Jaké je to řídit nejekologičtější tým ve Football Manageru 2021?

10.04.2021

Pokud hledáte klub, který Vám poskytne spoustu úkolů a zábavy ve hře Football Manager 2021, pak může být právě Forest Green Rovers pro Vás ideálním klubem.

Mnoho lidí bude znát Forest Green Rovers jako "nejzelenější fotbalový klub na světě" a je to první a jediný veganský fotbalový klub na světě.  Může to být třeba právě námětem pro Vás, pokud přemýšlíte za koho začít novou hru. Pojďme si tedy říci, proč by to měl být právě klub Forest Green Rovers.

Projekt ekologického parku a zelené ambice

Eco Park
Eco Park

Jednou z dlouhodobých ambicí zmiňovaného fotbalového klubu je vybudovat zcela nový dřevěný park "Eco Park", který navrhne Zaha Hadid a který bude ve fotbalovém světě představovat "nepředstavitelné". Bude též nejzelenějším fotbalovým stadionem na světě. I když něco takového nemusí přímo ovlivnit Váš vyběr klubu pro novou hru v FM 2021, může to být právě zajímavý důvod, proč zvolit tento klub. Tento důvod celek Forest Green Rovers naprosto odlišuje od ostatních fotbalových klubů na světě.

Další zajímavou částí fotbalového klubu je to, že je to jediným veganským fotbalovým klubem v okolí (od roku 2015), což také logicky znamená veganské jídlo pro tým, fanoušky a zaměstnance, které označují jako "zdravější a lepší pro planetu".

Další zajímavou skutečností je, že druhým největším akcionářem klubu je hvězdný obránce Arsenalu Hector Bellerin, který se rovněž velmi zajímá o udržitelnost a životní prostředí.

Hráčský kádr

Není žádným tajemstvím, že slušný úvodní tým může změnit rozdíl v záchranářských pracích, a přestože tým FGR není světoborný, určitě si můžeme promluvit o několika důležitých hráčích v klubu. Jedním z nich je určitě je útočník Jamille Matt.

Jamille Matt
Jamille Matt

Jamille, zkušený 31 letý profesionál, prošel anglickými ligami a hrál za kluby jako například Fleetwood Town, Grimsby a Newport County, než přešel na Rovers. Tato zkušenost, v kombinaci s ostatními, jako je třeba kapitán Chris Stokes, může být v rámci týmu životně důležitá.

Chris Stokes
Chris Stokes

Dalším významným hráčem v týmu je určitě Gambijský záložník Ebou Adams.

Ebou Adams
Ebou Adams

25letý hráč, který zahájil svou kariéru v neligovém Dartfordu, reprezentoval svůj národní tým sedmkrát, debutoval v roce 2017 proti Maroku "B". V domácím prostředí mu několik hostování znesnadnilo setrvat na jednom místě příliš dlouho, ale později našel své místo v týmu Forest Green, kde se svými odehranými 64 ligovými zápasy za klub,  může být skutečným přínosem pro Váš tým do budoucna.

Souhrn

S poměrně silným týmem pro nižší úrovně anglického fotbalu může klub Forest Green Rovers poskytnout každému manažerovi, který si jej vybere, zábavnou výzvu a velkou šanci na další postup do vyšších řad anglické fotbalové pyramidy. Ukažte, že Vám záleží na životním prostředí, a pomozte nejvíce ekologickému klubu na světě vytvořit a přepisovat fotbalovou historii.

Hezký zbytek víkendu Vám přeje: F-mko.cz. Najdete nás také na sociálních sítích, tak nás určitě sledujte.

INSTAGRAM, TWITTER nebo FACEBOOK

Zdroj: fmscout. Obrázky jsou pouze ilustrativní:

Hodnocení obchodu na Zboží.cz