5 kvalitních útočníků s maximální hodnotou do £10M ve football manageru 2021 | F-mko.cz

05.08.2021
5 kvalitních útočníků s maximální hodnotou do £10M ve football manageru 2021 | F-mko.cz
5 kvalitních útočníků s maximální hodnotou do £10M ve football manageru 2021 | F-mko.cz

Pojďme se dnes po dříve uvedených brankářích podívat na opačný post, tedy na 5 nejlepších útočníků, kteří jsou k dispozici pro Váš tým ve FM21 za 10 milionů liber nebo méně.

Útočníci jsou jednima z nejvyhledávanějších hráčů ve fotbalovém světě. To samozřejmě platí i ve Football Manageru, kde je střílení branek to hlavní pro každého manažera. V tomto seznamu Vám uvádíme 5 nejlepších útočníků podle nás, s maximální přestupní hodnotou do 10 milionů liber. Vezměte prosím na vědomí, že jsme omezili maximální věk hráčů do 30 let.

Raul Ruidiaz

Raul Ruidiaz
Raul Ruidiaz
 • Věk: 30
 • Aktuální hodnota: 4,6 mil. £
 • Národnost: peruánská
 • Aktuální klub: Seattle Sounders FC

Raul Ruidiaz je peruánským fotbalistou, který hraje za Seattle Sounders v MLS a nastupuje také za peruánskou reprezentaci. Přezdívá se mu "blecha". Ruidiaz je proslulý svou rychlostí , driblingem a vedením míče, což mu umožňuje snadno překonávat obránce. Ruidiaz vyrostl v mládežnické akademii Universitario, kde také poprvé debutoval. Následně hrál za několik jihoamerických klubů, aby se Ruidiaz nyní usadil v MLS. Jeho atributy mají vynikající čísla a Ruidiaz je ve hře vynikajícím útočníkem. Je to velmi vyrovnaný útočník, který je rychlý a vyniká v obcházení obránců. Ruidiaz určitě bude přidanou hodnotou pro většinu klubů, protože má schopnost střílet spousty branek sezónu, co sezónu.

Bruno Petkovič

Bruno Petkovič
Bruno Petkovič
 • Věk: 25
 • Aktuální hodnota: 4,6 mil. £
 • Národnost: chorvatská
 • Aktuální klub: Dinamo Záhřeb

Druhým hráčem na seznamu je Bruno Petkovič z Dinama Záhřeb. Chorvatský reprezentant je po fotbalové stránce tovaryšem, protože již hrál za více než 8 klubů. Petkovič je v Dinamu od roku 2019 a je celkem pravidelným členem základní sestavy. V FM2021 má Petkovic vynikající statistiky a je velmi schopným útočníkem. Je rychlý, dobrý na míči a smrtící ve vzduchu, což z něj dělá perfektního útočníka pro většinu taktických formací. Je také týmovým hráčem, který výborně dodržuje taktické pokyny. Petkovic je k dispozici za "pouhých" 7,5 milionu liber a to je rozhodně výhodná nabídka za to, co Vám tento chlapík naoplátku přinese. Je také velmi důsledným hráčem, který může přinést přidanou hodnotu i těm nejlepším týmům.

Borja Mayoral

Borja Mayoral
Borja Mayoral

Třetím hráčem na seznamu je, Borja Mayoral. Mayoral je absolventem akademie Realu Madrid a také již nastoupil několikrát za madridský seniorský tým. Mayoral je jedním z hráčů s nejvyšší přestupovou hodnotou na tomto seznamu. Navzdory mnoha slibům na začátku své kariéry měl Mayoral spoustu vzestupů a pádů a většinu ze svých posledních 3 sezón strávil na hostováních se střídavými úspěchy. Tato hra ho však stále hodnotí velmi dobře a Mayoral může vyniknout v roli tlačícího útočníka. Má obrovskou rychlost, je agresivní při napadání a je to klasický zakončovatel, když má šanci, tak ji promění. Mayoral může přidat hodnotu i těm nejsilnějším týmům ve hře.

Munas Dabbur

Munas Dabbur
Munas Dabbur
 • Věk: 28
 • Aktuální hodnota: 10 mil. £
 • Národnost: Izraelská
 • Aktuální klub: Hoffenheim / AS řím

Čtvrtým hráčem na seznamu je Munas Dabbur z Hoffenheimu, nyní  AS Řím. Izraelský reprezentant byl před 3-4 lety jedním z nejplodnějších střelců v evropském fotbale a trvale tak patřil mezi nejlepší střelce v evropských soutěžích. Během svého působení v klubu Grasshoppers a RB Salzburg také ve skutečnosti vyhrál "zlatou" kopačku ve Švýcarsku a Rakousku. Navzdory poklesu formy v posledních letech FM stále hodnotí útočníka velmi vysoko a je jednou z nejlepších možností, pokud máte maximálně 10 miliónů liber na přestupy. Dabbur je výborný před brankou, má dobrou fyzičku a skvěle ovládá míč. Celkově je to super zkušený střelec, který určitě může poskytnou jakémukoliv klubu spousty branek, odhadem tak ještě 2 - 3 sezóny.

Sardar Azmoun

Sardar Azmoun
Sardar Azmoun
 • Věk: 25
 • Aktuální hodnota: 5,25 mil. £
 • Národnost: Íránská
 • Aktuální klub: Zenit Petrohrad / West Ham united

Posledním hráčem na seznamu je Sardar Azmoun ze Zenitu. Íránský reprezentant je plodným střelcem na klubové úrovni a má velmi pěkné atributy. Azmoun hraje v Rusku již od roku 2013 a nedávno patřil v Zenitu mezi nejlepší ligové střelce. V sezóně 2019-2020 skončil jako nejlepší ligový střelec a zlepšil si tak svou bilanci. Jeho atributy ve hře jsou velmi dobré. Azmoun je dobrý v zakončování jak nohama, tak hlavou. Rozhodně přidá hodnotu většině klubů, ke kterým se připojí a vzhledem k tomu, že je k dispozici za "pouhých" 7 milionů liber, je to rozhodně úžasný obchod.

Zdroj: footballmanagerblog

Pěkný zbytek čtvrtečního dne a úspěšný pátek Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz