-off EFL League One 2019 prohrál s Charltonem Athletic kvůli gólu z 94. minuty. Na začátku nového záchranného balíčku FM22 je Sunderland stále v League One, takže se po zhlédnutí seriálu se ujmete vedení Sunderlandu a pokusíte se ho dovést zpět do Premier League.

6. Boca Juniors Confidential (2018). Seriál, 1 sezóna, 169 minut (celkem 4 epizody).

Tento pohled do zákulisí legendárního argentinského klubu Vás dokonale nabudí na zápas Boca Juniors. Ponořte se do kultovní kultury klubu a jeho vášnivých fanoušků, do hořké rivality s River Plate a do neustálého tlaku, který na Vás vyvíjí nejúspěšnější klub v Argentině. Zaručuji Vám, že po zhlédnutí těchto 4 dílů se budete při hraní Bocy, ve Football Manageru 2022 bavit.

7. Baggio: (2021). Film, 1h 32m.

Nádherné sportovní drama představuje příběh Roberta Baggia, jednoho z nejlepších fotbalistů všech dob, včetně jeho kariérních vzestupů, pádů, vítězství nad zraněními a objevení buddhismu. Osobnně jsme po zhlédnutí tohoto filmu cítili nutkání založit nový save s Brescií.

8. Antoine Griezmann: The Making of a Legend (2019). Dokumentární film, 1h.

Film vypráví příběh Antoina Griezmanna a o tom, jak překonal svůj malý vzrůst a stal se jedním z nejlepších světových fotbalistů a také mistrem světa. Ačkoli se bezpochyby jedná o jednoho z nejlepších hráčů současnosti, zdá se, že tento Francouz ještě plně nenaplnil svůj potenciál. Po zhlédnutí filmu se ujměte vedení Atlétika Madrid, kde Griezmann hostuje z FC Barcelona a udělejte z něj nejlepšího hráče světa.

9. Ronaldo vs Messi: Ronaldo: Tváří v tvář! (2018). Dokumentární film, 1h 6m.

Ronaldo, nebo Messi, každý má svého favorita. V tomto dokumentu se odborníci a fanoušci zapojují do jedné z největších fotbalových debat, aby určili nejlepšího hráče nedávné historie; kdo je lepší? Oba hráči na začátku nové sezony podepíší smlouvy s novými kluby, po zhlédnutí filmu založíte novou hru, buď s Manchesterem United, nebo s PSG a jednou provždy dokažte, kdo je G.O.A.T.

10. The Playbook (2020). Seriál, 170 minut (celkem 5 epizod).

V tomto originálním seriálu společnosti Netflix se 5 špičkových manažerů z různých sportů podělí o svá osobní pravidla pro úspěch ve sportu a v životě v tomto reflexivním a inspirativním dokumentárním seriálu, přičemž každá epizoda se věnuje jednomu profesionálnímu trenérovi: (NBA), Jill Ellis (ženský fotbal), José Mourinho (The Special One), Patrick Mouratoglou (tenis) a Dawn Staley (ženský basketbal). Všech 5 dílů je skvělé sledovat, ale ten o Mourinhovi Vás určitě inspiruje k tomu, abyste začali novou hru s manažerem, který byl nanejvýš poloprofesionálním hráčem, a vypracoval se až na jednoho z nejlepších trenérů všech dob.

11. Anglická hra (2020). Seriál, 1 sezóna, 286 minut (celkem 6 epizod).

Tato britská historická sportovní televizní minisérie o počátcích moderního fotbalu v Anglii 19. století Vás jistě inspiruje k tomu, abyste začali hrát v nějaké nižší lize a pokusili se o velký úspěch třeba, v FA Cupu.

Zdroj: fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz