Co Vás v nejbližších dnech čeká | Informace pro Vás | F-mko.cz

23.10.2021
Co Vás v nejbližších dnech čeká | Informace pro Vás | F-mko.cz
Co Vás v nejbližších dnech čeká | Informace pro Vás | F-mko.cz

Pěkný den všem přejeme, přinášíme Vám pár informací na co se můžete v nejbližších dnech od nás těšit

Vezmeme to pěkně postupně. Nemůžeme začít ničím jiným, než tím, že BETA verze Football Managera 2022 je již od čtvrtka veřejně venku.

Nyní čelíme enormnímu zájmu od Vás po vypuštění BETY, Stále ještě klíče máme, zde platí staré pravidlo "Kdo dřív přijde, ten dříve Mele". Také si můžete všimnout jak se ceny každý den zvedají:) U nás je to malinko dražší, jenže v ceně obdržíte následně přídavek a to Češtinu pro FM22, kterou opět tvoříme. Nikde jinde ji neseženete. Takže kupovat můžete stále v našem eshopu: zde

Také finišujeme s naší dlouhodobou soutěží Tipovačka s F-mkem, kde na Vás ceny samozřejmě již čekají. Dnes bylo vypsané poslední soutěžní kolo a příští týden je tedy oficiální konec soutěže.

Také byl odměněn náš největší podporovatel za rok 2021 a byl mu odeslán Football Manager 2022 zcela ZDARMA.

Další důležitou věcí pro Vás je datum 01.11.2021, kdy vejdou v platnost nové obchodní podmínky. Článek máte zde.

Od tohoho data, pokud chcete být naším členem, musíte mít uhrazený členský poplatek, nebo koupenou hru Football Manager 2022 v našem eshopu. Také samozřejmě musíte na základě námi zaslaného daňového dokladu provést registraci zde: https://www.f-mko.cz/user-registration/Zde je třeba ještě dodat, že registrace nebude vytvořená automaticky koupí, musíte ji ručně udělat!!!!

Kdo tak neučiní nebude od 01.11.2021 naším členem a jeho konto bude zrušené.

Čeština pro Football Manager 2022

Čeština pro Football Manager 2022
Čeština pro Football Manager 2022

Zde je to jednoduché, dočasně můžete používat tu z ročníku 21, ale nedoporučujeme Vám to. Ve hře pak budete mít prázdné texty, takže nebudete vědět co děláte.

Všichni, kteří hru koupily u nás, češtinu bez dalších poplatků dostanou. Jak bylo psáno, hodně financí bylo letos investováno právě do překladu a čeština pro Football Manager 2022 by měla být vydána v doposud rekordním čase. Textů je zhruba stejně jako v FM 2021 (zatím), ale do vydání hry budou vycházet další aktualizace. Loňská čeština trvala 9 měsíců a překládalo ji 9 lidí.

Zde máte pár důkazů, že na CZ se již dávno pracuje!

Ukázka čeština pro Football Manager 2022
Ukázka čeština pro Football Manager 2022
Ukázka čeština pro Football Manager 2022-2
Ukázka čeština pro Football Manager 2022-2
Ukázka čeština pro Football Manager 2022-3
Ukázka čeština pro Football Manager 2022-3

Závěrem bychom Vás chtěli poprosit, stále se nás spousta lidí dotazuje, kdy bude čeština. Nemusíte nám psát, sledujte náš WEB, Facebook a další komunikační kanály a vše se dozvíte. Nejdříve se to samozřejmě dozví aktivní členové!

Děkujeme za podporu, jsme rádi, že naše půlroční práce na uzavírání obchodních a právních smluv se vyplácí! Přejeme Všem pěkný víkend.

2 Nejčastější otázky nyní Vám ovšem zodpovíme

Na závěr jedna z nejčastějších otázek:) KDY? V říjnu určitě NE

Jak velký je Váš tým? Další velmi častá otázka, jsme na to pouze 2, takže si myslíme, že odvádíme dobrou práci a Vaše zpětná vazba a všechna možná podpora nás žene vpřed!

Krásný předposlední říjnový víkend Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz