5 nejlepších hráčů anglické championships ve fotbalovém manažerovi 2021

12.05.2021
5 nejlepších hráčů anglické championships ve fotbalovém manažerovi 2021
5 nejlepších hráčů anglické championships ve fotbalovém manažerovi 2021

Dnes vám přinášíme pohled na 2 nejvyšší anglickou fotbalovou soutěž a seznam 5 nejlepších hráčů v této lize.

Někteří hráči z tohoto článku rozhodně mají potenciál hrát výše, než kde se právě nyní nacházejí. Tito hráči však rozhodně mají nejlepší kvalitu pro tuto ligovou úroveň fotbalu a se svými výkony v FM 2021 snadno překonají očekávání.

Vezměte prosím na vědomí, že tento seznam nebude obsahovat Juana Hernandeze z Watfordu, který je momentálně na hostování mimo Anglii.

Emiliano Buendia

Emiliano Buendia
Emiliano Buendia
 • Věk: 23

 • Aktuální hodnota: 25 mil. GBP
 • Státní příslušnost: argentinská
 • Aktuální klub: Norwich

Prvním hráčem na seznamu je Emi Buendia z Norwiche. Buendia, který byl kdysi součástí madridské akademie, debutoval a hrál za Getafe, než se přestěhoval právě do Norwiche v roce 2018. V klubu také od té doby působí během svého působení v klubu neustále roste. V reálné sezóně dokázal Buendia doposud skórovat ve 14 případech a přispěl také řadou asistencí.

Hráč je v hledáčku několika špičkových klubů a brzy by Norwich, mohl opustit, pokud projeví zájem některý z větších klubů. Jeho atributy ve hře nejsou nijak působivé. Buendia je extrémně univerzální a je skvělým driblérem. Také vyniká ve standartních situacích a je složeným zakončovatelem. Není pochyb o tom, že Buendia je v současnosti nejlepším hráčem šampionátu a může pohodlně naskočit do většiny klubů v Premier League.

Max Aarons

Max Aarons
Max Aarons

Věk: 20

Aktuální hodnota: 15 mil. GBP

Státní příslušnost: anglická

Aktuální klub: Norwich

2. hráčem na seznamu není třeba představovat. Aarons, jeden z nejlepších obránců ve Football Manageru 2021, patří mezi nejlepší krajní obránce šampionátu. Svou seniorskou kariéru zahájil v Norwichi v roce 2018, ve věku pouhých 18 let a od té doby nastoupil za klub ve více než 100 ligových zápasech. V roce 2018 vyhrál cenu mladého hráče roku v klubu a ve stejném roce byl také jmenován mladým hráčem šampionátu v týmu sezóny. Zůstal v klubu Norwich během jejich postupu i následného sestupu.

Navzdory zájmu několika klubů v klubu prozatím stále zůstává. Aarons je krajní obránce, který vyniká v útočné třetině hřiště a patří k nejrychlejším obráncům ve hře. Není absolutně žádných pochyb o tom, že Aarons má kvalitu, aby mohl hrát i za několik špičkových klubů na světě a je absolutním favoritem mnoha manažerů v FM21.

David Brooks

David Brooks
David Brooks
 • Věk: 23

 • Aktuální hodnota: 14 mil. GBP
 • Státní příslušnost: velšská
 • Aktuální klub: Bournemouth

Třetím hráčem na seznamu je Bournemoutský, David Brooks. Brooks, který byl původně součástí akademie Manchesteru City, se přestěhoval do Sheffieldu United v roce 2014, kde si také následně v roce 2015 odbyl svůj debut. Následně se přesunul na hostování do Halifaxu, aby následně přestoupil do Bournemouthu. Brooks měl v Bournemouthu průlomovou první sezónu, stal se jedním z nejlepších hráčů v klubu a dokonce vyhrál cenu hráče měsíce. Jeho taktické schopnosti, schopnost skórovat a cit pro asistence nezůstaly bez povšimnutí. Několik klubů začalo sledovat jeho vývoj.

Po roce 2019, kdy Brookse pronásledovala samá zranění, toho moc neodehrál. Bournemouth nakonec sestoupil z championships. Jeho atributy FM 2021 jsou také velmi působivé. Je to extrémně rychlý a hbitý útočník, který je také velmi všestranným hráčem. Je také dobrým zakončovatelem, který je vyrovnaný, když má šanci. Opět je zřejmé, že Brooks je příliš dobrý na to, aby hrál v šampionátu a může snadno naskočit za nějaký tým z Premier League.

Ismaila Sarr

Ismaila Sarr
Ismaila Sarr
 • Věk: 22
 • Aktuální hodnota: 14 mil. GBP
 • Státní příslušnost: senegalská
 • Aktuální klub: Watford

Čtvrtým hráčem na seznamu je Watfordský, Ismaila Sarr. Sarr debutoval v Metách ve fracnouzské Ligue 1 a upoutal pozornost několika špičkových evropských klubů, zejména po vystoupeních v Evropské lize. Watford nakonec podepsal Sarra v roce 2019, kdy měl smíšenou sezónu, během níž Watford nakonec sestoupil z Premier League.

Sarr však v klubu zůstal a v šampionátu si vedl skvěle a pomohl Watfordu dosáhnout nakonec opětovného postupu. Jeho atributy ve Football Manager 2021 jsou také velmi působivé a je jasné, že Sarr může pohodlně hrát za kluby na vyšší úrovni. Je to velmi rychlý útočník, který je všestranný a může pohodlně hrát na obou křídlech.

Bradley Dack

Bradley Dack
Bradley Dack
 • Věk: 26

 • Aktuální hodnota: 9,75 mil. GBP
 • Státní příslušnost: anglická
 • Aktuální klub: Blackburn Rovers

Dack zahájil svou profesionální kariéru v Gillinghamu a předtím, než přešel do Blackburnu Rovers, byl pravidelným hráčem klubu. Od té doby se propracoval až do role hvězdného klubového hráče. Je jedním z nejlépe útočících záložníků v celé lize.

Přestože pro Dacka byla sezóna 2019-2020 zklamáním, tak i přesto stihl Dack v předchozích sezónách nasbíral působivá čísla a stále má vynikající atributy ve hře. Dack může být solidním hráčem týmu pro většinu klubů v Premier League je jedním z nejlepších hráčů na úrovni anglické championships.

Závěrem

Tím končí seznam pěti nejlepších hráčů v anglické championships. Jak vidíte, tito hráči jsou rozhodně víc než "jen dobří". Pro manažery FM2021 bude zajímavou výzvou řídit tyto hráče se svými současnými týmy a pomoci jim získat klubový postup, nebo je přesunout do jiných klubů a pomoci jim zaznamenat nějaký ten úspěch v jejich kariérách.

Zdroj: Fmscout.com

Hodnocení obchodu na Zboží.cz