6 talentů ze Skandinávie, které můžete podepsat ve hře Football Manager 2021.

11.04.2021
6 talentů ze Skandinávie
6 talentů ze Skandinávie

Pokud hledáte talenty, kteří vás nezruinují, pak musíte začít skautovat Skandinávii v naší oblíbené hře Football Manager 2021.

Podepisování WONDERKIDS, neboli zázračných dětí ve hře Football Manager je pro mnoho lidí jednou z nejzajímavějších věcí, a sledovat, jak se vyvíjejí pod Vámi, je vždy něco zvláštního. Přeměna "neobroušeného" diamantu na světovou elitu je jednou z nejlepších věcí, které Football Manager nabízí ve své široké škále možností.

Skandinávie nabízí mnoho talentů, kteří se dají podepsat za nízké ceny, takže pokud máte omezený rozpočet, skauting ve Skandinávii je skvělou volbou. Tento článek vám navrhne šest mladých talentovaných hráčů ze Skandinávie, které můžete přivést ve Football Manageru 2021. A kdo ví, možná se mezi nimi skrývá nový Zlatan Ibrahimovic nebo Erling Haaland.

Filip Rønningen Jørgensen - Střední / Defenzivní záložní - Odds

Filip Rønningen Jørgensen
Filip Rønningen Jørgensen

Osmnáctiletý střední záložník je již běžným jménem v základní sestavě týmu Odds BK. Cena Jørgensena bude kolem 15 milionů liber. Přesto je již na docela slušné úrovni s vysokými atributy přihrávky a vizí, nemluvě o tom, že získal již slušnou porci vlastností. Jørgensen má v budoucnu potenciál stát se skvělým záložníkem.

Kristoffer Klaesson - Brankář - Vålerenga

Kristoffer Klaesson – Brankář - Vålerenga
Kristoffer Klaesson – Brankář - Vålerenga

Klaesson je budoucností Norska mezi tyčemi. Je mu teprve 19 let, ale v Norsku se již osvědčil na nejvyšší úrovni s 29 ligovými starty za Vålerengu. Klaessonův potenciál je ohodnocen na cenu až 9 milionů liber, ale pokud hledáte slibného brankáře, který vám bude sloužit roky a roky, je správným hráčem, který tuto práci odvede.

Ísak Bergmann Jóhannesson - Levý obránce / záložník - IFK Norrkoping

Ísak Bergmann Jóhannesson – Levý obránce / záložník - IFK Norrkoping
Ísak Bergmann Jóhannesson – Levý obránce / záložník - IFK Norrkoping

Jóhannessonovi je pouhých 17 let, takže s ním budete muset mít trpělivost, dokud nebude moci maximalizovat svůj potenciál jako neúnavný tvůrce hry. Přestože je Jóhannesson tak mladý, v minulé sezóně odehrál přes 30 zápasů a budete si ho moci koupit za zhruba 5,5 milionu liber. Jeho silnými stránkami jsou fyzické atributy, které mu pomáhají sběhnout po levém křídle nebo ve středu hřiště nebo na pravé straně; ano, Isak je velmi univerzální.

Edvard Tagseth - Defenzivní / střední záložník - Rosenborg

Edvard Tagseth – Defenzivní / střední záložník - Rosenborg
Edvard Tagseth – Defenzivní / střední záložník - Rosenborg

Tagseth je záložníkem a hraje za Rosenborg na norské nejvyšší úrovni. Tagseth bude docela drahý, Rosenborg bude chtít 8,5 milionu, ale Tagseth může být skvělým hráčem pro možnost hloubky kádru a rotace vašeho týmu klidně i z nejvyšších divizí. Je velkým fanouškem Liverpoolu a je bývalým hráčem jejich akademie. Jeho idol je legenda Liverpoolu Steven Gerrard, kterému se také jeho atributy a styl fotbalu hodně podobají.

Odin Thiago Holm - Střední / Ofenzivní záložník - Valerenga

Pokud řídíte tým z nižších soutěží s nízkým rozpočtem, Holm je rozhodně hráčem, u kterého byste měli zvážit přidání do svého užšího výběru a skautských úkolů. Jeho atributy jsou poměrně nízké, ale mějte na paměti, že je mu 17 let, takže má spoustu prostoru pro zlepšování. Z Holma se stane skvělý hráč díky tréninku a konzistentnímu hracímu času a jednoho dne by mohl být skvělým tvůrcem hry ve středu hřiště. Vålerenga stanovila svou cenovku na 3,2 milionu liber, což by pro Vás mohlo být v budoucnu výhodné, pokud by se dobře vyvinul.

Max Normann Williamsen - Střední obránce - Kristiansund

Max Normann Williamsen – Střední obránce - Kristiansund
Max Normann Williamsen – Střední obránce - Kristiansund

Williamsen je 188 centimetrů vysoký střední obránce, hraje za Kristiansund BK a má se stát dalším Ronny Johnsenem (bývalý obránce Manchesteru United) a hvězdou Norska na pozici středního obránce. Williamsen se vyvíjí jako jeden z nejlepších středních obranců na světě s vynikajícími obrannými vlastnostmi a skvělými fyzickými vlastnostmi. Jeho poplatek za přestup je kolem 3,5 milionu liber, ale jeho hodnota může být po několika sezónách mnohem vyšší.

Hezký zbytek víkendu Vám přeje: F-mko.cz. Najdete nás také na sociálních sítích, tak nás určitě sledujte.

Zdroj: fmscout. Obrázky jsou pouze ilustrativní:

Hodnocení obchodu na Zboží.cz