Football Manager 2023 - datum vydání | Beta | Nové funkce | F-mko.cz

30.07.2022
Football Manager 2023 - datum vydání | Beta | Nové funkce | F-mko.cz
Football Manager 2023 - datum vydání | Beta | Nové funkce | F-mko.cz

Čas neskutečně letí, tak se dnes pojďme podívat co nás čeká, také první informace o datu vydání Football Manageru 2023.

Jak bylo avizováno dříve dne 01,09,2022 skončí "exluzivita" v podobě vydání češtiny pro všechny, informace byly napsány dříve zde https://www.f-mko.cz/l/aktualne-informace-pro-vsechny-18-03-2022-f-mko-cz/

Pojďme se nyní podívat co zatím o Football Manager 2023 víme, moc toho není, ale opět novinky budou přibývat a my Vám je opět budeme přinášet, stejně jako tomu bylo i u předchozích dílů.

Ačkoli zatím neznáme oficiální datum vydání Football Manageru 2023, rychle se blíží; pravděpodobné datum vydání bude zřejmě někdy v listopadu letošního roku a také můžeme očekávat, že BETA FM2023 bude opět uvolněná dva týdny před oficiálním datem vydání hry.

Kdy vyjde beta verze Football Manager 2023?

BETA verze letošního F-mka 2022 byla vydána dva týdny před oficiálním datem, stejně jako všechny ostatní edice FM před ní, takže můžeme očekávat, že i datum pro BETU pro nový díl Football Manageru 2023, nebude žádnou výjimkou.

Co je vlastně Beta verze Football Manageru 2023?

Beta verze Football Manageru 2023, neboli Early Access edice hry (předběžný přístup), je zjednodušeně řečeno odměnou pro všechny nejvěrnější fanoušky této herní série, kteří si FM23 předobjednají před jejím oficiálním datem vydání.

Bez ohledu na to, kdy si hru předobjednáte, pokud to ovšem tedy bude před datem vydání, získáte okamžitý přístup k BETA verzi hry.

Nenechte se také zmást názvem BETA, abyste si mysleli, že se nejedná o kompletní, dokončenou verzi hry, protože ta je, no, z 99 % dokončená.

Od plné verze hry, která bude vydána později, se liší množstvím chyb, na které můžete během hraní narazit.

Také díky zpětné vazbě od hráčů během dvoutýdenního období BETY budou provedeny změny v návrzích klubů, které mohli vývojáři hry přehlédnout, stejně jako v dalších oblastech hry, jako je grafické rozhraní, 3D zápasový engine atd.

Po vydání plné verze FM23 se vaše BETA verze hry automaticky aktualizuje při příštím otevření platformy Steam nebo Epic Store.

Rozhodně se vyplatí si hru předobjednat. U nás v e-shopu si budete i letos moci koupit Football Manager 2023, včetně nových členských kont, která budou logicky platná od 01.11.2022-31.10.2023.

FM2023 Nové funkce a novinky

Football Manager 2022 přinesl řadu zcela nových funkcí a očekáváme, že FM23 přinese další nová významná vylepšení, která samozřejmě ještě nebyly oznámené. Jedna ale přece již byla oznámená.....

Ženský fotbal

Ženský fotbal
Ženský fotbal

Pravděpodobně největším prvkem hry a novinkou bude databáze ženského fotbalu, která bude integrována do plné verze hry a nebude se jednat o samostatnou edici. Přestože ředitel studia Miles Jacobson ženskou databázi již dříve potvrdil, zatím nevíme, kdy bude přidána. Football Manager 2023 byl uváděn jako potenciální bod příchodu ženské hry, ale budeme si muset počkat, zda tomu tak skutečně bude.

Vylepšená hratelnost

Football Manager 2022 se posunul na novou úroveň a očekáváme, že FM23 půjde ve stopách svého předchůdce. V nedávném rozhovoru s týmem vývojářů FM jsme se dozvěděli, že vylepšení hratelnosti FM22 jsou jen začátkem, takže u Football Manager 2023 očekáváme velké věci.

Další animace, vylepšené pohyby hráčů a estetičtější 3D zobrazení by mohly posunout FM23 na další úroveň. Každopádně jsme si jisti, že zápasový zážitek ve hře Football Manager 2023 bude lepší než kdykoli předtím.

Football Manager 2023 Cena

Ačkoli nebyla oznámena oficiální cena Football Manageru 2023, očekáváme, že nová verze zůstane na stejné úrovni jako FM22. Jak je ovšem psáno aktuálně to nikdo neví, sledujte nás a dozvíte se vždy a hlavně vše potřebné.

Zdroj: fmscout.com

Děkujeme za Vaši podporu, ďakujeme! Pěkný zbytek dnešního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz