Duben utekl jako voda, tak Vám opět přinášíme nějaké novinky od nás.

10.05.2021
Novinky od nás pro Vás
Novinky od nás pro Vás

Duben za náma, druhá půlka roku před náma. Aktuální informace od nás pro Vás.

Pěkné pondělí všem. Jak už bylo zmíněno měsíc DUBEn utekl jako voda a blíží se nám EURO 2020 a hlabně léto. Vezmeto to v krátkosti, protože čas je neúprosný.

V první řadě nás těší Vaše podpora, jsme moc rádi, že nám to oplácíte všemi možnými způsoby důvěry. Vše děláme po večerech po práci, tak to také zatím zůstane:) Takže jedno velké "D" Vám všem.

Absolutně jsme nadšení Vaším zájmem o e-shop. Vévodí samozřejmě Football Manager 2021 (zbývá 5 Ks a dosáhneme na metu prodaných 100 kopií).

Nyní posledních týden a půl jsme cca 80% svého volného času věnovali do nového e-shopu, který prostě bude super. Už nyní na Vás v něm čeká přes 500 produktů. V nejbližších dnech a týdnech doplníme jednotlivé fotbalové ligy světa a klubovou sekci a pak se vrhneme na naplnění kompletního sortimentu (boty, bundy, mikiny) vše značky Adidas, Nike, Puma a další a hlavně za nejlepší ceny v ČR, ano toto se nám již podařilo dotáhnout do konce. Tímto Vám oficiálně oznamujeme, že e-shop přechází z testovacího na plný provoz, vše je již právně doladěno a spuštěno. Na Vás čekají věrnostní a další slevy, pokud prokážete, že jste registrovaní zde na F-mku.cz

Tímto Vám oficiálně oznamujeme, že e-shop přechází z testovacího na plný provoz, vše je již právně doladěno a spuštěno. Na Vás čekají věrnostní a další slevy, pokud prokážete, že jste registrovaní zde na F-mku.cz. Také máte každý právo na 100 Kč slevu na váš první nákup.

Nyní k dalším věcem. Facebooková skupina byla spuštěná a jede, takže kdo ještě neučinil, či nezaznamenal, tak máte ještě 1 x odkaz zde: https://www.facebook.com/groups/286442993018978.

Také máme za sebou již 3 kola naší dlouhodobé soutěže o Football Manager 2022 a další ceny od nás. Celkem 5 z Vás má šanci vyhrát velmi pěkné ceny. Vše o soutěži krom FB a dalších sociálních médií se dozvíte zde: Soutěže

Mimo všechny tyto věci, makáme na korekcích češtiny a o víkendu Vám vypustíme další opravy tím pádem naši verzi češtiny 1.02.

V poslední řadě Vás pravidelně zásobujeme články a přídavky do hry, prostě chceme to dělat komplexně. Také dotahujeme další obchodní smlouvy ohledně Football Manageru 2022, ale více zatím nebudeme prozrazovat.

Závěrem Vám všem přejeme zdravíčko sluníčko a nezapomínejte taky sportovat. Děkujeme za Váš čas a přečtení tohoto článku.

#jsmevtomsvama; #fmcesky#fmhezkycesky;#footballmanagercesky;#footballmanagercz

Hodnocení obchodu na Zboží.cz