Emerson Palmieri - Proč miluji Football Manager - F-mko.cz

12.07.2021
Emerson Palmieri - Proč miluji Football Manager - F-mko.cz
Emerson Palmieri - Proč miluji Football Manager - F-mko.cz

Pokračujeme dnes v sérii rozhovorů s jednotlivými reálnými fotbalovými hráči a jejich názoru na Football Manager.

Měli jsme možnosti mluvit s bývalým hráčem Chelsea a reprezentantem Itálie, Emersonem Palmierim o jeho lásce k fotbalovému manažerovi a herní sérii Football Manager. Emerson nás poprvé zaujal, když jsme narazili na to, jakou hrál roli při naší hře za AS Řím. Takže nyní se dozvíte, jak se levý bek k herní sérii Football Manager vůbec dostal a mnoho dalších zajímavých informací od něj.

Co první obvykle uděláš, když začínáš novou hru?

První věcí, kterou hned udělám, je to, že si zanalyzuji svůj tým a vyhodnotím si samozřejmě některé hráče, o kterých toho moc nevím. Ve hře jsem se toho už hodně naučil. Když jsem přišel do Anglie, už jsem toho hodně věděl o anglických hráčích, což mi hodně pomohlo i v reálných zápasech.

Kromě toho, samozřejmě nastavím taktiku týmu, abych zjistil, kteří hráči se mohou přizpůsobit jinému systému a stylu hry.

Co hledáš u hráčů?

První věcí, kterou u hráčů hledám, je hodnocení hvězdičkami, poté jednotlivé atributy a následně si také vyslechnu doporučení mých skautů. Věřím, že jsou to hlavní faktory, které je třeba pochopit, zda li má hráč zapadnout do mého týmu, či nikoliv.

Oblíbený typ hráče?

Rád používám systém 4-3-3, takže mým oblíbeným typem hráčů, jsou rychlá a chytrá křídla. Věřím, že tyto dvě pozice mohou týmu vytvořit spoustu příležitostí ke skórování.

Tvůj největší manažerský úspěch?

Mým největším úspěchem byl získaný "Treble" v Anglii. Vyhrál jsem Ligu, pohár i Evropský pohár - bylo to úžasné. Bohužel se mi zatím nepodařilo vyhrát více trofejí ...

Nejlepší hra?

Nejlepší hrou pro mě byla hra za Chelsea. "Blues" jsem vedl celkem tři sezóny a jak jsem zmínil už dříve, dokázal jsem s ní vyhrát "Treble". Moc mě samozřejmě pomáhá to, že jsem měl a stále mám nějaké vnitřní informace o klubu ...

Jako manažer Chelsea, jsem se snažil vždy vybrat nejlepšího hráče pro každou pozici. Nemůžu být nijak zaujatý, takže nikoho samozřejmě nepreferuji.

V šatně příliš mnoho nemluvíme o Football Manageru, ale pokud bude příležitost podělit se o své myšlenky a zážitky ze hry s ostatními, není problém😊

Emerson Palmieri
Emerson Palmieri

Nejlepší nákup?

Nejlepším podpisem, který se mi povedl, byl Leon Bailey. Do konce sezóny překonal má očekávání a stal se nejlepším střelcem týmu.

Nejlepší hráč, kterého si vedl?

Jednoduchá odpověď. Eden Hazard. On byl tím nejlepším. Kdybych si měl vybrat jednoho hráče, aby byl se mnou v nové kariéře, byl by to určitě opět on.

Proč tak moc miluješ Football Manager?

Je skvělé si užívat hru s přáteli, kamarády, diskutovat o nejlepší taktice, podpisech, přestupech a přípravách na další zápasy.

Football Manager je pro mě samozřejmě také způsobem, jak se zabavit ve svém volném čase. Je působivé, že se hra každým rokem stává mnohem reálnější, dnes jsou některé aspekty této hry úplně stejné jako samotná realita.

Zdroj: https://www.footballmanager.com

Hodnocení obchodu na Zboží.cz