4 řecké týmy, které se vyplatí trénovat ve football manageru 2021

20.04.2021
4 řecké týmy, které se vyplatí trénovat ve football manageru 2021
4 řecké týmy, které se vyplatí trénovat ve football manageru 2021

Přinášíme Vám seznam 4 týmů ze slunného a mezi turisty z ČR oblíbeného Řecka, které byste měli určitě považovat za svůj další cíl ve své kariéře ve hře Football Manageru 2021.

Řecké Superlize dominuje bezesporu Olympiakos. Aténský klub vyhrál ligovou soutěž od roku 1997 neuvěřitelně už 21krát a celkově se mu to podařilo 42krát. Tento seznam řeckých týmů, které můžete ve zmiňované zemi trénovat, Vám poskytne návod, jak právě s jinými týmy můžete přeskočit právě mocný Olympiakos.

Panathinaikos

Panathinaikos
Panathinaikos

Panathinaikos je historicky jedním z největších řeckých klubů, protože dokázal vyhrát nejvyšší soutěž už 20krát a je také nejstarším klubem v zemi. V poslední době však Shamrocks jsou jen ve stínu rivala z Olympiakosu, aniž by dokázali získat titul od roku 2010. Hlavním důvodem nedávných neúspěchů klubu jsou zcela jistě finanční potíže. Klub zahajuje hru s dluhem ve výši 13 milionů liber se splátkou 425 000 liber měsíčně.

Tyto problémy si vyžádají prodej některých z nejlepších hráčů Panathinaikosu. Někteří z nejlépe vydělávajících, budou tedy muset odejít. Patří mezi ně například "hvězdný" útočník klubu, bývalý útočník Manchesteru United Federico Macheda, argentinský útočník Lucas Villafáñez a nově také třeba brazilský záložník Mauricio. Vyrovnávání účetní rozvahy a náročné úkoly od vedení klubu budou opravdu těžkým úkolem, tomu věřte. Budete právě Vy manažer, který to dokáže?

Larisa

Larisa
Larisa

Larisa získala svůj jediný titul v řecké Superligě v sezóně, která byla známá jako "Zázrak" v roce 1988, když zcela neočekávaně klub dokázal získat titul. Bylo to obrovské překvapení. Dokážete to s Larisou zopakovat? Bude obrovská výzva.

Klub má "relativně slabý tým" a očekává se, že skončí zhruba v polovině tabulky, jak to v posledních letech běžně bývá. Bývalý zázračný talent Tim Sparv je houževnatým defenzivním záložníkem a jeho partnerem v záloze mu je srbský útočný záložník Radomír Milosavljevič. Mezitím je Dimitris Pinakas skvělým talentem, která vzešel z Larisina mládežnického systému.

Apollon

Apollon
Apollon

Nedávno postoupivší Apollon Smyrnis je ztělesněním klubu, který se za posledních 20 let neustále pohybuje mezi sestupem z nejvyšší soutěže a postupem zpět. Tzv. Yo-Yo klubem. Za posledních 20 let, se mu to podařilo hned 12 krát. Je to klub, který zoufale potřebuje stabilitu. Apollon je jedním z nejmenších klubů v řecké Superlize a určitě bude bojovat v sestupových vodách. Začínají nulovým přestupovým rozpočtem a nepatrným rozpočtem na mzdy, takže Vám boj s tímto mužstvem, bude opravdu drsný.

Brazilec Thomas Bedinelli je skvělou volbou na křídle a doufejte, že dodá potřebnou kreativitu. Litevský záložník Vykintas Slivka je dobrým hráčem ve středu pole a Andoni Fatjon je  určitě odvážným defenzivním záložníkem. Družstvo obecně stárne a celkově, je třeba začít s jeho přestavbou. Dokážete udržet Apollon v nejvyšší soutěži?

Aris Salonika

Aris Salonika
Aris Salonika

Aris je naopak jedním z lepších týmů v řecké superlize, ale nikdy předtím nedokázal ještě získat titul. Mají silný tým a hvězdným hráčem je bývalý hráč FC Porto Bruno Gama. Zkušený španělský záložník Javi Matilla je technicky nadaným tvůrcem hry.

Aris se příští sezónu zúčastní Evropské ligy. Aby bylo možné soutěžit na více frontách, bude nutné tým dále posílit. Vedení klubu však nabízí opravdu omezený přestupový rozpočet; klíčem k úspěchu, tedy budou bezplatné přestupy a hostování.

Děkujeme za přečtění a nezapomeňte se podívat do e-shopu na nové prudukty. Dnes jsme Vám naplnily třeba Ajax, nebo prvních pár produktů mezinárodních reprezentačních dresů.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz