4 kanadské týmy, které se vyplatí trénovat ve football manageru 2021

14.05.2021
4 kanadské týmy, které se vyplatí trénovat ve football manageru 2021
4 kanadské týmy, které se vyplatí trénovat ve football manageru 2021

Tento článek Vám navrhne vedení 4 týmů z Kanadské Premier League, které byste měli zvážit při svém výběru ve hře Football Manager 2021.

Kanadská Premier League je soutěží, která nabírá na své popularitě, po oficiálním zahájení v roce 2019. Vzhledem k tomu, že mnoho hráčů začíná zkoumat své možnosti v kanadské Premier League, stává se liga konkurenceschopnější a zajímavější. Zahájení nové hry s některým kanadským týmem ve hře Football Manager 2021 je skvělou volbou pro lidi, kteří rádi zkoumají různé ligy po celém světě.

Naučit se pravidla kanadské Premier League bude pro lidi bezpochyby výzvou. V lize startuje 8 týmů a každý tým odehraje 24 ligových zápasů. Každý tým smí podepsat maximálně sedm mezinárodních hráčů; mnoho lidí si ani nevšimne, že potřebujete minimálně 4 mezinárodní hráče. Pouze 5 z nich ovšem může nastoupit v základní sestavě pro každý zápas. Před zahájením nové hry v Kanadě je opravdu důležité seznámit se s pravidly kanadské Premier league.

Nyní se pojďme už podívat na seznam týmů z kanadské Premier League, které byste měli zvážit při své další nové hře ve Football Manageru 2021.

Atlético Ottawa

Atlético Ottawa
Atlético Ottawa

V loňském roce bylo oznámeno, že klub Atlético Ottawa bude vlastnit španělský velkoklub Atlético Madrid a začne tedy startovat v kanadské Premier League. Pro lidi, kteří mají zájem o obtížné výzvy, bude řízení Atlética Ottawa perfektní, protože se předpokládá, že skončí na předposledním místě. Pokusy získávat hráče budou další výzvou, kterou budete muset při překonat; s omezeným přestupovým rozpočtem a omezeným počtem povolených mezinárodních hráčů nebude práce snadná. Pokud se Vám to ovšem podaří, bude to ovšem skvělý úspěch pro celou Ottawu.

Forge FC

Forge FC
Forge FC

Forge FC je v současné době nejlepším týmem v kanadské Premier League. Tento tým totiž 2 roky po sobě (2019 a 2020) vyhrál ligové tituly a podle předpovědí tomu tak bude i v nadcházející sezóně. Vaší hlavní výzvou s klubem Forge FC však bude uspět v kontinentální soutěži CONCACAF League, kde startují týmy ze Severní Ameriky, Střední Ameriky a Karibiku. Dokážete s Forge FC dobýt severní polokouli Ameriky?

FC Edmonton

FC Edmonton
FC Edmonton

Poté, co klub v sezóně 2020 skončil na posledním místě, se FC Edmonton bude snažit zlepšít své umístění v sezóně 2021 a bude také chtít začít soupeřit s většími kluby v kanadské Premier League. Zahájení nové hry s FC Edmontonem bude zábavnou a vzrušující výzvou. Vylepšit tým a jejich vybavení bude totiž obtížným úkolem z důvodu omezeného přestupového rozpočtu.

HFX Wanderers

HFX Wanderers
HFX Wanderers

V sezóně 2020 prohrál  tým HFX Wanderers ve finálovém utkání sezóny kanadské Premier League s týmem Forge FC 2:0. Cílem HFX Wanderers bude letos ovšem soupeři vrátit porážku a zvítězit a ukončit tak, dominanci  týmu Forge FC v kanadské Premier League. Úkolem HFX Wanderers bude nastolit dominanci v kanadské Premier League, a jakmile toho bude dosaženo, dalším cílem bude Vaše účast s klubem v kontinentální soutěži. Objektivně řečeno, mít nejlepší tým na začátku nové hry v kanadské Premier League Vám velmi pomůže dosáhnout vašich cílů.

Zdroj: Fmscout.com

Hodnocení obchodu na Zboží.cz