Jaké je to řídit historicky nejstarší skotský tým ve Football Manageru 2021?

23.04.2021
Jaké je to řídit historicky nejstarší skotský tým ve Football Manageru 2021?
Jaké je to řídit historicky nejstarší skotský tým ve Football Manageru 2021?

I když ve skotské Premiership ve hře Football Manager 2021 existuje více "okouzlujících" možností, mocní "Killie" můžou být nesmírně zajímavou výzvou, a proto si myslíme, že byste se této výzvy měli chopit.

Klub Kilmarnock FC, který byl založený v roce 1869, je v současnosti nejstarším hrajícím fotbalovým klubem ve skotské Premier League a je také nejstarším profesionálním fotbalovým klubem ve Skotsku a má hlubokou a hrdou historii.

Klub čerpá z historie a historických úspěchů

Jak již bylo zmíněno, fotbalový klub má bohatou historii a navíc je jedním ze zakládajících členů skotského fotbalového svazu

Kilmarnock FC
Kilmarnock FC

Seznam úspěchů klubu sahá zpátky až do 90. let 19. století. Mezi největší klubové úspěchy lze zařadit titul ze skotské fotbalová liga v letech 1964-65,dále vítězství ve skotském poháru v letech 1996-97 a z nedávné doby určitě vítězství ve skotském ligovém poháru, když v ročníku 2011-12 dokázali porazit v Hampden Parku Celtic.

Od ligové sezóny 2011-12 však klub stále čeká na nějaký úspěch. Samozřejmě klub je převyšován většími kluby v lize, například Celtikem a Rangers. Výzva stát se úspěšným klubem v této části světa může být opravdu zajímavou změnou pro Vás, jestli přemýšlíte za koho nyní začít novou hru. Nebude to samozřejmě snadný úkol.

Tým má potenciál

Fanoušci anglických ligových klubů si jistě uvědomují, že mnoho hráčů z anglických nižších lig dělá skok ve svých hráčských kariérách, a přesouvají se do skotska, obecně do týmů Premiership a tým Kilmarnock není samozřejmě výjimkou.

Několik hráčů z týmu odešlo a nadále se jim daří v SPFL; hráči jako Nick Kabamba a Mitchell Pinnock se propracovali z dolního pater anglického profesionálního fotbalu, členové týmu jako Yusuf Mulumbu a Kyle Lafferty pravidelně hrají na nejvyšších úrovních a mají také spousty zkušeností, což bude určitě velmi užitečnou pomocí pro každého manažera v FM21, včetně Vás, který se rozhodne zkusit a přijmout tuto výzvu.

Klíčoví hráči klubu

Mezi hlavní klíčové hráče tohoto kádru patří hráči Yuossouf Mulumbu, což je bývalý hráč West Bromwich Albionu a PSG, který má na svém kontě více než 200 ligových zápasů, nebo třeba Zech Medley, mladý obránce zapůjčený od giganta z Premier League, ano z Arsenalu. Tato kombinace "mládí" a "zkušeností" může být pro manažera opravdu užitečná, protože jejich kombinace pomáhá mladým hráčům růst a vede je také na hřišti, což vede ke konzistentnějším výkonům.

Mládežnický systém, který tento kádr v současné době má, s hráči zapůjčenými z několika anglických prvoligových klubů, jakými jsou například: Zeno Ibsen Rossi (Bournemouth), Brandon Pierrick (Crystal Palace) a samozřejmě Zech Medley (Arsenal), může týmu opravdu pomoci získat oporu a stabilitu v této první sezóně a pokud by byl správně spravován a veden.

Souhrn

Pokud se rozhodnete udělat z Kilmarnocku svou další štaci v FM21, určitě to nebude pro Vás snadné. Ale čím větším výzvám budete čelit, tím sladší a větší budou Vaše odměny. Pokuste se tedy udělat z nejstaršího skotského klubu ten nejlepší v lize. A získejte opět po více než 50 letech ligový titul.

Děkujeme za přečtění a nezapomeňte se podívat do e-shopu na nové prudukty. Při každé objednávce nad 2000 CZK nemusíte plati opravu, máte ji nastavenou zdarma.

Také  připomínáme, že v neděli zveřejníme žebříček souteže po 1, kole a rovněž zveřejníme tipy na 2 soutěžní kolo.

Pěkný zbytek pátečního dne a krásný víkend všem, Vám přeje F-mko.cz

Hodnocení obchodu na Zboží.cz