Které týmy bude těžké řídit ve Football Manageru 2022? | F-mko.cz

05.10.2021
Které týmy bude těžké řídit ve Football Manageru 2022? | F-mko.cz
Které týmy bude těžké řídit ve Football Manageru 2022? | F-mko.cz

Pokud hledáte náročnější výzvy, tak dnes Vám přinášíme článek o tom, které týmy naopak nebude vůbec snadné řídit ve Football Manageru 2022.

V tomto článku Vám chceme pomoci najít ty náročnější výzvy. Jednoduše řečeno, kluby, ve kterých málokdo uspěje, přestože logika věci říká, že by to měly být úspěšné kluby. Které to jsou kluby, které Vám připraví mnoho těžkých chvilek?

1. Athletic Club Bilbao

Athletic Club Bilbao
Athletic Club Bilbao

Přestože jsou "baskičtí obři" velkým a úspěšným klubem, jsou díky zásadám v přestupové politice, kterou mají nastavenou obrovskou výzvou. S ohledem na to pak mnoho lidí vidí Athletic Bilbao jako skutečnou výzvu. Nejlepší baskičtí hráči jsou často špičkovými talenty, což znamená, že přitahují větší a slavnější kluby, kam se většinou také samozřejmě následně přesunou.

Zde tedy bude Vaší hlavní výzvou čelit neustálému odchodu Vámi vychovávaných hvězd a zároveň samozřejmě nadále produkovat nové a nové talenty. Jedná se o klub, který vyžaduje obrovské soustředění ne na to, koho chcete získat a přivést, ale na to, jak můžete z toho, co máte k dispozici, vytěžit maximum.

Jedná se o klub s obrovskou fanouškovskou podporou. Díky tomu jsou v očích mnoha lidí velmi lákavou výzvou - obří klub s obrovskou výzvou, kterou je třeba překonat.

2. Sheffield Wednesday

Sheffield Wednesday
Sheffield Wednesday

Představte si, že byste vlastnil(a) jeden z fotbalových z klubů, spadl(a) až do 3. anglické ligy a utápěl(a) se v dluzích? Tak přesně tam se nyní nachází právě "Sovy". Sheffield Wednesday je tedy tímto případem. Vaším největším úkolem zde jednoznačně bude zastavit narůstající dluhy. K tomu všemu má Sheffield skupinu majitelů, kteří jsou velmi nároční. Kádr který Sheffield Wednesday momentálně má také není nic moc. Prostě bude to obrovská výzvy dostat Sheffield Wednesday zpět z dluhů a hlavně tam, kam určitě patří.

Přebíráte tedy velký klub s velkými očekáváními a fanouškovskou základnou, na kterou můžete být hrdí. Výzvou samozřejmě je, že máte omezené finanční zdroje. Díky tomu je extrémně těžké vybudovat si takový kádr, který si Vy i Vaši fanoušci přejí vidět.

Musíte tak skloubit svůj pohled na věc s očekáváním fanoušků při současné realitě v klubu s obrovskými dluhy a bez skutečné kvality v hráčském kádru.

3. Hamburg SV

Hamburg SV
Hamburg SV

Jedná se o jeden z největších německých klubů. Hamburk je také bývalým vítězem Evropského poháru, který léta žil s pocitem, že nikdy ve své historii nesestoupil. To Vám řekne vše, co potřebujete vědět o aktuálním stavu německého klubu. Finančně postižený HSV nakonec následně poprvé ve své historii sestoupil.

Přesto se jedná o klub s obrovskými očekáváními, ale bez peněz nebo smyslu, jak toho nyní dosáhnout. Mění trenéry pouhým "kliknutím" prstu a mají kádr, který je přeplácaný a naprosto nevyrovnaný. Vybudovat zde něco smysluplného může být právě ideální práce pro Vás, ale pokud to tedy dokážete.

Postoupit zpět do Bundesligy je těžké, ale právě to je a bude po Vás samozřejmě požadováno. To na Vás klade a bude klást neustálý tlak od vedení, respektive majitelů klubu postoupit zpět.

HSV je bez debaty velkým klubem, ale je a bude velmi těžké ho zvládnout. Dokážete splnit obrovská očekávání, navíc se špatnou finanční situací? Existuje pouze jeden způsob, jak to zjistit: Zahájit novou hru za SV Hamburg.

4. Red Bull Bragantino

Red Bull Bragantin
Red Bull Bragantin

Pokud se chcete postavit opravdu těžké výzvě, postavte se do nejneoblíbenějšího klubu v Jižní Americe. Red Bull Bragantino je podporován vlastníků skupiny Red Bullu, takže máte spoustu peněz, které můžete investovat. Vaším úkolem bude přesvědčit hráče, aby zůstali v klubu. Dalším Vaším úkolem bude samozřejmě vybudovat tým dostatečně silný, aby odpovídal nenasytnému apetitu majitelů klubu.

Rychle se od Vás očekává, že sesadíte kluby jako Flamengo a Sao Paulo z ligového výslunní. To znamená, že se budete muset snažit zajistit, aby Vaše hvězdy neodcházely, což vzhledem k Vaší nedostatečné prestiži bude znamenat platit spoustu peněz. Takže situace v šatně tohoto klubu nebude vůbec jednoduchá.

Bude to těžké zvládnout, protože očekávání pravděpodobně zpočátku předčí Vaše možnosti. Vybudovat zde něco smysluplného může trvat několik let, ale do té doby většina manažerů v klubu skončí. Musíte si tedy od prvního dne počínat dobře s týmem, který není dost dobrý na to, aby v lize zvítězil. Najdete tedy způsob, jak postavíte tento klub na nohy a předčíte slavnější a větší kluby?

Koho vyzkoušíte jako první?

Zatímco většina z nás hraje FM22, aby se zbavila stresu, někteří z nás přeci jen chtějí pořádnou výzvu.

Vyzkoušejte tedy kterýkoliv z výše uvedených čtyř klubů na vlastní kůži a sami uvidíte, proč je mnozí považují za černé ovce světového fotbalu, koneckonců se jim z nějakého důvodu vyhýbají!

Zdroj: footballmanagerblog

Pěkný zbytek úterního dne Vám přeje F-mko.cz a eshop-fmko.cz.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz