FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 4 | F-mko.cz

27.09.2021
FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 4 | F-mko.cz
FM22 Seznam nejlepších 100 Wonderkids (talentů) pro FM2022 | Část 4 | F-mko.cz

Pěkný den, pokračujeme v našich předchozích článcích a podíváme se na seznam dalších 10 potenciálních zázračných talentů pro Football Manager 2022, které by mohly být přidanou hodnotou pro Vaše mančafty.

V tomto krátkém článku opět zamíříme mezi mladé talenty podíváme na potenciálních 100 nejlepších zázračných dětí v FM 22. Pokračujeme částí 4 z 10.

1. Yerson Chacon

Yerson Chacon je 17leté venezuelské křídlo, který hraje aktuálně ve Venezuelské lize za Deportivo Tachira. Chacon je pravidelným juniorským venezuelským reprezentantem. Je schopen pohodlně hrát na obou křídlech. Chacon byl slušný v ročníku 2021 a obecně se očekává se, že jeho atributy ještě porostou v FM22.

2. Santiago Munoz

Santiago Munoz je mexický útočník, který je momentálně hostuje v Newcastlu z mateřského klubu Santos Laguna. To jste mohli také mohli vidět ve zfilmované verzi GÓL, kde se Munoz přestěhoval do Newcastlu na 18 měsíční hostování. Munoz též reprezentoval Mexiko na několika juniorských úrovních a očekává se, že bude slušně zaopatřeným útočníkem ve FM22, co se atributů týče.

3. Jon Aramburu

Jon Aramburu je venezuelský bek, který hraje za Deportivo La Guaira opět v nejvyšší venezuelské soutěži. Aramburu je všestranným bekem, který může hrát nalevo i napravo a v případě potřeby může dokonce i zaskočit jako střední obránce. Už s dobrými mentálními a fyzickými atributy se mohl pyšnit v ročníku FM21 a v dalším pokrašování by mohl Aramburu získat slušné navýšení svých, což z něj určitě udělá skrytý klenot v jihoamerickém fotbale.

4. Daniel Gonzalez

Daniel Gonzalez je chilský střední obránce, hrající za Santiago Wanders. Gonzalez má slušné, dobře zaoblené atributy v FM21 a stejně jako ostatní na tomto seznamu se očekává jeho navýšení atributů v FM22. Pod správným vedením, lze z Gonzaleze "vypiplat" elitního středového hráče , který rád hraje s míčem.

5. Devyne Rensch

Devyne Rensch
Devyne Rensch

Devyne Rensch je nizozemský obránce, hrající za Ajax v Eredivisie. Rensch je extrémně všestranným obránce, který může hrát na více pozicích. Byl pravidelným účastníkem několika juniorských výběrů v Nizozemsku a nedávno také získal svou první zkušenost za seniorský národní tým. V letech 2019-2020 získal ocenění pro nejlepšího mladého hráče slavné akademie Ajaxu. V FM22 se očekává, že Rensch získá navýšení atributů a může být velmi vyhledávaným hráčem.

6. Jeyson Rojas

Jeyson Rojas je chilský střední obránce, který hraje za Colo Colo FC v Chilské lize. Rojas je také všestranným bekem, v případě potřeby může hrát jako pravý bek. V FM21 má Rojas slušné atributy, ale vylepšené atributy by mohl mít i v příštím pokračování hry.

7. Dogan Alemdar

Dogan Alemdar je tureckým brankářem, který v současné době hraje za Rennes v Ligue1. Alemdar je v Turecku vysoce hodnocený a je též několikanásobným juniorským reprezentantem Turecka. Poté, co se Alemdar slibně předvedl v Kayserisporu, nedávno podepsal Rennes. Přestože má Alemdar podmanivé atributy v FM21, je nastaven tak, aby byly jeho atributy v ročníku FM22 ještě zvýšené a mohl by být skutečně skrytým klenotem, na který je třeba dávat si pozor.

8 . Pape Matar Sarr

Pape Matar Sarr
Pape Matar Sarr

Pape Matar Sarr je senegalský záložník, který v současné době hraje za Méty v Ligue 1, kde hostuje z Tottenhamu Hotspurs. Matar Sarr byl v FM21 poměrně zázračným talentem. Po získání zájmu několika velkých evropských klubů se Sarr nakonec v roce 2021 upsal Spurs a následně byl poslán na hostování zpět do Mét až do konce letošní sezóny 2021-2022.

9. Goncalo Inacio

Goncalo Inacio
Goncalo Inacio

Inacio je portugalským středním záložníkem, hrajícím za Sporting Lisabon v portugalské Primeiře. Přestože je Inacio teprve 18 let, je již nyní součástí seniorského týmu Sportingu, kde také pomohl klubu v ročnících 2020-2021 získat klubu ligový titul. Je také pravidelným reprezentantem několika juniorských Portugalských výběrů. Inacio má v FM21 dobře dobřé atributy, které jsou nastaveny tak, aby se v dalším pokračování hry zlepšily.

10. Youssoufa Moukoko

Youssoufa Moukoko
Youssoufa Moukoko

Youssoufa Moukoko je německým útočníkem, hrajícím za Borussii Dortmund v německé Budeslize. Moukoko je rozhodně jedním z nejslavnějších talentů v FM21 a mnoho manažerů ho považuje za vůbec ten nejlepší talent, jaký kdy ve hře přirozeně existoval. Moukoko je nejmladším střelcem všech dob v německé Bundeslize a je také nejmladším hráčem, který kdy hrál ligu mistrů UEFA. Již nyní patří mezi nejlepší talenty v FM21, které mají pro patnáctiletého hráče ohromující atributy, které se v FM22 ještě stanou lepšími.

Zdroj: footballmanagerblog

Pěkný zbytek úterního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz