Football Manager 2022 - Další novinky | F-mko.cz

17.10.2021
Football Manager 2022 - Další novinky | F-mko.cz
Football Manager 2022 - Další novinky | F-mko.cz

Minulý týden bylo představena další várka novinek pro Football Manager 2022.

Pěkný den všem přejeme,

Jaké další novinky nás tedy čekají? Byl odhalen přepracovaný zážitek z "Deadline Day" a nové týmové mítinky, které Vám velmi přiblíží způsob, jakým manažeři spolupracují se svým zaměstnanci v reálném fotbalovém světě.

Aby hra herní série Football Manager zůstala co nejautentičtější, opírá se o poznatky předních osobností z oboru. Pojďme se tedy podívat na novinky detailněji.

Tvůrci mluví o tom, jak ve hře co nejlépe napodobit celý den přestupové uzávěrky se vším co k tomu patří.

Ještě si vzpomínám, jak mi jednou sportovní ředitel řekl: "Pamatuj si, že ve fotbale se někdy stává, že v červnu je hráč nedotknutelný, v červenci je k dispozici za velké peníze, v srpnu je k dispozici za normální peníze a v den uzávěrky přestupů je k dispozici na hostování" -Fabrizio Romano

Ve FM22 budeme mít rovněž více aktivních hráčských agentů;

V den přestupové uzávěrky ve FM22 bude nyní možné uzavírat obchody na poslední chvíli, jako nikdy předtím.

Další novinkou bude zcela nový způsob spolupráce se zaměstnanci.

Kromě náborové schůzky zavedené v ročníku 2021 budete mít nyní každý týden schůzku zaměstnanců se svým týmem, na které se bude probírat široká škála témat, včetně koučování, rozvoje, personálního obsazení a plánování týmu.

Verze FM22 Touch vyjde už pouze na Nintendo Switch

Ředitel studia Sports Interactive Miles Jacobson 6. října na oficiálních stránkách Football Manageru oznámil, že pro nový díl nebude vydána verze FM22 Touch.

Verze FM22 touch však bude k dispozici těm, kteří hru hrají na Nintendu Switch, ale na žádné jiné platformě už k dispozici nebude.

Důvodem této zásadní změny je proces "analýzy nákladů a přínosů", který ukázal, že je to nejlepší, jak pro studio, tak pro širší komunitu FM.

Football Manager Touch 2022 bude k dispozici pouze na Nintendu Switch. Na Steamu, Epic Store, App Store ani Google Play nebude k dispozici žádná verze hry.

Další novinky již brzy.

P.S. Nezapomínejte že jsme změnily OP, jak jste byly informováni - článek zde: https://www.f-mko.cz/l/dulezite-informace-pro-vsechny-s-platnosti-od-01-01-2021-f-mko-cz/

Pro Vás to tedy zjednodušeně znamená, že pokud bude chtít odebírat updaty, CZ a další věci, buď si musíte konto koupit, nebo máte variantu č.2, koupit hru přes nás. Pak samozřejmě již nemusíte kupovat členské konto, to Vám bude zaktivněno automaticky.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz