Jaké týmy řídit ve Football Manageru 2021 - Oxford City FC

22.06.2021
Jaké týmy řídit ve Football Manageru 2021 - Oxford City FC
Jaké týmy řídit ve Football Manageru 2021 - Oxford City FC

Pokračujeme dnes dalším tipem, co se řízení týmů ve Football Manageru 2021 týče. Dalším zajímavým týmem pro řízení v F-mku je klub z anglické Vanarama National League South, Oxford City FC.

Klub Oxford City FC byl založený v roce 1882, sídlí v oblasti Marstonu v Oxfordu a v současné době hraje anglickou Vanarama National League South. Nová hra za Oxford, pokud začnete, nebude jednou z těch nejjednodušších, ale cesta za slávou prostřednictvím tohoto klubu by byla velmi prospěšná.

Hráčský kádr

Jak bylo zmíněno již dříve, tento tým není v rámci ligy nejsilnější, bude představovat určitě výzvu pro každého hráče, který se této výzvy bude chtít chopit. Navzdory tomu, však v týmu vždy existují hlavní body a rysy, které by mohly pomoci vybudovat úspěšný a silný tým do budoucna.

Josh Ashby

Jedním z nejlepších hráčů v kádru je záložník Josh Ashby. Tvůrce hry Oxfordu United dobře zná i jiné ligové soutěže, protože byl v roce 2018 zapůjčen do AFC Telfordu a Brackley Townu . Následně po návratu z hostování podepsal přestup právě do Oxfordu City.

Josh Ashby
Josh Ashby

Přestože nemá mnoho zkušeností s hraním ve vyšších ligových soutěžích, má záložník ještě spoustu času na svůj rozvoj a naplnění potenciálu, který bezesporu má. Kolem tohoto 24 letého hráče, byste proto měli kádr týmu budovat a formovat.

Elliot Benyon

Dalším z nejlepších hráčů v kádru, je útočník Elliot Benyon. Elliot za svou kariéru už pěkných pár klubů vystřídal, tak ho můžeme směle nazvat takovým "cestovatelem". Ve svých 33 letech prošel anglickým ligovým systémem, od roku 2006 působil třeba v Bristolu, když zmíníme nějaké "větší" kluby z nižších lig, tak to může být například Southend United, Torquay United, nebo Wycombe Wanderers. Ať už byl kdekoliv, dokázal celkem pravidelně skórovat, takže v tomto trendu bude pokračovat i v týmu Oxfordu.

Elliot Benyon
Elliot Benyon

Jeho zkušenosti budou pro Vás velmi důležité. Jeho mentální atributy, které má v tomto okamžiku, jsou také na vrcholu a jsou zásadní pro vytvoření vyváženého týmu.

Vedení je hladové po úspěchu

Klub, se může pochlubit bohatou, více než 130 letou historií. Klub přesto zatím nezískal nějaké významnější trofeje s výjimkou "Tournoi de Paques du Stade Francais" a též spoustou titulů v Oxfordshire Senior Cup (naposledy v roce 2019), ale úspěchy v podobě zisku ligových titulů mu chybí. Dokážete právě Vy vybojovat s tímto klubem konečně nějaký ten ligový titul a posunout klub výše a vybudovat z něj dlouhodobě uznávaný fotbalový klub v Anglii?

Zdroj: Fmscout.com

Hodnocení obchodu na Zboží.cz