5 NEJKONSISTENTNĚJŠÍCH TALENTU VE FOOTBALL MANAGERU 2021

29.07.2021
5 NEJKONSISTENTNĚJŠÍCH TALENTU VE FOOTBALL MANAGERU 2021
5 NEJKONSISTENTNĚJŠÍCH TALENTU VE FOOTBALL MANAGERU 2021

Tento jeden skrytý atribut dělá rozdíl mezi dobrými a skvělými hráči ve Football Manageru 2021.

Zjistěte, jací jsou nejkonzistentnější talenti ve fotbalové simulaci Football Manageru 2021.

Co dělá ze skvělého hráče skutečně skvostného hráče? Je to jeho schopnost vedení míče? Jeho technická dovednost? Nebo ho lze jednoduše soudit, podle počtu sledujících na Instagramu? Možná jsou to všechny tyto věci dohromady, nebo to vlastně není žádná vlastnost ze zmíněných?

Všichni víme, že všichni "největší" světoví hráči mají jednu věc společnou. Konzistenci. Chcete-li být považován za skutečně skvělého hráče, musíte si držet vynikající výkonostní úroveň rovnoměrně, po dobu mnoha let.

S tímto ohledem jsme sestavili tento seznam 5 nejkonzistentnějších talentů ve Football Manageru 2021. Jednoduše bylo nasimulováno 9 sezón ve snaze najít skutečně skvělé hráče příštích několika let.

Tento článek obsahuje skryté atributy. Skryté atributy jsou stejné, jako všechny ostatní hráčské atributy a měří se na stupnici od 1 do 20. Hráčské atributy se mohou lišit každou hrou, ale všichni hráči na tomto seznamu obvykle začínají novou hru s minimálním atributem Konzistence přinejmenším 15.

5. Tariq Lamptey

Tariq Lamptey
Tariq Lamptey

Tariq Lamptey se narodil v Londýně, v roce 2000 a může se z něj vyvinout "bleskurychlý" bek, jehož silnými stránkami budou akcelerace, tempo a vytrvalost. V této simulaci se píše rok 2030 a Lamptey má celkové průměrné hodnocení na klubové úrovni 6,75/10.

4. Marash Kumbulla

Marash Kumbulla
Marash Kumbulla

Kumbulla se narodil v Itálii, v roce 2000 a může se z něj vyvinout "dominantní" střední obránce, jehož silnými stránkami bude obrana, poziční hra a výskok. V této simulaci se píše rok 2030 a Kumbulla má celkové průměrné hodnocení na klubové úrovni 7,09/10.

3. Reece James

Reece James
Reece James

James se narodil v Londýně, v roce 1999 a může se z něj stát obránce světových parametrů, jehož silnými stránkami budou centry, balanc a agilita. V této simulaci se píše rok 2030 a James má celkové průměrné hodnocení na klubové úrovni 7,15/10.

2. Eduardo Camavinga

Eduardo Camavinga
Eduardo Camavinga

Camavinga, který se narodil v Angole, v roce 2002, se může vyvinout v "dělníka" Vaší defenzívy, jehož silnými stránkami bude technika, vize a rozhodování. V této simulaci se píše rok 2030 a Camavinga má celkové průměrné hodnocení na klubové úrovni 7,32/10.

1. Matthijs de Ligt

Matthijs de Ligt
Matthijs de Ligt

Číslem jedna na našem seznamu je hráč narozený v Holandsku, v roce 1999. De Ligt, který je do značné míry světovou špičkou v FM2021 už nyní, se přesto může vyvinout v doslova legendárního středního obránce, jehož silnými stránkami budou hlavičky, statečnost a síla. V této simulaci se píše rok 2030 a De Ligt má celkové průměrné hodnocení na klubové úrovni 7,42/10.

Závěrem:

Takže, tady máte 5 nejkonzistentnějších talentů ve Football Manageru 2021. Pokud tedy zrovna hledáte nějakého "supertalenta" s ohledem na budoucnost, tak tento seznam Vám určitě může hodně pomoci.

Zdroj: Fmscout.com

Hodnocení obchodu na Zboží.cz