Léto před námi a pár odpovědí na Vaše otázky od nás pro Vás - F-mko.cz

22.06.2021
Léto před námi a pár odpovědí na Vaše otázky od nás pro Vás - F-mko.cz
Léto před námi a pár odpovědí na Vaše otázky od nás pro Vás - F-mko.cz

Pěkné úterý všem. Čas neúprosně utíká a máme tu pomaličku, polehoučku, prázdniny, dovolené, léto. Tak Vám přejeme ať si vše užijete v rámci možností a nejlépe, jak dovedete a umíte.

K tomu nám nedávno skončilo mistrovství světa v hokeji, French Open 2021. Nyní hlavním tématem je logicky EURO 2020, následně nás čeká Olympiáda, Wimbledon a další věci. Také se nám logicky blíží pomaličku, ale jistě nový ročník Football Manageru 2022.

Prostě, pořád se něco děje. Nyní Vám odpovíme opět na pár Vašich otázek, na které se nás neustále ptáte a prozradíme Vám, také nějaké novinky za naší strany, na které se můžete těšit.

Jednou z nejčastějších otázek je, proč nemáme v novém e-shopu produkty českých klubů?

Odpovědí na tuto otázku asi hodně z Vás překvapíme. Věřte, že Česká Republika je ve více věcech specifická. Jsme zvláštním národem, víc není třeba říkat. Oslovili jsme všechny prvoligové fotbalové kluby v ČR. Pár z nich neodpovědělo vůbec a pár z nich si nepřeje mít své klubové produkty na našem e-shopu. Jediný, kdo nemá problém je Bohemka, které děkujeme. V nejbližší době si tedy fanoušci Bohemians, budou moci vybrat z klubových produktů tohoto fotbalového klubu.

Budete prodávat na e-shopu i Football Manager 2022?

Ano, samozřejmě, nyní dotahujeme obchodní podmínky a smlouvy ohledně distribuce s SI a zastoupením pro ČR. Takže ano, cenu Vám ještě logicky neprozradíme, ale můžete se tedy těšit na Football Manager 2022, i u nás.

Kdy budou na e-shopu kolekce klubů pro sezónu 2021/22?

Produkty postupně přidáváme, dle dodavatele. Už nyní je pár klubů (Tottenham, Chelsea), kde jsou již kolekce uvolněné. Budou postupně následovat logicky další kluby. Sledujte proto náš eshop-fmko.cz.

Plánujete nějaké další soutěže?

V současné době probíhá až do září/října dlouhodobá soutěž Tipovačka s F-mkem. Kde soutěžíte právě o Football Manager 2022 a další ceny. Zapojit se může každý, každým týdnem je Vaše šance ovšem logicky menší a menší, protože už nyní aktuálně jedeme 9 týden a 9 soutěžní kolo. V současné době, žádné další soutěže neplánujeme.

Je možnost s Vámi nějak spolupracovat (články, videa, PROMO)?

Ano, pokaždé to píšeme všem, tato možnost je. Máte nápady, čas a chuť? Není problém. Vše je samozřejmě zdarma a bez nároku na honorář, na druhou stranu, jak už někteří víte, jste finanční prostředky na přilepšení obdrželi😊

Budete překládat i Football Manager 2022?

Na tuto otázku vám nyní nedokážeme odpovědět. Po loňských zkušenostech s určitými lidmi, momentálně nevíme, zda tomu budeme chtít obětovat svůj čas. Samozřejmě, se vše dozvíte. Na druhou stranu Vám můžeme říct, že pokud to neuděláme my, tak to těžko někdo ostatní dotáhne, protože největším problémem není překlad, jako takový, ale vše okolo něj. Hlavně vše připravit a neustále "tlačit" lidi. Proto, je to strašně jednoduché, pokud překlad budeme dělat, budeme ho dělat ve 2 max. 3 lidech a podle svého. Vše bude případně jinak.

Co se nejbližších novinek týče. Můžeme vám aktuálně prozradit takovou jednu zajímavou. Říká Vám něco jméno Mikoláš Tuček?

Mikoláš je známou osobou v českém herním průmyslu. Je to herní novinář, moderátor a influencer s působností v tištěných periodicích, televizi a také na youtube a facebooku. Dříve působil jako redaktor, zástupce šéfredaktora a šéfredaktor herního magazínu Score. Moderoval pořady Game Page, Applikace, Re-play, New Game+ a Blate Night Show.

No a nyní k věci, zanedlouho si budete moc přečíst náš rozhovor s ním. Kde? To se včas dozvíte, ale můžeme Vám prozradit, že to zaregistrujete😊 Mikoláš je mimochodem vášnivým fanouškem Football Manageru.

Od nás je to víceméně nyní vše. Takže užívejte léta a pohody. Protože, kdo ví, co nás zase čeká na podzim😊

Jinak my samozřejmě jedeme dále, protože každý den se něco děje, i když se Vám to třeba někdy nezdá. Ještě jednou Vám všem děkujeme za podporu a to jakoukoliv. Moc nás těší, že nakupujete a ve velkém počtu na našem novém e-shopu. Takže ještě jednou díky moc.

S přáním hezkého dne a léta.

Tým F-mko.cz

Hodnocení obchodu na Zboží.cz