Přejeme Vám pěkné vánoční svátky a krásný konec roku | Informace pro Vás| F-mko.cz

14.12.2021
Přejeme Vám pěkné vánoční svátky a krásný konec roku | Informace pro Vás| F-mko.cz
Přejeme Vám pěkné vánoční svátky a krásný konec roku | Informace pro Vás| F-mko.cz

Pěkný den všem Vážení, dnes Vám sdělíme jaký je aktuální stav češtiny pro Football Manager 2022 a další informace a plány.

Pěkný den tedy ještě jednou. Jak jste jistě v nedávné době postřehli byla námi vydána v rekordním čase plně přeložená skvělá hra Football Manager 2022 CZ. Nyní to bylo fakt hektické, což asi nemusíme nikomu říkat.

Vezmeme to nějak od začátku, na našem současném webu www.f-mko.cz  nyní tedy najdete jak češtinu pro Football Manager 2021, tak i pro ročník 2022 (Ta je pouze pro aktivní členy samozřejmě). Nepleťte si tedy češtinu pro ročník 2021 s češtinou pro Football Manager 2022, tu samozřejmě neregistrovaní členové nevidí.

Neregistrovaní členové vidí tedy toto MENU webu:

Registrovaní členové již vidí ovšem toto menu, které logicky neregistrovaní (neplatící) nevidí:

V současné době je přeloženo tedy 100% hry + 55% korekci.  Do konce roku už v klidu budeme pomaličku dělat na korekcích, žádný plán dokončení není.

Naše čeština pro Football Manager 2022 bude vydána pro všechny, veřejně dne 01.06.2022! Do té doby, budou češtinu pro Football Manager 2022 testovat a užívat si pouze tedy registrovaní členové, kteří jsou zároveň testery.

Těmi se můžete stát samozřejmě i Vy ostatní. Jak se dozvíte zde: https://www.f-mko.cz/podporte/

Pár ukázek ze hry Football Manager 2022 a naší češtiny verze 1.0.3.1 máte zde:

Nyní se budeme opět věnovat tedy korekcím, updatům, megapackům k této skvělé hře, která si to zaslouží.

Závěrem jsme rádi, že Vás neodradil náš plán zavést roční členství a zpoplatnit ho. Opět se ukázalo, že pro 95% z Vás to není problém a letošní rok byl z počtu čísel ještě lepší a než ten předchozí 2021, takže děkujeme za Vaši podporu nejen z ČR, Slovenska, ale i dalších zemí.

I námi nastolená cena Football Manageru 2022 v našem eshopu byla v pořádku. Rekordní počet her v našem eshopu, tomu nasvědčuje. Číslo bylo třímístné, což je fantastické.

Také děkujeme za podporu klukům profesionálním fotbalistům, hokejistům, trenérům. Některé naše členy jsme již zmiňovaly, další představíme:) Mezi ty největší patří určitě fotbalový reprezentant České Republiky Michal Sadílek a také aktuálně hráč FC Slovanu Liberec, Christián Frýdek. Dalšími se nechte překvapit...Rozhovor s Michalem si můžete přečíst zde: https://www.f-mko.cz/l/rozhovor-s-ceskym-fotbalovym-reprezentantem-michalem-sadilkem-specialne-pro-f-mko-cz-fm22-f-mko-cz/

Neustále makáme i našem podpůrném eshop-fmko.cz, kde je již více jak 5000 produktů prvotřídních značek. Občas máte jedinečnou nabídku získat fantastické věci, za ještě lepší ceny. Ale kdo dřív přijde, ten dříve mele, znáte to.

V nejbližší době se tedy těšte na sérii přídavků, megapacků, článků. V příštím roce opět uspořádáme nějaké soutěže o ceny. Prioritou ovšem zůstává dodělání korekcí na CZ, ať ta CZ vypadá rozhodně jinak, než ta loňská, což jste už asi letos postřehli. Používali jsem hodně slangových fotbalových výrazů svými slovy.

Závěrem nám tedy dovolte v této nelehké době popřát Vám krásně prožité vánoční svátky, bohatého ježíška (Třeba právě s Football Managerem 2022 včetně CZ), hodně zdravíčka a hodně pohody. Buďte na sebe ohleduplní a hodní, lidé jsou obzvláště dnes zlí.

Děkujeme všem za podporu, ĎAKUJEME!!

S přáním hezkého adventu Kroužel

Hodnocení obchodu na Zboží.cz