FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 7 | F-mko.cz

07.10.2021
FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 7 | F-mko.cz
FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 7 | F-mko.cz

Pěkný den, pokračujeme v našich předchozích článcích a podíváme se na seznam dalších 10 potenciálních zázračných talentů pro Football Manager 2022, které by mohly být přidanou hodnotou pro Vaše mančafty.

V tomto krátkém článku opět zamíříme mezi mladé talenty podíváme na potenciálních 100 nejlepších zázračných dětí v FM 22. Pokračujeme částí 7 z 10.

1. Luciano Ferreyra

Luciano Ferreyra je argentinským fotbalistou, který hraje jako útočný záložník za Rosario Central v Argentině. Ferreyra je docela univerzální, může hrát ve středu pole, nebo na krajních pozicích. Jeho atributy jsou v FM21 slušné a ve většině případů předváděl slušné výkony. Vzhledem k tomu, že jeho potenciál je v Argentině respektován, mohl by být Ferreyra posílen, co se atributů týče i v FM22.

2. Victor Guzman

Victor Guzman je mexickým fotbalistou, který hraje jako střední obránce za Tijuanu v Liga MX. Byl součástí talentovaného mexického mužstva, které v roce 2019 vyhrálo mistrovství CONCACAF do 17 let a mistrovství světa ve fotbale hráčů do 17 let v roce 2019. Guzman je dobrý obránce v FM21 a je skrytým klenotem ve hře. V FM22 by Guzman měl posílit své atributy a může tak být užitečným doplňkem některých manažerů a klubů.

3. Julio Enciso

Julio Enciso je paraguayským fotbalistou, který hraje za Libertad v paraguayské lize. Enciso je považován za jednoho z nejtalentovanějších paraguayských fotbalistů a je nejmladším hráčem, který kdy debutoval za Libertad. Už nyní je seniorským reprezentantem Paraguaye a jejich pátým nejmladším hráčem. Enciso je skautován několika evropskými kluby a jeho rostoucí pověst může znamenat pouze to, že by mohl být hráčem, na kterého si bude třeba dávat ve FM22 pozor.

4. Gabriel Pirani

Gabriel Pirani je brazilský fotbalista, který hraje za Santos v brazilské lize. Pirani je levé křídlo a je schopný hrát i jako útočný záložník. Pirani, který je v současné době považován za jeden z největších talentů talentovaného kádru Santos, má ve FM21 slušné vlastnosti a zájem evropských klubů by mohl posílit jeho pověst a atributy v FM22.

5. Dejan Kulusevski

Dejan Kulusevski
Dejan Kulusevski

Dejan Kulusevski je švédské křídlo, který hraje za Juventus v Serii A. Kulusevski je švédským reprezentantem a je jedním ze známých mladíků ve hře. V letech 2019-2020 vyhrál cenu nejlepšího mladého hráče roku, což mělo za následek, že Juventus následně hráče angažoval. Jeho výkony ve Švédsku v roce 2021 byly působivé a Kulusevski může být velmi oblíbeným hráčem v FM22.

6. Michael Olise

Michael Olise
Michael Olise

Michael Olise je francouzský fotbalista, který hraje jako útočný záložník za Crystal Palace v anglické Premier League. Olise prožil s Readingem v Championship hvězdnou sezónu 2020-2021 a v roce 2021 byl dokonce mezi nominovanými na mladého hráče roku. To také vedlo k jeho přestupu do klubu Crystal Palace do Premier League. Z Oliseho se stane dobrý hráč ve většině klubů FM21 a s jeho zlepšenými výkony v roce 2021 se obecně očekává, že bude v FM22 ještě lepším hráčem.

7. Hugo Siquet

Hugo Siquet
Hugo Siquet

Hugo Siquet je belgickým fotbalistou, který hraje na pozici obránce za Standard Liege v belgické lize. V Belgii je pravidelným reprezentantem v několika juniorských výběrech a vyniká v útočné třetině hřiště. Siquet by mohl být skrytým klenotem v FM22 díky svým konzistentnějším výkonům z minulé sezóny a mohl by být dalším Meunierem pro Belgii.

8. Martin Vitik

Martin Vitik
Martin Vitik

Martin Vitik je českým fotbalistou, který hraje jako střední obránce v české lize za Spartu Praha. Vitik je v České republice pravidelným reprezentantem v několika juniorských výběrech. Vitik má v FM21 skvělé atributy, ale konzistentnější výkony a rostoucí popularita zvednou jeho atributy v FM22.

9. Giovanni Reyna

Giovanni Reyna
Giovanni Reyna

Giovanni Reyna je americkým fotbalistou, který hraje jako útočíný záložník za Borussii Dortmund v německé Bundeslize. Reyna je nejmladším Američanem, který kdy hrál a skóroval v Bundeslize. Reyna již byl jedním z nejpopulárnějších talentů v FM21 a jeho výkony v roce 2021 za klub i za reprezentaci by mohli znamenat, že může být v FM22 mnohem populárnějším a oblíbenějším pro mnoho manažerů.

10. Ryan Gravenberch

Ryan Gravenberch
Ryan Gravenberch

Ryan Gravenberch je nizozemským fotbalistou, který hraje na pozici záložník v Ajaxu v Eredivisie. Gravenberch je prvním držitelem "ceny Abdhellaka Nouriho", kterou dostávají nejlepší talenty z akademie Ajaxu. Je také nejmladším hráčem Ajaxu, který kdy hrál v Eredivisie. Gravenberch je považován mnoha fotbalovými manažery za dalšího Pogbu. Jeho nedávné výkony za klub i reprezentaci by mohly znamenat posílení jeho atributů v FM22, což z něj činí jednoho z nejvyhledávanějších hráčů ve hře.

Zdroj: footballmanagerblog

Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz