5 hráčů, u kterých se vyplatí ve Spartě rozvíjet jejich potenciál

17.03.2021

Přinášíme Vám seznam 5 hráčů z kádru Sparty Praha, u kterých se vyplatí rozvíjet jejich potenciál ve hře Football Manager 2021.

Pražský tým z Letné v posledních letech má plán rozvíjet mladé hráče a poté je zhodnotit za velké peníze. Dokazuje to i tento článek, kde si 5 hráčů s velkým potenciálem představíme. Tato vize je za nás rozhodně správná, pomůže to, jak klubu, tak i reprezentaci.

V minulosti se odchovanci Sparty dostali do zajímavých destinací v zahraničí hned několikrát. V posledních letech však můžeme mluvit například o Pavlu Kadeřábkovi či Ladislavu Krejčímu.

Adam Hložek - 18 let - Levé křídlo / Střední útočník

Adam Hložek je momentálně právem největším klenotem Sparty. Pokud právě za tento klub rozjedete novou kariéru, nejdražším hráčem bude právě Adam. A jeho cena by měla také raketově stoupat. Bude Vám stačit jedna povedená sezóna a můžete Adama zhodnotit do předních evropských klubů klidně za cenu přesahující 20 miliónů eur. Adam vyniká hlavně v jeho obrovské rychlosti a vysoké nepředvídatelnosti.

Martin Minchev - 19 let - Levé křídlo / Pravé křídlo

Martin Minchev bude jediným zahraničním hráčem v tomto článku. Sparta tohoto bulharského křídelníka přivedla v letním přestupovém období z Černo More Varna. V realitě zatím nepředvádí úplně optimální výkony, nicméně v této hře mu skauti ze společnosti Sports Interactive přisoudili obrovský potenciál. Teoreticky by Vám stačila jedna velmi povedená sezóna k jeho zpeněžení, nicméně za nás by ho bylo nejlepší prodávat až někdy po druhé sezóně, kdy jeho cena bude dosahovat klidně i 20 miliónům eur. Martin není hráčem, který by v nějakém atributu extra vynikal, dal by se považovat spíše za komplexního hráče.

Adam Karabec - 17 let - Ofenzivní záložník

Adam Karabec je stejně jako Adam Hložek odchovancem sparťanské akademie. A na jeho potenciálu se dá rozhodně stavět. Sice to není hráč, co by měl být v základní sestavě hned v první sezóně, nicméně rozhodně se vyplatí dávat tomuto teenagerovi cenné minuty. Na jeho pozici hraje Bořek Dočkal, u kterého také věk nelze zastavit, a tak by právě Adam mohl postupně nahrazovat tohoto někdejšího záložníka Philadelphia Union. A pokud se Vám ho povede rozvinout a dostat ho postupně do pozice pilíře základní sestavy, tak za 2 až 3 sezóny ho můžete prodat za obrovské peníze do předních evropských lig.

Martin Vitík - 17 let - Střední obránce

Martin Vitík je také jeden z největších talentů Sparty. Je na tom dost podobně jako Adam Karabec, když v první sezóně lze použít pouze jako hráč na rotaci, rozhodně ne do základní sestavy. Nicméně pokud se využije jeho talent na maximum, může se za sezónu až dvě stát základním kamenem sparťanské obrany a následně se prodat za cenu 10 až 15 miliónů eur. Martin vyniká hlavně v jeho poziční hře a výskoku.

Ladislav Krejčí ml. - 21 let - Defenzivní záložník / Střední záložník

Ladislav Krejčí ml. je nejstarším hráčem tohoto článku. Nicméně i tak se dá hráč jeho kvalit krásně rozvíjet. Už teď má kvalitu na to hrát v základní sestavě a dokazovat, že má na to hrát velký fotbal v TOP 5 lig. Pokud se mu totiž bude dařit, mohl by za nějaký čas odejít za nějakou podobnou cenu jako u Martina Vitíka, tudíž za 10 až 15 milionů eur. "Krejda" vyniká hlavně v jeho síle a hlavičkách, má také velmi dobrou výdrž.

Hezký zbytek středečního dne Vám přeje: F-mko.cz a FM2021.CZ. Najdete nás také na sociálních sítích, tak nás určitě sledujte.

INSTAGRAM, TWITTER nebo FACEBOOK

Hodnocení obchodu na Zboží.cz